Rodinné prípady

Slovensko, 2012, 70x50 min

Jana Wagnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Frličková Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st. (viac)

Formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie.  Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady. (TV Markíza)

TonoM odpad!

Aspon to dělejte z hercema.... Režisér snad chodí po Bratislavě nechceš si zahrá v mojim seriálu? nebo nevím, co je tohle za výkony... ()

The_Misfit

Na túto reláciu sa občas pozriem, musím sa priznať. Príbehy ako celkovo sú aj celkom zaujímavé, len sa občas naozaj nedá povzniesť nad zlým obsadením, respektívne výkonmi, čo sa týka hercov. ()

JesterKruger

Tohle je kvalitní seriál! Styďte se Češi! Vy byste nikdy neuměli udělat takový seriál jako na Slovensku! Tam jsou poctiví, jak s výkonama herců, apod. Do háje s lidma, kteří tento seriál ohodnotili odpadem! Vy co to tady píšete jste jenom primitivní burani, protože nechápete co je pojem kvalitní a nekvalitní seriál! Je to zajímavé, a není tam vůbec divadelní ruch jako v českých seriálech. (Nechci úplně nadávat na ty, kterým jste to dějově prostě nelíbí, ale jsou tady i hova*a kteří to takhle hodnotí schválně) ()

TomDolly odpad!

Ono by to možno bolo fungovalo... keby tam nie sú tí hrozní "herci", kamera, strih, hudba, dialógy, atmosféra, spracovanie. A vlastne nie, nefungovalo... Zbytočne vyhodené peniaze, to na Slovensku ozaj vzniká toto? Hanba. ()

D1705

Vynikajúci je to pre mňa program. To, že sú tam amatéri mi vôbec nevadí. Len niektoré tie akože dramatické scénky mi prídu až moc hrané. Veď takmer žiadna hádka sa nezaobíde aj bez hrubších slov. Inak dobré. ()

Jard

Reality seriál Rodinné prípady. Tvorcovia sa do každej časti snažia zakomponovať väčšinou ochotníckych hercov, ktorí na mňa pôsobia dosť afektovane a neprirodzene. Snaha o pravdivé príbehy z rodinného prostredia dosť kazí aj scenár, ktorý akurát vytvára reality show. 15% ()

TONYNKO odpad!

Toto bolo na mna moc ! Čistá urážka ( mnou velmi milovaného ) filmového umenia. Odpad je málo. Otrasné herecké výkony, strašná kamera, strih, hudba, stupidné dialogy ( nie vtipno stupídne ako v niektorých Bčkových filmoch ale vyslovene divakovu inteligenciu urážajúce stupídne dialogy ). Toto sa nikdy nemalo dostať dalej než na papier. 0/10 ()

sb0

Ako môže niekto napísať že je to pi.... odpad atď. ? Povedzme si na rovinu že sa tu nachádzajú pravdivé udalosti(údajne) a niekomu to príde ako odpad... tu nejde o herecké výkony toto sú ľudia ktorý kameru nevídavajú denne... tu ide len o príbeh ktorý je všade zvládnutý dobre.Avšak je to len na 3 ale nie na odpad.Česť výnimkám. ()

Bruce0659 odpad!

Amatérske herecké výkony a amatérska réžia spolu "súperia" kto bude horší... Najhoršie je, že markíza to bude vysielať, lebo sledovanosť "vyspelých" divákov je zrejme vysoká. ()

d.p.1 odpad!

Nova se chce zřejmě přiblížit Tv Barrandov. Proboha proč, proč tohle někdo natáčí? Ne, tohle prostě nejde. Já ani nemám slov. ()

jankaxdavid

Všetci ste nekultivovaní a bezočivo slepí. Neobhliadate sa na krásu tohto kinematického vrcholu. Postrádate celý zmysel reality a cez pohľady ostatných bilancujete. Nech i syn boží zreteľne k tomuto dielu vzhliada. ()