Blbý a blbší sú späť

• Česko Návrat blbýho a blbějšího (viac)

V živote Harryho (Jeff Daniels) a Lloyda (Jim Carrey) sa toho za posledné roky veľa zmenilo. Samozrejme, okrem ich tuposti. Keď sa Harry dozvie, že má dcéru, neváha ani minútu a beží do ústavu prebrať Lloyda k životu. Ten upadol do stavu letargie potom, ako dostal kopačky od milovanej Mary. Vydajú sa na divokú jazdu krížom-krážom Amerikou v tých najčudesnejších dopravných prostriedkoch a ocitnú sa dokonca na konferencii najväčších vedcov sveta. Asi tušíte, že to nedopadne najlepšie. Bude to bizarné, zábavné, šokujúce... skrátka Blbý a blbší sú späť! (TV Markíza)

zurivymlok

Uplynulo už dvacet let od doby, kdy jsem jako teenager (či dítě) sledoval první díl, který jsem měl v té době celkem rád. Dneska už bych to asi nedal, ale že by to bylo tak odporné jak tento film. Více tuposti, více hnusu (zátka na první menstruaci, scéna v domově důchodců, "Hawking", atp.). Ne, fakt to nedávám. ()

zekon

Ujetý fekální humor od Danielse a Carreyho fungují i po letech. Je to celkem slušné pokračování, i když jednička byla prostě první. Dobré vtípky, narážky na věci z jedničky, rozhodně zabavilo. Smutné je jak je vidět že stárneme :) ()

redwing19

Pri flaške vína na zasmiatie dobré:-) asi mal ten film vzniknúť skôr, už ako sú starší tak sa to moc nehodí, ale jak sa povie blbec blbcom zostane:-) ()

PatrikU

Dlouho jsem přemýšlel, jestli dát 3* nebo 4*. 3 jsou akorát. 4 by už byly asi spíš jako respekt k prvnímu dílu. Pořád se jedná o dvě stejný hovada, pořád je to vtipný, ale co dále vymýšlet, když v prvním díle toho už byly až až? Dalo se, ale šlo z toho vytáhnout víc. ()

zeromen

No co dodat, jako obvykle je lepší první díl, stejní herci=kladné, málo akce a vtipu=záporné. Takové suché bez nějakého děje. Tři hvězdy při zavření obou očí a to pod podmínkou že další díl už nebude. ()

Moredogs

Nepači sa mi ako chce tento film za každu cenu pobavit no ale vatšina vtipov zabera ale už to nie je ono, film taži zo slavy jednotky, bez nej by bol uspech velmy nizky. Bohu žial len 2. ()

valdakubik

Tyhle filmy na pokracovavi po letech dopadaji vetsinou katastrofalne, ale zas takova katastrofa to nebyla a parkrat jsem se i pousmal. Za me 50 procent. ()

Naby

Celkem slušná komedie, ale prostě po těch letech už to není uplně ono. Něco k žehlení na všední nudnej den dobrý, ale jinak tenhle film můžete v klidnu přeskočit. I přes to je tam pár vtipnejch věcí co člověka rozesmějou, stejně tak jako pár který jsou trapný, nebo nechutný. Celkem 2,8* ()

Pythonator

Tvrdit, že tento film je zbytečný je zcela zbytečné. Nezaznamenal jsem jakýkoliv pokles kvality, pokud se u tohoto žánru dá vůbec mluvit o kvalitě. Jinak řečeno, pořád je to pořádná prdel. Koho by to napadlo, že nás ta dvojka oblaží po dvaceti letech tak dementním (v dobrém slova smyslu) pokračováním. Několikrát jsem se dusil smíchy, i když uznávám, že míra trapnosti je tu místy dost velká (ale to byla už i v jedničce). Na Jima Carreyho simulujícího 20 let kóma nikdy nezapomenu (10 let by přece jen nebyla taková sranda:-)) Též petardy v pokoji způsobily menší explozi mé unavené bránice. Lituju lidi, co se u tohoto nedokážou smát, protože tím přicházejí o snadnou možnost, jak posílit břišní svalstvo. ()

P@\/EL

Nostalgický návrat dvou pomatených hrdinů je extra nářez od začátku až do konce. Film je takřka plný vynikajících humorných situací a bezkonkurenčních gagů a často se odkazuje na kultovní první film, což je jen ku prospěchu věci. Dvojice Jim Carrey a Jeff Daniels se doslova předhání, kdo z nich udělá větší krávovinu a vskutku nabízí humor pro fajnšmekry, který rozhodně nepůsobí trapně. ()

MegaBite

Sice poněkud slabší než první díl, ale stále se opovažuji tvrdit, že je to velice vtipná komedie a druhý byl dobrý nápad. 70% ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (viac)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (viac)