Final Girl

Skupina chlapců loví, mučí a zabijí v lese mladé dívky. Do jejich školy nastupuje nové děvče, které vypadá jako perfektní oběť. Netuší však, že dívka je trénovaný zabiják a její finální zkouškou je zabít tyto mladé vrahy. (beba789)

Bozvav

Snímek měl vlastně jen jednu vadu a to, že příběh byl předem znám, výsledek také a že vykreslení jednotlivých postav se nekonalo. Celé se to jen tak klouže na vlnách, ani centimetr se neponoří. To, že by se trénované děvče mohlo postavit čtyřem netrénovaným zbabělcům sociopatům, kteří si troufnou max. na jednu holku a ještě jí svážou ruce, tomu bych věřila. Zvláště když jsou tak debilní, že loví osamoceně, bez vysílačky, aby se domluvili a navíc jsou pod vlivem. Ale proč to dělají, jak na ně ten kdoví kdo přišel, jak to že zmizelo 12 a více holek a nikdo je nehledal atd. Prostě to celé vypadalo jak jeden díl seriálu, který vidíte bez předchozích dílů a ani se nedozvíte, co bylo v těch následujích. Přesto všechno dívat se na to dalo v pohodě. Snad jen Breslin moc neseděla ta blond a neměla by nosit krátké sukně, neb na to nemá nohy. Za mne 50%. ()

Rockerman

Dobrý příklad, jak lze zazdít i vcelku solidní nápad. Tváří se to, jako super triller, ale není jím. Opravdu byly ty dívky tak naivní, aby jely se čtyřmi floutky do lesa na odlehlé místo? Nevěrohodné bylo i to, jak se blonďatá "barbínka" uměla prát. Jestliže první část filmu ještě slibovala nějakou pěknou akci, od okamžiku kdy začali hrát v lese tu hru je to už jen nuda a zmar. ()

Junys

Skupina mladíku si vyhlídnou nějakou dívku a tu pak v lese zabijí. Jednou si vyhlídnou mladou nádhernou dívku která se zdá na pohled jako každá ale není, je totiž trénovaný zabiják - Chvílemi mi přišlo že se ten film snažili natáhnou. Hudba na pozadí se mi hodně líbila. Scény na kterých byla vražda hodně slabé. Jako akčňák 4* a jako horor 3* ()

Kolssteyn

Ani takový umný kousek jako oběšení na bouřkovém mraku uprostřed mýtiny v halogenovém lese s přimhouřením oka víc jak na tři hvězdy nestačí. ()

Rathalos

Partia mladych kretenov,ktori sa zjavne nudia si vyplna cas lovenim dievcat v lese,v ktorom by som nechcel byt sam,dobry a napinavy horor,aj ked chybala mi tam brutalita a viac krvi a v hlavnej ulohe sa mala objavit nejaka ina herecka,Abigail Breslin mam rad,ale do takejto roli sa jednoducho nehodi,no aj tak fajn film...:-) ()

jauzdu

Naprosto nevyužitý potenciál! Super námět, parádní práce se světlem a celkovou vizuální stránkou filmu, ale... Abigail se do role naprosto nehodí. Nechci tvrdit, že by byla oplácaná, ale do ženy vamp má daleko. Je na ní vidět, že je fyzicky nemotorná a ani jako herečka není příliš uvěřitelná. I přesto, že je její postava vycvičený zabiják, nemůžu se ubránit pocitu, že v některých případech koná naproti vší logice. Klučičí role super, jen je mi trošku líto, že jim nebylo poskytnuto více prostoru. Mimochodem, v tom jejich zapadákově si asi vůbec nevšimli, že jim nějak podezřele mizí děvčata. Škoda. Prosím předělat a natočit znovu! ()

zberatel

Predstavenie hrdinky ok, potom 12r. okno a cvicenie zacina pred hlavnou skuskou ? WTF ??? Abi moc toho neukazala, bud zla choreografia, alebo len nieje material na zabijanie. Pravda alebo odvaha bola fajn, aj halusky, no ziadna atmosfera ani zapamatovania hodna scena, a ten plagat ... ??? ()

Psycho.R

Škoda toho, jak moc byla hlavní postava nevyužita. Když jsem četl ten námět, tak jsem čekal peknou jízdu, kde si je fakt podá, ale tady toho bylo zoufale málo. ()

mira.l

No tak tohle bylo jako že hodně velký "béčko". Jedna hvězdička za Abigail Breslin, ačkoliv úplně nechápu, proč se k tomuhle nechala přemluvit, ta má určitě na víc. Celý ten "příběh" vlastně nemá moc logiku, co vlastně byla zač ta čtveřice těch blbů v kvádrech? V anotaci se píše cosi o tom, že "Do jejich školy nastupuje nové děvče", ovšem pokud se nepletu, o škole tam nepadlo ani slovo, neřku-li že by tam snad ze školy byl jediný záběr. Proč se jezdili bavit v noci do lesa honěním a zabíjením holek oblečení, jako by šli na bál?? No dobrého pomálu... Ostatní nesmyslnosti už tu byly rozebrány mnohokrát. ()

DavidWebb

Rozhodnúť sa pre film (aj) podľa plagátu bola tentokrát chyba. Pretože každému fanúšikovi musí byť jasné, že tá brunetka so supersexy postavou nemôže byť Abigail Breslin. Tak ako i to, že menovaná nemá vo filme (min. v tomto žánri) čo robiť. Nechcem uraziť jej obdivovateľov, ale neverím, že nie je v príbuzenskom vzťahu s niekým veľmi mocným, s niekým, kto ju pretláča na úkor atraktívnejších a talentovanejších mladých herečiek. A sral pes, že sa jedná iba o béčkovú produkciu slabých flikov. Tuná ma to serie o to viac, že námet je v zásade zaujímavý, režisér vzhľadom na rozpočet robil čo mohol a scenár mal dohromady asi 5 strán, ale nebol vyložene vypatlaný. Teda, nebudem brať v úvahu napr. scénu s posledným chalanom, tá bola úplne mimo (ako by ho ona sama dostala do takej polohy?). Škoda, dať tvorcovia do hlavnej úlohy tú babenku z plagátu, viac sa potrápiť s scenárom a mohla to byť fajnová žánrovka... ()

JimDeNiro

Čím víc se vždy těším na film, tím jsem pak víc zklamanější... Abigail jsem její roli nevěřil. Potěšil jen Wes Bentley a hlavní záporák. Kdyby z toho udělali krvavý horor, nic tím nepokazí ba naopak.. Ta psychologie ve filmu byla navíc, brali to moc vážně a ten plakát s tou pěknou brunetkou zády - to jako WTF?? Jednou stačilo, škoda.... 40% ()

LilyDeLarge

Musím říct, že tohle je tak trochu jinej film a není pro každýho. Téma je sice už tak trochu profláklý a scénář trochu pokulhává, nicméně jsem musela dát 4 hvězdy. Tohle je přesně ten typ filmů, co já můžu. Navíc se film jeví jako nějaký festivalový krimi - nevím jak to ve skutečnosti je, tak hluboko jsem nepátrala. Ale jednu hvězdu si u mě zasloužil Wes, který se v poslední době zase začíná objevovat na plátně, což je dobře. Oproti tomu Abigail pro mě byla jedna velká neznámá. Ta pro roli Veronicy byla špatnou volbou až si nakonec nedovedu představit jinou herečku. ()

Zl0

Veľmi ťažko sa to hodnotí, lebo príbeh slabota, spracovanie parádne. Páčilo sa mi ako používali svetlá a tiene, aj to že boli vždý zobrazené len dôležité postavy, zvyšok vždy nejak odstrihnutý. Herečka nič moc teda. Ale fillm sa určite oplatí vidieť, lebo niektoré scény vyzerajú fakt dobre. ()

GameboyNES odpad!

Akční / Drama / Thriller / Horor, to myslíte vážně? Podle mě je to nudná artová pičovina. Nic proti Abi, ale tady byla fakt otřesná, asi už s toho děckýho hereckýho talentu vyrostla. ()

elimS

5% - komentář 20ti slovy: Hovadina! Blitka! Trapná píííč*vina bez pointy! Stupidita na entou! A další fráze co se mi tu nevejdou! Souhlas se všemi odpady! ()

beso74

Začiatok - psychotesty dievčatka a osobný pohovor - výborné, následný tréning sa dal vydržať, zoznámenie sa s podarenými kumpánmi, dialógy v aute a hra - opätovne dobre vystavané. A tak som polovicu filmu premýšľal nad tým, prečo má tento film tak slabé hodnotenie, keď však dospel k vyvrcholeniu v lese, hneď mi to bol jasné. Ústredná a nosná časť filmu je neuveriteľne zbabraná, nie žeby som neveril Abigail Breslin že to dá, nie žeby hra svetla a tieňov v lese bola na figu, akurát, že celá ta hra na mačku a myš sa podaním drogy dostala do iného levelu, fantazmagórie chlapcov sú minimálne iritujúce (asi najviac scéna, kedy je jeden z lovcov obklopený svojimi vnútornými démonmi, ktorí okolo neho pochodujú v kruhu a fackajú ho). Škoda, niekoľko zaujímavých scén a dobre napísaných dialógov doplatilo na scenaristickú nemohúcnosť doviesť príbeh do nejakého solídneho konca (koniec posledného z chlapcov totálne popiera akúkoľvek logiku, prebrať sa z bezvedomia v takejto polohe je absolútne nemožné), čo je vzhľadom na veľmi sľubný rozbeh veľká škoda. ()