Skupina dospievajúcich bojuje o svoje životy, keď sa ocitnú uväznení v zábavnom dome sledovanom klaunom, ktorý nebude odpočívať, kým nebude posledný z nich mŕtvy. (Grezocrusk)

Trevor

Tak Asylum mohol ponúknúť ešte aj niečo horšie, nakoniec to nebolo až tak strašné, izba s bábikami a maminka naozaj príjemne prekvapili, inak slabší priemer, hráčov amerického futbalu zosmiešňuje mladá sebavedomá žena, aj toto štúdio kráča s dobou... ()

ricci.s

Meno režiséra v kombinácii s Asylum neznelo veľmi lákavo, a naozaj, nie je tu veľmi o čo stáť, aj keď som čakal, že to bude ešte horšie. Áno, opäť jeden vraždiaci klaun, ktorý sa rozhodne "pohrať" s partičkou teenagerov. Jednotvárnosť to ťahá dolu, väčšinu filmu tvorí len nudná naháňačka, a ak náhodou dôjde na gore, taktiež to nie je žiadna sláva. Postavy sú otrasné, charakter klauna v podstate nulový, rovnako ako IQ celého hororu. Našťastie je to natoľko tupé, až mi to prišlo neškodné, nakoľko sa to od začiatku nedalo brať veľmi vážne. Prežil som bez následkov. ()

oveckaoa

Několik teenagerů jede na koncert po cestě narazí na klauní představení tak tam zajdou a útočí tam na ně psychopatický klaun. Problém je v tom, že nejenže klaun není děsivý, ale i v tom , že vraždy za moc nestojí. Gore scéna je zde jen jedna a to na konci a je spíše průměrné. On celkově klaun moc nepředvede nemá ani charisma ani žádné backstory  většinou se tam jen pitvoří a hýbe páčkami. Z zhruba 7 postav si vzpomínám po filmu na smrt tak možná 3  (popcorn, ženskou co zmáčknou dveře a chlápka co umlátí palicí). Za co teda 60 procent no hororů s klauny moc není a je zde jedna scéna s panenkami co za něco stojí dá se pochválit i určitá inteligence postav kdy dvě postavy si uvědomí, že jsou v přesile a jdou po klaunovi a na Asylum je to nadprůměrné. 60 procent díky za titulky Ondrasek2 ()

JASON_X

Už při prvních větách prvního dialogu mi bylo jasné, že tohle bude fakt průser. A to je přitom vyvražďovačka, zejména ta teenagerská, jedním z mých nejoblíbenějších horrorových, ba filmových žánrů. A v téhle dokonce hrálo teenagerů nezvykle velké množství, takže bylo možno doufat v nadprůměrné množství potenciálních mordů. Ale kdeže, dočkal jsem se leda bestiálně zhovadilé ruční kamery, ubohé výpravy a ubohého scénáře s tak ultradebilním dějem a ultradebilními dialogy, že ani plejáda prvoligových herců by tuhle sračku o mnoho výš neposunula, natož skvadra nějakých podprůměrných ochotníků. Asylácké filmy mě svou špatností často zvráceně pobaví, tenhle ale ne. ()

• Natáčení probíhalo na Koch's Movie Ranch (Kochově filmovém ranči) v Actonu v Kalifornii. Jedná se o jednu z lokací filmových studií v Santa Claritě. (noelcoward73)