Pacific Rim: Povstanie

• Slovensko Pacific Rim 2 (viac)

Po prvýkrát sme ich dokázali zastaviť. Lenže to, čo mimozemskí tvorovia Kaiju napáchali na Zemi v prvej časti akčného sci-fi Pacific Rím, bola iba predohra k tomu, čo si pre ľudstvo pripravili teraz. John Boyega a Scott Eastwood vedú tím, ktorý je poslednou nádejou pre prežitie planéty. Členovia tohoto tímu sú piloti ovládajúci Jaegerov, obrích robotov, ktorí svojou veľkosťou a vybavením dokážu konkurovať rovnako vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlho patril, ale potom sa vykašlal na svoj talent aj na odkaz svojho otca, ktorý v boji proti Kaiju obetoval svoj vlastný život. Radšej prežíva v ilegalite a na živobytie si zarába rôznymi nelegálnymi aktivitami. Počas jednej takejto akcie narazí na pätnásťročnú Amaru, ktorá dokázala ukradnúť a rozchodiť pôvodne na likvidáciu určeného Jaegera. Než sa títo dvaja stačia dostatočne zoznámiť, majú v pätách Zákon. Aby unikli trestu, začlenia sa do programu výcviku nových pilotov Jaegerov. Jake po boku svojho bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) ako inštruktor a Amara ako nádejná pilotka. Všetci dúfajú, že si trenérske schopnosti nikdy nebudú musieť vyskúšať v reálnom boji. Lenže tá prichádza. Skôr, než si všetci priali, a odkiaľ to nikto nečakal. (Cinemart SK)

DJMaroko

Jednička byla větší zklamání tohle se mi líbilo více. Ano bylo trochu přitažené, ale musím dát o bod více než u Útoku na zemi. ()

notozjano

A tož dalo sa to. Sice mě první díl bavil o dost víc a viděl jsem ho dvakrát, tenhle díl si asi už nepustím. Je tu dost tváří, které známe z jedničky a příběh je docel fajn. Co je ovšem velkým plus je více vtipů, než v předchozím dílu a to by možná byl jeden z důvodu, proč se znovu podívat, ale až tak po létech. Další důvody lze hledat jen těžko,ale každý si ten svůj jistě najde. ()

BlackAdder87

Dvěma slovy "Guilty Pleasure" aneb je to blbina, což ostatně byla už jednička, ale pořád taková ta sympatická, u které se se člověk baví až se za to trochu stydí. ()

belinko

Za ten vizuál si film nezaslúži odpad, alebo jednu hviezdičku. Minimum tie dve. No ani viac nie. Príbeh klišovitý, ak by som vymenil netvorov za robotov, je to čistý Transformers, ak by som vymenil robotov za King Konga, tak je to čistý King Kong, ak by som vymenil King Konga za mimozemšťanov, je to čistý Independence Day. Proste presne to isté, stále dokola, tá istá hollywoodska sračka, ten istý príbeh, tie isté postavy, tie isté osudy, akurát sa menia mená, tváre a názov filmu. Ale kostra príbehu ostáva nedotknutá. Som zvedavý, dokedy bude spoločnosti baviť točiť toto bezduché prázdno. ()

DevilMayWeep

První díl bylo záživné, koukatelné, i když nepříliš logické sci-fi, druhý díl je už jen trapná sci-fi pohádka. Malá holka, která si sama postavila několikametrového robota, je toho zářným příkladem.. ()

Kushina

Dlouho jsem se tomuto filmu snažil v mém seznamu stažených filmů vyhnout, ale nakonec jsem se odhodlal a byl jsem docela mile překvapen. Originální námět a zábavný příběh, který vzhledem k dlouhé délce filmu nenudil ani chvíli. 60% ()

veverysiak

Jáááj, zase tie dvojky, toto bolo tiež úplne zbytočné, prekombinované, nelogické a prepálené, pri týchto sračkách mi príde vždy na rozum, ako sa môže nájsť tlupa, ktorá uvoľní toľké strašné peniaze na produkciu, čo už, veľa veciam na tomto svete nerozumiem, takže 35%. ()

HellsAngel

Je lepšie mieriť do siene filmovej slávy a minúť, alebo mieriť do obývačiek casual divákov a trafiť sa? Pacific Rim séria sa môže smelo zaradiť k obom táborom. Del Torov niekoľko rokov starý kúsok mal síce nezameniteľnú autorskú víziu a odvážny zámer vzdaľ hold Godzille a spol., jeho celkové prevedenie ale bolo na veľmi (a zdôrazňujem to veľmi) chabej úrovni. Pokračovanie sa na akýkoľvek hlbší význam vykašľalo a rozbalilo na diváka skvelo vyzerajúcu popcornovú "rúbanicu" pre (nielen) násťročných. Faktom je, že sa na to oveľa lepšie pozerá a dokonca je to aj zaujímavejšie, vtipnejšie a napínavejšie. Aj keď páni scenáristi sa s postavami pohybujú na hranici trápne predvídateľnej jednoduchosti a klasickej gýčovosti, aspoň je z toho citiť akú-takú snahu o charakterový posun. Zároveň aj tie megalomanské súboje mi neboli až takým trňom v oku, ako napríklad u nových dielov Transformers. Nehanbím sa priznať, že som sa celkom slušne bavil. Druhé pozretie je ale takmer určite vylúčené. ()

jpacuta

Jak mi nevímproč jednička sedla, tak tohle je těžký podprůměr. Hlavní hrdinové banda nedospělých teenagerů. Nejlepší z nich je malá holka (i když pěkná a talentovaná, ale to sem nepatří) a veškerou práci s těmi jako-mrakodrap-velkými mechy obstarává celkem asi 10 lidí. A ta holka si SAMA sestaví mecha velkýho jako dům. Kdo tohle vyrobil, totálně nepochopil myšlenku a proto dostaneme jenom obří porci naprosto zbytečnýho CGI bez emocí, šťávy a špetky inteligence. Boyega je fajn herec a jako jedinej v tom předvedl něco obstojnýho. ()

bonovox

Nevydarené pokračovanie, hlavne prvá polovica je veľmi nezáživná a keď sa už konečne zjavia monštrá nič dychberúce sa nedeje a nezachraňujú to ani slušné triky. Takisto po hereckej stránke hrozné ()

gpx odpad!

Já tyhle fem-opery prostě nemusím. Všechny ženský se tu chovají jak chlapi, perou se (samozřejmě chlapa vždy přeperou), jsou jedna vedle druhé raketové inženýrky, ale samozřejmě mají všechny perfektní prdelky. #ZÁVADNÉ ()

panki9922

Vlastne ani neviem, či som pozeral ďalších Transformerov alebo nie. Môžu byť triky aj na tej najvyššej úrovni, keď je to proste film nudný a miestami trápny. Čistý výplach mozgu. Stačí si pozrieť posledných 20 minút. ()

kishi_SO

o poznanie slabsie. Film o priserach, ktore uvidite az vo finalovej scene?? Kym pri prvom diele ste prehliadali debilne dialogy kvoli tomu, ze v zapati si to roboti rozdali s Kaiju, tu su len tie dialogy!! Otras. ()

meda2016

Barvičková nudná komedie s obrovskými jégry (plechové podvlékačky) pro týnejegry a mlátičky. Jak to označuje distributor - tak to tohle není. Utrpení, vyčpělá únavná blbost. ()

chozze008

Za mě tak akorát, příběch dobrej, konečně jsem dokoukal něco s obříma robotama (na Transformers fakt nemám, zkoušel jsem to několikrát). Neviděl jsem jedinčku (i když si myslím, že by mě to moc nepomohlo), ale vůbec jsem nepochopil ovládání těch robotů. U těch nejlepších scén (pro některé) čili mlátiček, jsem si balil v klidu cígo, zas tak mě to nebralo. Aaa teď koukám, že v koprodukci jsou i Japonci. Protože se trochu divím, že to nemá další pokračování, halt lidstvo ještě není na obří roboty připraveno (kromě Japonců :-). vsadim se, že prvního obřího robota postavěj Japonci :-) ).  Taky jsem si řikal jestli v tom nemá prsty Majkl Gej (dobře Bay), protože to bylo hodně o bum , prásk, výbuch etc. Dalším překvapením pro mě bylo, no čekal jsem, že je to založené na nějakém comixu, ale vůbec. Jo a na takovej masakr uvidíte krev jen jednou :-). A jsem rád, že jsem to neviděl v kině, protože ty zvukové efekty (myslím hlasitost) by mě asi lezly na nervy. Jo ještě vlastně něco, mě se moc líbil ten začátek, kdy prostě kradou trosky robotů a syn hrdiny je takovej gangster, klidně bych si dal nějakej sequel v tomdle stylu, pro mě by to bylo mnohem zajímavější :-). ()

Geckucz_csfd

Tak jak začít příběh silně pokulhávál akční scény ok animace byly v některých scénách třeba při scéně v Tokyu když se značnou spojovat všichni kaijuvové nebo jak se to píše a soundtrack určitě doporučuji na Spotify =65% ()

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Eastwood v Pacific Rim 2?

Eastwood v Pacific Rim 2?

01.07.2016

Obří roboti už naverbovali Johna Boyegu (Star Wars: Síla se probouzí) a teď házejí očkem po Scottu Eastwoodovi. Syn filmové legendy hraje posledních 10 let, až nyní ale přechází do blockbusterového… (viac)

Pacific Rim 2 potvrzen

Pacific Rim 2 potvrzen

25.02.2016

Po třech letech máme konečně jasno v tom, jestli bude Pacific Rim 2. Guillermo del Toro ho původně chystal na léto 2017, nakonec to ale neklaplo a film zmizel z kalendáře premiér. Del Toro i přesto… (viac)

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

08.01.2016

Remake slavné sci-fi z roku 1966, na který producentsky dohlíží samotný James Cameron, už se pokusila natočit kupa režisérů. K Fantastické cestě se dostali Roland Emmerich (Den nezávislosti), Paul… (viac)