Epizódy(54)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
Shi-hoo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Geomsa peurinseseu (2010) (seriál)
Iljimae (2008) (seriál)
Jeong-hee Yoon
Južná Kórea
Seong-min Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Samchongsa (2014) (seriál)
Keopi hawooseu (2010) (seriál)
No-min Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Hyeon-jin Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Dědicové (2013) (seriál)
Goo Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Taxi Driver (2021) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Da-eun Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Yeong-ok Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Hyeon-joong Kang
Južná Kórea
In-seok Seo
Južná Kórea
Hye-jin Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Madeo (2018) (seriál)
O! mai reidi (2010) (seriál)
Yeong-hee Nah
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Joon-mok Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Nappeun namja (2010) (seriál)
Jeong-rim Goo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Sitihol (2009) (seriál)
Kyu-jin Yeon
Južná Kórea
Soo-min Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pomsta druhých (2022) (seriál)
Hlubina (2019) (seriál)
Agassileul bootakhae (2009) (seriál)
Hyun-sook Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)