Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

Nikolas__

Podle mě docela underrated, na to jaký vztah jsem postupně začal s hororovými komediemi/parodiemi mít, je to takřka neuvěřitelné překvapení. Už od začátku extrémně vtipné (v nějakých scénách příšerně nevtipné), každopádně jako celek to podle mě fungovalo dobře, hlavní postava byla sympatická, hlášky byly tak absurdní že tomu nejde dát podprůměrné hodnocení. Zpravidla těmto kouskům většinou nedávám více než tři hvězdy, protože mají často dost nekvalitních prvků (ač s většinou je to naschvál). Docela pokažený (nebo spíše nijaký) závěr mě nenadchnul, celkově to u konce trochu ztratilo dech. Jinak hezké vzpomínaní na vážnější a často lepší horory. Kus nad 60%. ()

punco

Vzhľadom k tomu aká to bola blbosť, a paródia na ešte vačšiu blbosť, malo to dve parádne scény keď som sa ozaj z chuti nasmial (prvá noc, a scéna s plyšákmi) a skvéleho Wayansa ktorý je ozaj dobrý komik. Jediné pozitíva. ()

fritol34

Já vám nevim, na jednu stranu jsem se občas neudržel a brečel sem smíchy ale někdy je to roztahaný a vtipy váznou, asi nejradši mám pasáž jak toho ducha ignorujou a vymítání :) ()

winkja

Z hodnocení zde jsem měl strach že se bude jednat o nudnou záležitost, ale po tom co sem měl potíže udýchat své záchvaty smíchu jsem strach zcela ztratil. Parodie mám rád a tato se opravdu povedla! Za mě 8/10 ()

Nominant

Po vzhliadnutí tohto filmu ani neviem, čo si mám o tom myslieť. Bolo tam síce "pár" dobrých a vtipný pasáží, ale inak nič moc. Čakal som, že to bude možno taká úroveň ako Scary movie, ale nebola. OK - videl som, počul som raz a podľa mňa to stačí. Ďalší film na ktorý rýchlo zabudnem. CONCLUSION - herci (3*), film (3*) = 3*! ()

Arthoeas

Je to vtipný a je to dobrý. Nesmíte mít jen předsudky proti černochům a hned to neodsuzovat. Vymítač v podání Cedricka byl dokonalej, stejně jako Chip the Psychic, nebo duo filmařů GhostGuys. Jen tak dál ! :) ()

veverysiak

Nie je mi celkom jasné, ako dokáže takéto výtvory prežrieť naoko prudérna Amerika, nie som žiadna citlivka, ale miestami mi ten chlpatý humor prerastal cez hlavu,v poslednej tretine som už bol celkom otrlý a vedel som si nejaké tie scény a hlášky aj vychutnať, takže 35% ()

Simba72

Tak určite sa na tom dalo zasmiať, síce je tam i dosť trápnych vtipov ako to u väčšiny paródií býva, ale tak ja som sa celkom pobavila. ()

Hookins86

Hodně málo zábavných scének, znamená u komedie docela propad a horší hodnocení. Jediný u čeho jsem se od srdce zasmál bylo to, jak tam Hafan běhal po baráku a řval jak ženská. Jinak zbytek akorát tak k pousmání. Čekal jsem víc... ()

certiskon

Pár zápichů nad kterýma se člověk pousmál, zbytek jen přehnaný fekální a podobný humor jako v ostatních parodiích.... béčková komedie, dvakrát vidět rozhodně nepotřebuji :) ()

Pete1790

Je to... no je to... je to prostě dobrý. Víc k tomu snad ani říct nemohu. Pasáže kdy mě bolely břišáky od smíchu střídaly momenty nadabsurdních situací. A prostě to nemohu přehlédnout, když bych, ač nerad, srovnával film se Scary Movie, tak je Děsnej biják o 1,5 levelu výš. Jinak v rámci žánru a záplavě akčňáků perfektní volba. 70% ()

Ondrew

Zasadny rozdiel medzi jednotlivymi dielmi Paranormal Activity a touto parodiou je fakt, ze pri tomto filme som sa aspon ako-tak zabavil. A to sa pocita. 55%. ()

MFZB

Vykrádačka ako Brno, takmer kópia filmu 30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo, to znamená, že film nepriniesol nič nové, nebol ani vtipný ani strašidelný nič, jebnutá trápna americká kokotina, hviezda za to, že sa to dalo kukať... ()

Kiryl

Jedná se o komedii pro mladší generace diváků. Fanoušci Vlasty Buriana a jiných "klasiků" proto tento styl humoru nepochopí. Mi se ale film celkově líbil a nejednou jsem se u něj zasmál. Hodnotím za 4 hvězdy jelikož přiznávám, že tam byl občas i nějaký ten trapnější okamžik. ()

ZG2013

Hodně vtipná parodie Paranormal Activity oscilující mezi komedií a hororem. Jestli si film užijete nebo vás zhnusí, záleží na vašem stylu humoru. Po shlédnutí tohoto filmu se budete smát i u původního hororu, takže jestli se chcete bát u čistě hororové verze, raději si počkejte na její dokončení. ()