To Kapitola 2

• Česko To Kapitola 2 (viac)

V pokračovaní najúspešnejšieho hororu všetkých čias sa do mesta Derry vracia zlo a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily na mieste, kde to všetko začalo. Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov. Členovia Klubu núl sa rozišli a žijú si vlastné životy. Mike ako jediný ostal v rodnom meste a je nútený zvolať ostatných členov klubu späť do Derry, kde budú spoločne opäť čeliť zlu. Všetci sú poznamenaní hrôzostrašnými zážitkami z minulosti, každý z nich bude musieť preto opäť prekonať svoj najsilnejší strach a čeliť klaunovi, ktorý je teraz nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým. (Continental film)

PanX

Nie zlé , ale proste na jednotku to nedosahuje a dokonca to poletuje na rozhraní s originálnou tv adaptáciou ako červený balón vo filme ()

Nektarinka odpad!

Opět ten hnusný klaun, ale tentokrát už nejen mezi dětmi. Horory mám moc ráda, bohužel už první díl se mi nelíbil, ale dokoukala jsem ho do konce. Nechala jsem se přesvědčit od kamaráda a pustili jsme si i tento díl.První půlka nic moc.., ale v momentě kdy po jídelním stole začala lézt kojenecká hlava jsem film okamžitě vypnula! Už nikdy nic takového. ()

MetalJoker

Snímek představuje zajímavé pokračování, ve kterém se prolíná horror a brutalita s prvky komedie, tím pádem je film jedna velká emoční horská dráha. V jednu chvíli jsem se smál a v druhé jsem se bál, co se stane komukoliv z hlavní party nebo z jejich okolí. Postavy nejsou nudné a už po prvním dílu byly vyšperkované, jak příběhem, tak chováním a vtipy, který občas prohodí. Vizuální efekty jsou používány velmi často, ale téměř nikdy mě to nevyvedlo z míry. Chtěl bych také kladně ohodnotit herecké výkony dětí; děti totiž nebývají dobrými herci, ale tentokrát byl "casting" velmi úspěšný stejně jako obsazení jejich starších verzí, které jsou si s mladými velmi podobné. Film si zaslouží velmi dobré ohodnocení. ()

Boyled odpad!

Jednička byla blbost, tenhle díl je neskutečná hovadina. Neustálé vracení se k prvnímu dílu. Snad se nedočkáme dalšího pokračování. ()

tXtX

Trošku zmätené pokračovanie fantastickej jednotky. Film extrémne preplnený flashbackmi, spomienkami a snovými výjavmi, ktoré nás (mňa?) absolútne nezaujímajú. Digitálne (infantilne) príšerky namiesto strachu vykúzlia maximálne tak únavný povzdych a nekonečná stopáž diváka doslova umučí na smrť. 50% ()

oleg121

Len slabý odvar v porovnaní s prepracovanosťou prvej časti. Oveľa viac to vynikne pri pozretí oboch častí za sebou. Skrátiť na dve hodiny, viac využiť Pennywisa a nedržať sa krkolomne predlohy, ktorá v týchto pasážach taktiež nie je práve najlepšia a mohol z toho byť oveľa lepší film. ()

unitedfan

Po roce druhé shlédnutí a musím zvednout hodnocení na 3 hvězdičky. Po prvé jsem byl šíleně zklamán a skoro až otráven, teď jsem si ale druhou kapitolu docela užil. Samozřejmě jednička je o level výše, protože má daleko lepší atmosféru a jedná se opravdu o horor, dvojka je spíš takový blockbuster plný monster a lekaček s trochou humoru. Délka je šílená a prostřední část nudná a monotonní, ale musím uznat, že herci dobře navazují na dětské představitele(hlavně Hader a Chastain jsou přesní), střety s Penywisem jsou zábavné a celkově se musí uznat, že takhle vysokorozpočtový hororový film tu asi dlouho nebude. ()

angelle

Za mňa oveľa lepšie ako jednotka. Lepšia hororová atmosféra, Pennywise dostal viac scén, režisér sa v mnohých veciach držal knihy. Po prečítaní som vedela, že ten koniec sa azda ani nedá natočiť, ale som rada, že tam aspoň použili motív pavúka. ()

Argocz

Za mě zbytečně dlouhé a takové o ničemo a bez srdíčka. V jedničce byla chemie hlavní party lepší než zde i když se snažili. ()

Kelinej

Silná místa se střídají se slabými, chvíli se nudíte, abyste se po chvíli docela slušně báli (ačkoli koncovky těchto scén mi často přišly odbyté). Na film se dívat dá, ale atmosféry snímku z roku 1990 zdaleka nedosahuje. ()

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

17.06.2023

Nadějně rozjetý Andy Muschietti, režisér původem z Argentiny, si v Hollywoodu udělal jméno efektivními horory Mama, To a To kapitola 2. Právě tento čtvrtek do našich kin vstoupil i jeho nejnovější… (viac)

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich

06.01.2022

V prvních dnech nového roku přichází smutná zpráva pro celý svět filmu. Ve věku 82 let zemřel americký režisér, scenárista, herec, producent, filmový kritik, historik a v prvé řadě cinefil, Peter… (viac)

Dvojka To v kinech zabodovala

Dvojka To v kinech zabodovala

08.09.2019

Filmové pokračování kultovního hororu Stephena Kinga To Kapitola 2 má za sebou relativně úspěšný debut v kinech. Relativní je z toho důvodu, že zatímco první film vydělal v amerických kinech za první… (viac)

HORROR NIGHT v multikině Premiere Cinemas

HORROR NIGHT v multikině Premiere Cinemas

29.08.2019

Již ve středu 4. září 2019 multiplexy Premiere Cinemas Praha a Olomouc předvedou zbrusu nový koncept akcí PREMIERE HORROR NIGHT s předpremiérou hororu To Kapitola 2. PREMIERE HORROR NIGHT je filmový… (viac)