V blízké budoucnosti se zrodil nový typ hrdinů – novodobých lovců skalpů. Poté, co nejmocnější společnosti z mocných ovládly veškeré světové dění, země se změnila v pustinu a největší aglomerace lehly popelem, bylo zapotřebí vytvořit nový pořádek. Čerstvě ustanovená Rada Devíti začala nemilosrdně soudit všechny provinilé a na jejich hlavy vypisovat tučné odměny. Tehdy se objevili oni – lovci manažerů, bezskrupulózních kravaťáků, jež zavinili pád společnosti. Nejslavnějším z lovců se stal Drifter (Matthew Marsden), ale prostý lid měl zanedlouho opěvovanější a pohlednější hrdinku - Mary Death (Christian Pitre). Protože spolu lovci krutě zápolili, málokdo z fanoušků věděl, že jejich dvě největší ikony spolu kdysi tvořily tým. (dopitak)

alchac

Muhahahahaaaaaa!!! Checht. Jóóóo, ty vole viděls jak mu ukopla tu palici? Hustýýýýýýýý... Čum vole, jak z něj stříká krev, ty vole! Checheche! Ty kráso, čum na tu její prdelku! Boží! Hehehehee, vole prej že Žíznivej bobr! Vole, chápeš - Žíznivej bobr! Jo ty krávo, vole, to je maso. Hahááá, čum na tu sekyru, dobrý ne, vole? Žjooooo, ta má kozy! Týýýý, jo - čum na tu káru, megahustý! Fak ty jo, čoveče! Kurva vole, musíme někde sehnat ten komix! Si teda kuř, že jo.............! Takže asi tak.... :) ()

ecceHOMMO

Akčná štýlovka s prvkami komiksu a post apokalyptického sveta, na ktorú sa treba dívať s nadsázkou, pretože si mnohokrát strieľa nielen sama zo seba. Trošku sexi, trošku viac krvi, trošku cikáni(m), príbehom obyčajná, filmovým prevedením však rozhodne nie. Bonusom je hudba. A spomenul som vôbec tú základnú fungujúcu zložku, čo sa nazýva zábava?...***/**** Veľmi príjemné prekvapenie. ()

kinghome

Nejlepší béčkovej film, kterej jsem kdy viděl. Úžasný post-apokalyptický prostředí, ve kterém krásně vynikne hromada Gore, který je do filmu efektivně přidaný. V tý poušti vypadá rozseklá hlava úžasně :D Zamiloval jsem si herce, teda hlavně Christian Pitre, která vypadala božsky a role Mary Death jí krásně sedla. Jediný mínus jsou asi efekty, ale to se dalo trochu čekat, když byl tak malej rozpočet. To co měli k dispozici zužitkovali nejlíp jak mohli. Prostě nářez jako prase, pořád se něco děje a krev je všudypřítomná a brutální scény jsou boží. Plus tam byli všichni proti cikánům a některý hlášky a narážky na ně jsou nezapomenutelný. "Jsou to cikáni! To je to co dělají. Žerou lidi!" :D ()

noriaki

Gore bráška podobně nápaditého a podobně slabého Six-String Samurai. Když se střílí, někdo hází nože a nebo rozprskává lidi bazukou, tak je to docela zábava. Mimo tyhle momenty je až moc vidět, jak celý film stojí akorát na nadsázce, několika průměrných hercích, rádobydrsných hláškách a krásné babě v titulní roli. Fešanda z plakátu je taky asi jediný pádný důvod, proč si Bounty Killer zapnout. Pro fajnšmekry stojí za zmínku i Gary Busey ve své typické záporné roli. Hrál tenhle chlap ,mimo Predátora dvojku, i nějakou kladnou postavu? ()

lennyd

Poté, co korporacemi ovládané vlády dovedly zemi ke katastrofě, která změnila většinu povrchu Země v pustinu, se ustanovila rada Devíti, která má dbát, aby k něčemu podobnému již nikdy nedošlo. K tomu využívá nájemných lovců, kteří se, ozbrojeni po zuby, vydávají po stopách těch, kteří katastrofu zavinili. Zlom ale nastává, kdy je na hlavu jednoho z nejlepších nájemných lovců, Driftera (Matthew Marsden) taktéž vypsána odměna. Pokud rychle nezjistí, kdo za odměnou na jeho hlavu stojí, může nastat nový začátek konce... Ale jo, tohle mne bavilo. Jasně, člověk nemůže očekávat nějaké ušlechtilé dialogy nebo scénář, ve filmu se více střílí a zabijí než mluví, ale tomuto žánru to vůbec nevadí. Naopak jsem se docela bavil, ať už to bylo krásou Christian Pitre (bacha, jméno klame, jde opravdu o ženu, a navíc je to kus, postapokalyptickým pojetím filmu (Mad Max hadr), či docela vtipným rozuzlením (a originálním koncem Kristanny Loken). Našla by se spousta výtek, ale tentokrát si je nechám pro sebe a film doporučím.. ()

ywo666

No tak toto bola teda solídna blbosť. Je to zmes Machete, Resident evil, Luníku 9, Bitch Slap, Sin City, Kill Bill, hocijakého filmu od spoločnosti Asylum a hlavne Mad Maxa. A to všetko v béčkovom ironickom háve. Nájdeme tu solídne gore, prehnanú akciu, žiarivý úsmev Garyho Buseyho a aj nejaké cicky. Miestami fakt dokonalé. A pod dokonalé myslím, tak hlúpe až dobré. Ale miestami nuda. 3*. 60%. Henry Saine mi skôr príde ako Henry Insaine. ()

VanTom

Nářezové post-apo béčko "grindhouseovského" ražení. Dobře vypadající (přestože rozpočet přirozeně nedovolil rozsáhlé kulisy ani trikové scenérie, cestuje se "po mapě"), s příběhem překvapivě nepostrádajícím ujetou hlavu ani patu, a hlavně s takřka nepolevující dynamickou akcí nešetřící krvavým gore (vypíchnout záhodno honičku v poušti a finální přestřelku). IMHO výjimečně vydařená guilty pleasure záležitost. ()

pabulator

S větším rozpočtem by tohle ulítlé béčko mohlo směle konkurovat novému Maxovi alespoň co se gore a zábavy týče určitě bych si to užil v kině mnohem líp. ()

Guzo

V rámci béčkových akčních výplachů opravdu skvělé, trochu bych to přirovnal k Machete. Má to své dost brutální momenty (brané s nadsázkou), dobře zvolené obsazení i originální prostředí. V závěru mi chvílemi nesedla režie/kamera, ale jinak jsem byl mile překvapený. 65 % ()

Wlck

Musím upozornit, že jsem to viděl jako němý film ve vlaku, ale asi mi utekly všechny břitké hlášky, které by to zvedly o další dvě hvězdy. Takhle je to jen za sexy obleček a střílení. ()

BMAJTZ

Už krátce po začátku jsem si říkal na co to sakra koukám. Ten film je od začátku dost ujetý, a prakticky nedává žádný smysl. A to je co říct na to že se jedná o originální scénář a ne nějakou komiksárnu. Je to neskutečná kokotina, ale svůj styl to má, navíc herci se v průběhu natáčení museli fakt brutálně bavit. ()

Cement73

B-čkový komiks, ktorý sa nehrá na žiadnu veľkú kultúru. Plno krvi, vnútorností a inných rekvizít. Slabé herecké výkony, ale zase čo iné čakať :) ... No a svet aj tak nezachránili... ()

PhillM.

V hlavní roli Kristián a jeho dvě... pistole. Kdyby vám však tenhle Kristián pošeptal, "zavřete oči", rozhodně to nedoporučuji. ()

molcan2

Ak mám byť neutrálny, tak je tu dobré množstvo gore, až príliš veľa na môj vkus (mám ho rád iba keď je servírované v dobrých krvavých vtipkoch). Nemá to vplyv na moje hodnotenie. Spomenul som to len ako varovanie, v prípade, že to niekto číta a nevie o tom. ()