Blbý a blbší sú späť

• Česko Návrat blbýho a blbějšího (viac)

V živote Harryho (Jeff Daniels) a Lloyda (Jim Carrey) sa toho za posledné roky veľa zmenilo. Samozrejme, okrem ich tuposti. Keď sa Harry dozvie, že má dcéru, neváha ani minútu a beží do ústavu prebrať Lloyda k životu. Ten upadol do stavu letargie potom, ako dostal kopačky od milovanej Mary. Vydajú sa na divokú jazdu krížom-krážom Amerikou v tých najčudesnejších dopravných prostriedkoch a ocitnú sa dokonca na konferencii najväčších vedcov sveta. Asi tušíte, že to nedopadne najlepšie. Bude to bizarné, zábavné, šokujúce... skrátka Blbý a blbší sú späť! (TV Markíza)

papadoce

Prišlo mi to zábavnejšie než jednotka, navyše Carrey to celé spoľahlivo potiahol. Práve jemu dávam všetky hviezdy. Si v krovííííí !!! ()

TommyDiamond

Tak fanoušci Harryho a Lloyda se po dlouhé době dočkali dalšího pokračování. Třetí díl je sice o něco lepší než dvojka, ale ani tak to není žádná velká hitparáda.... Snímek Návrat blbýho a blbějšího a jeho neuvěřitelný příběh působí už od úplného začátku zcela zbytečným a tupým dojmem. Navíc i když jsou některé scény opravdovým vrcholem trapnosti a komediálního zmaru, tak má snímek pár světlých okamžiku, které dokážou vyloudit úsměv na tváři a alespoň trochu vše zachránit.... ()

Bube1

Harry a Lloyd už zdaleka nemají tolik šťávy jako před dvaceti lety, ale úplná tragédie to také není. Děj je sice mimo a všechny vedlejší postavy jsou totálně nijaké, nicméně chemie mezi Carreym a Danielsem pořád funguje a já těm blbům zkrátka fandil. Pár fórů bylo skvělých, a tak ode mě kluci nakonec dostávaj aspoň ty 3 hvězdy. ()

haffen

To vážne tak "fajne" vyzerá dnes Joan Wilder? Film nenadchne, ale ani moc neurazí. Oproti jednotke je to dosť slabé pokračovanie. Ale nie tak veľký prúser ako iné pokračovania filmov "po dlhej dobe". 2 1/2* ()

himor

Jedno slovo to vystihuje: Sranda. Návrat vyšiel parádne, smial som sa ako kôň. Vidím ale však, že tento typ humoru už nieje pre každého a o svojich priaznivcov musí bojovať. Mňa dostal! Miestami som mal normálne záchvaty smiechu a pretáčanie jednotlivých scén nebolo ojedinelé. Carry a Daniels síce zostarli, ale nevadí to nič, lebo idú stále ako píly. 85%. ()

ANTYCHRYST

Je to už nějakej ten pátek ..co se na scéně objevila geniálně tupá dvojka Harry a Loyd..:) :) noooo a teď se nám vrátili...v plné parádě...s novou várkou fekálního humoru.. herci nám zestárli..ale stále jsou zábavný :) a frčí to jak za starejch časů.. :) :) tuhle dvojku hlupáků mám hodně rád.... Pokračování v žádném případě nezklamalo..:) :) 85%.. Ty si to 20 let jen předstíral???? To...tooooo je Úžasné!!! :) :) :) :) ()

liquuid

Nemůžu si pomoct, ale já šel do kina s tím, že se pobavím a přesně to se i stalo. Ano, je pravda, že pokud člověk začne moc myslet a rozpitvá děj, tak vlastně ani není celkově o čem mluvit, ale tady nemůžeme hodnotit film jako nápad, scénář a děj, ale musíme hodnotit ty dialogy, ten fakt, že to má být komedie a taky, že je a dle mě na plný čáře przní ostatní rádoby komedie, které dnes vídáme. Takže zkrátka já jsem spokojený napříč těmi 'ale' x-krát zde zmiňované..:) ()

Mon.

O tomto pokračování jsem si myslela , že to bude další ztráta mého času..Že to v žádném případě nebude tak dobré jako jednička.Většinou to tak u ostatních filmů bývá.Pokračování po letech bývá většinou tragické naopak ale musím říct, že tento film je perfektní.Ze začátku se to zdálo jako nic moc ale poté jak se Lloyd s Harrym vydali na cestu jsem se pořád jen smála.Překvapilo mě i, že herci vypadají pořád stejně jako před lety.Film mě hodně pobavil takže musím říct, že pokračování se jim opravdu povedlo. ()

Brano

Jednotke to nesiaha ani po päty, čo som ani nečakal. Tentoraz sa na pílu tlači až príliš a film sa za každú cenu snaží byť vtipným, i keď väčšina vtípkov vyznie trápne. Ale nájde sa samozrejme aj zopár originálnych scén, pri ktorých som sa z chuti zasmial. Takisto sa mi vôbec nepáčila zvuková stránka. Na hercoch už badateľné poznať roky, ale i tak dokázali ešte pobaviť. Neviem prečo, či to je už zvykom, ale Carreyho mám radšej s dabingom Cinkotu ako s jeho vlastním. Nakoniec som rád, že som videl staré tváre späť, ale už to nie je čo bývalo. Keby sa film aspoň zaobišiel bez tých typických nechutných amerických "vtípkov" mohlo to byť lepšie. Pre mňa slabší priemer. ()

Mire

Blbý a blbší je pre mňa kultová komédia a návrat týchto dvoch magorov vo mne spočiatku nevyvolal práve najlepšie pocity. Ako sa dá nadviazať po dvoch dekádach na takýto príbeh a už so značne zostarnutými hercami? No nejako to už páni Farrelyovci vymysleli a v dvojke nám servírujú nový príbeh, prakticky podľa šablóny z jednotky - zase si niečo krásna žena "zabudla" a páni sa jej to rozhodnú doručiť. Opäť čosi "podarujú" slepému chlapcovi z bloku, opäť budú cestovať s človekom ktorý ich chce prizabiť (pričom mŕtvy nakoniec skončí on), opäť sa na chvíľu "rozkamarátia", atď... Ale prekvapujúco to nebolo až také zlé, prvá scéna keď Lloyd 20 rokov predstieral že je na hlavu kvôli jedinému vtipu bola dobrá :) A skvelé maskovanie Roba Rigglyho tiež stálo za to. Zhrnuté a podčiarknuté, na skvelú jednotku sa to nedoťahuje ani náhodou, ale zároveň ani nemám pocit žeby jej odkaz bol sprznený. Takže taký solídny nadpriemerik a relatívna spokojnosť :) Videné v kine Cinemax Košice, 29.12.2014. ()

frxXx

Ako chlapec som tuto dvojku zboznoval, bal som sa ze dvojka mi celu nostalgiu len zhnusi ale kdeze! Siel som sa ustat ako v detstve :), prizemny humor na mna ako vysity :) ()

vieriX

Pořád naprosto ujeté jak před lety vtípky značně za hranicí vkusu. Je vidět, že herci pořádně zestárli, ale snaží si to užít jako by to bylo naposledy. Dějově teda nic moc, ale o tom byla už jednička jde spíš o ty forky a narážky na první díl. Zasmál jsem se hodně a o to šlo i když z toho šlo možná vytřískat kapánek více. Ale i tak nadstandard v rámci komedie za loňský rok. ()

Magnifuk

Wait a minute. Do you mean you have been faking for 20 years? That's... awesome! Yep! Nevěřil jsem tomu, ale "chlapci" i po dvaceti letech dokážou rozesmát těma největšíma kokotinama, co si dokážete představit. 71 % ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (viac)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (viac)