Old Surehand

• Československo Old Surehand (viac)

Muž, ktorého všetci prezývajú Generál, je obchodník so smrťou. Predáva Indiánom zbrane a štve ich proti bielym osadníkom, lebo mier by znamenal koniec jeho obchodom. Vo svojich snahách sa neštíti ani zavraždiť syna náčelníka Komančov, ktorí sa chystajú na odvetu. Len Winnetou a jeho priateľ Old Surehand môžu zabrániť katastrofe. (STV)

Profík

Trochu jiné, než ostatní Mayovky. Mně osobně Surehand jako hlavní hrdina vůbec nevadí, byl jsem příjemně překvapen. To, že Winnetou má jen malý prostor není na škodu. Pár zásahů a byl by to velmi slušný western kidně srovnatelný s některými zámořskými. ()

Jorge K

Stewart Granger potřetí a asi nejlépe, pokud to chce člověk nějak odlišit od těch předchozím hrůz, pak 2 hvězdičky. Dějově asi nejpovedenější, ale herecký výraz se příliš nemění, i když už nebyl tak přehrávaný jako v předchozích dvou vystoupeních. Role náčelníka apačů jako přenašeče zpráv nic moc. ()

topol999

Jak už jsem zmiňoval dvakrát: Old Surehand mi nevadí a proto by ode mě Old Surehand měl dostat vysoké hodnocení, ale bohužel se tak nestane. Děj je vcelku originální (pro mayovky), jedná se zde totiž o Surehandovu pomstu a to se mi vcelku zamlouvá, protože Old Shatterhandův život už vykreslen byl, tak proč by se nemohl zfilmovat i osud Surehenda?? Postavy jsou vcelku snesitelné až na blondýnku Judithu a blbce Old Wabella. Nikdy nepochopím proč se snaží "oživit" hlavního padoucha, když jasně ví, že by neměl. A jak to dopadne?? Správně, generál se probere a chce zastřelit Surehanda. Naštěstí je zabit. Hudba je Ok, postavy, herci také, ale dabing je otřesný a akce docela málo. Terence Hill zde hraje velkého poseru a podpantofláka, co neví ani jak se střílí. A to že tu skoro nehraje Vinnetou?? To mi zas tak moc vrásky nedělá, jmenuje se to přece Surehand. 65-70% ()

Sindibad15

Jedna z nejhorších Mayovek... celou dobu jsem marně čekal na pořádnou přestřelku a nic. Tenhle snímek snad nejde ani hodnotit. Zklamání po všech stránkách. ()

Redyx1 odpad!

Odporný paskvil,kde šedivej dědek si hraje na kovboje a je rad že se vůbec udrží na koni.Trapny pokus autorů napodobit Old Shatterhanda vyzněl jako výkřik do tmy a film byl totální propadák!Humus!🤢🤮 ()

Steparu

Filmy s Surehandem nemám rád. Přijdou mi nudné a ani chemie mezi herci není dobrá. Čemuž se nikdo, kdo zná pozadí a chování Grangera nemůže divit. Lituji celý štáb a to že na to padli tři filmy. ()