Štvorica mladíkov sa vydá na prázdniny na vidiek. Nakupovať chodia do blízkej dedinky do obchodíku, ktorého majiteľ využíva skutočnosť, že jeho dcéra padla mládencom do oka a potichu ich okráda. Tí sú však pripravení v boji o jej priazeň obetovať aj vysnívanú dovolenku. (STV)

kyLuke

Jsou filmy , ve kterých si ani neuvědomíte , jak je film prostý , ale také tak hrozně geniální . A tím filmem myslím "Blázny ze stadionu" . Je to prostá komedie , která však baví snad každé tři minuty . Občas mi přišlo , že tolik gagů do jednoho filmu je plýtvání . Výborný scénář a nenápadná , ale skvělá režie dokázala ještě podtrhnout geniální komedii s výbornými Les Charlots . Pro mě jejich nejlepší film !! ()

Duke90

Můj druhý nejoblíbenější film s "bažanty", kde se tentokrát vynalézaví mládenci projeví jako velice "talentovaní sportovci" a protože takových talentů je po čertech málo, je potřeba jim fandit v "mírně" nerovném souboji. Chlapci ale vždy rádi přijímají výzvy a proto není divu, že dovedou překvapit hlavně moji bránici. Když budu chtít postavit sochu, nazdobit exteriéry pro průvod nebo vyhrát první místo v plavání, můžu spolehlivě čerpat ze zkušeností "Les Charlots"! ()

Yuri69

Další z komedií, které jsem v dětství viděl x-krát. Dějová linka se skoro nepozorovaně táhne skutečnou záplavou nejrůznějších gagů. Skvělé jsou hlavně ty, v nichž se hrdinové svérázně účastní "olympiády". Taktéž postava plešatého trenéra ve mě vyvolává přívaly smíchu ještě dnes :) ()

offlineman

Po dojetí pelotonu cyklistů to sice ztratilo trošku tempo, ale i tak výborný film! Tohle už dnes nikdo nenatočí! A myslím, že odtud převzal Zdeněk Svěrák nápad s velkou bankovkou, kterou šel obsluhující rozměnit! Nejlepší scény jsou po tom, kdy dostanou radu, jet pořád rovně! Prolízání stanem i s babetama, potom jejich přetahování přes zeď.......... ()

Bifftekk

Nej-bláznivější film od bažantů. Mnoho skvělých gagů a i po letech tento film neztrácí šťávu. Mohu na to koukat stále a nepřestane mě to bavit - pro mě srdcovka. ()

PATWIST

Minule som to zahliadol v telke a a j keď som videl film jen od 50. minúty musím uznať že je to pecka, skvelé žarty, napríklad ten v bazéne a pri boxe. Teším sa keď si pozriem všetky filmy Bažantov. ()

Pitryx

Bažantí klasika se spoustou gagů. Zábava zaručena. Lehnout na gauč, koukat a bavit se. A smát se, pochopitelně. **** a půl ()

ostravak30

Filmy se skupinou  Les Charlots mi přijdou trochu jednotvárné, jen se mění prostředí a vedlejší role. Nikdy ale nechybí krásné dívky a drobná zápletka, která sama o sobě vytváří další komediální situace. Blázni ze stadionu se ale přeci jen malinko odlišují. Víc než ucelený film mi snímek připadá jako soubor komediálních skečů, výstupů a epizod, které na sobě navazují jediným pojítkem. Já jsem si ty čtyři blázny prostě nezamiloval a jako obhajobu své objektivity dodávám, že když se táta po letech na film podíval, a nejen na jediný s touto čtveřicí, připadaly mu všechny dříve zábavnější. ()

Milivoj

Někdo holt nikdy nedospěje. Jako nedospěli hrdinové této a dalších francouzských komedií s Les Charlots. A jako jsem zřejmě nedospěl já, když mi tyhle filmy i po letech přijdou stejně zábavné jako když mě na ně rodiče brali do kina coby škvrně. Opět jsem se smíchy popadal za břicho, a víc od tohoto žánru nepožaduji. ()

Lalu

Je zvláštní, že první filmy, které jsem si vybrala ke komentování, jsou všechny mé oblíbené. Tato bláznivá komedie k nim patří, protože je z těch, které nejsou přesycené „báječným“ humorem a přitom jsou to kýčovité nesmysly, např. nedávno shlédnutý film Norbit. Sympatickou hudební skupinu jsem poprvé uviděla v Bažantech a hned jsem si ji oblíbila. Ale když přišli jako „blázni“, Každá scéna mě dokáže rozesmát, ačkoli se to všechnozískali si mě ještě víc jeví jako roztomilý nesmysl. Nejvíce zábavy si ale užiji na olympiádě. Jediná chvíle, kdy jsem u tohoto filmu smutná, je jeho konci. Pokud se vám tento film ještě nepodařilo zhlédnout, určitě tak učiňte. Snad si ho oblíbíte tak jako já . ()

rafix

Bláznivá komedie o bláznivých kamarádech - zmatkářích. Je to prošpikované perfektním humorem, gagy a dobrými hlody. Tento film mě vždy pobaví. ()

LordDark

Tak výborně jsem se u televize už dlouho nebavil! Tady je krásně vidět, že staří mistři měli perfektní nápady a dnešní Troškové, Novotní a další jim můžou jen závidět. 5* ()

Stanmi

Čtyři kamarádi (Les Charlots) si užívají prázdniny u jedné malé vesničky a jeden z nich – Gérard (Gérad Rinaldi) se zamiluje do Délice (Martine Kelly), dcery místního hokynáře. Ta se však zamiluje do jednoho sportovce a společně s ním uteče do nedalekého města, kde se právě konají sportovní hry. Čtveřice se vydává za nimi a jsou odhodláni udělat vše proto, aby Gérard získal její srdce, i kdyby kvůli tomu museli sportovat… Populární francouzská hudební skupina Les Charlots natočila v 70. a 80. letech hned několik komediálních filmů a právě Blázni ze stadionu patří společně s Velkým bazarem k tomu nejlepšímu, co tahle parta natočila (Bažanti nechť prominou). Film je (stejně jako prakticky všechny ostatní počiny této skupiny) klasickou bláznivou komedií, ve které je co chvíli nějaký vizuální gag, hláška nebo absurdní situace a co je nejdůležitější, většina z nich je opravdu srandovní. Svůj podíl na tom má pochopitelně scénárista a režisér Claude Zidi, který se s Les Charlots spojil na začátku své úspěšné kariéry a právě jeho jistá režie a vtipný scénář dodávají filmu ten správný šmrnc. Samotní Les Charlots tedy Gérard Rinaldi, Gérard Filipelli, Jean Sarrus a Jean-Guy Fechner sice nejsou ti nejlepší herci na světě, ale zase se jim musí nechat, že hrají srdcem, navíc je skvěle doplňují další herci jako Paul Preboist, Jacques Seiler nebo François Cadet a na usměvavou Martine Kelly je vskutku krásný pohled. Blázni ze stadionu patřili k nejoblíbenějším filmům mého dětství, a i když pravda humor v tomto filmu je spíše jednodušší tak i dnes je pro mne tento snímek skvělou komedií, která mně snad nikdy nezevšední. ()