Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

vieriX

Co čekat od filmu s Marlonem Wayansem pokud ho někdo zná ví, že korektní humor se čekat nedá. Připravte se na spoustu nechutností narážek jak sexuálního charakteru tak spoustu fekálního humoru. To všechno tu je a kupodivu to funguje a já jsem byl spokojený a zasmál jsem se rozhodně více, než jsem čekal podle prvotních ohlasů. ()

Pavoll

Väčšina scen je nenormalne trápna napr. ked spia a jeho žena či kto to je si prdne celkom sa to da, ale ked to potom opakuju 5 krat už je to trapne.Samozejme najdu sa nejake dobre sceny ale tých je veľmy málo. ()

borohub

I když mi můj kámoš říkal, že je tohle mnohem lepší než scary movie 5 tak s ním bohužel nemůžu souhlasit. Uznávám, že občas nějaký fór byl dobrej, ale ve výsledku mi to přišlo mnohem horší než scary movie 5. Ale takhle tenhle film fakt ocení maximálně puberťák nikdo jiný.. ()

Bazinga2563

Jsem fanda filmů typu "Scary movie", ale tohle bylo moc. Nevím jak film dopadl, musela jsem ho už vypnout. Vtipy nevtipné, bylo to zdlouhavé a nevtipné. Jedna hvězda za pěkné plagáty a Wayanse. ()

Izi-Peťan

Opravdu promarněná šance zesměšnit sérii Paranormal Activity. Některé scény byly fakt povedené, ale bohužel to byla jen výjimka. někteří zmiňují, že první půlhodina je skvělá. U mě je to právě naopak. Ze začátku se právě vůbec nic neděje a je to děsná nuda, až od zmíněných 30ti minut to začíná být zajímavé a dokonce i vtipné. Závěr zase klesne ke kvalitám začátku. za mě celkově 25% ()

Agneszka

Hvězdička za scénu v kuchyni se Starbucksem. Ten zbytek bylo fakt utrpení. Většinou jsem se jen otáčela na manžela: "To myslí vážně?" Nechci znát lidi, kterým tohle přijde vtipné. Pravděpodobně bych je vůbec nepochopila a připadala si jako v blázinci. To už snad ani není možné, že tohle někdo natočí, že se tomuhle někdo zasměje a jestli tohle přijde sousedům za oceánem vtipné... tak v životě nechci do Ameriky!!! Ááááá zase jednou promarněných 86 minut života :/. Autoři, pochopili jste vůbec, čemu se v prvních parodiích divák smál??? ()

donnovann

Jsou zde scény hodné odpadu, avšak i takové u kterých se nepřestanete smát. Samozřejmě aby jste se bavily musí se vám aspoň z části líbit Paranormal Aktivity, pokud tomu tak není, nemáte tady co dělat. ()

Renie42

No byla to hlína, nevím jak to mám přesněji popsat. Ze začátku se mi styl filmu nelíbil, jako, že se to natáčí jako nějaké home video, ale pak až ten duch začal pořádně vyvádět, to dostalo šmrnc. ()

Daryl.Dixon

Dost lidí to tu označilo za blbinu, ale já se u toho bavil. Pokud někdo od parodie očekává intelektuální zážitek, tak nejspíše nebude tak inteligentní, jak se tváří. Duchařské filmy mám rád, i když tady nejvíce duchů vypustila Keisha pod peřinu. Marlon Wayans nezklamal, zvláště když předstíral, že se snaží vyřešit záhadu, co za zákeřného a podlého ducha může svým bobkem znesvětit urnu s popelem. Zhulená párty s duchem rovněž stála za to. ()

Kimkong

Sice jednoduchej humor, ale nasmál jsem se teda dost. Ke konci už to bylo slabší, ale délka filmu akorát. Trochu jsem ale litoval, že jsem neviděl původní Paranormal Aktivity, asi bych pak musel dát za 4*. ()

ac1976

Ďalší celkom vydarený kúsok v ktorom je namočený člen Wayans family. Zdá sa, že černoškovia majú zmysel pre humor. Po tom, čo duch obštastnil Keishu, obštastnil (?) aj Malcolma, hispánska upratovačka si užívala dom v neprítomnosti domácich, vydarené vtípky, ktoré ma pobavili. Škoda len, že potom to začalo parodovať aj Exorcistu, začalo to nudiť. Našťastie Wayansovi a spol. (ako vlastne u väčšiny ich filmov) došlo, že ak by film presiahol 90min.tak by to pos.ali. ()

Pitryx

Tak párkrát jsem se nasmál no. Ale to je všechno. Některé zbytečné vulgární scény být nemusely. Hlavní hrdina mi byl nesympatický, a když přičtu tu jeblou kameru, tak je výsledek jasný. Navíc, věděl jsem do čeho lezu, tak co. Dobře mi tak. ()

Hyperbolic

Marlon Wayans má docela dobré komediální předpoklady, ale scénář částmi dost pokulhával, celkově stejně asi žánrový nadprůměr. Jumpscary s hospodyní mě dostaly snad více než některé v originálním PA. ()