TERRORDROME

Klaun z pekla už nevraždí, stal sa z neho čistý komik a po tom čo zostal smrdieť na zemi točí svoju vlastnú televíznu show. Je zábavné keď spovedá Trenta Haaga ( teda sám seba ) ktorý si koláčmi odjebe hlavu, keď sleduje klaunské porno a honí si balónik, alebo keď sám sexuje s klaunicou Batty Boop, čo sa nezaobíde bez hromady srandovných zvukov a efektov. Samozrejme mu helfujú ( teda, nie s tým sexom ) jeho verný parťáci, kreténsky hromotĺk Punchy a hovoriaci mím freakshow, tentoraz bez svojho siamského cyberdvojčaťa ktoré sa niekde fláka. Aby to nebola taká idylka, na zem prilieta degradovaný Belzebub a vyhráža sa zničením sveta ak sa mu killjoy nevzdá a nevráti do pekla. A tak musí Killjoy nakopnúť vlastnú raketu a ísť do boja. Pokiaľ je to iba srandistická pičovina je všetko ok a Trent Haaga si toho svojho zmrdoklauna viditeľne užíva, zato akcia je na tom podstatne horšie. Mizerné digitálne raketky a lejzre nie sú ani vtipné, ale najviac ma mrzelo úplné nevyužitie šestice psycho zabijákov, ktorý sú nezáživne pobitý uprostred idiotskej hromadnej prestrelky na úrovni materskej školy. Nakoniec teda za tri a uvidíme čo bude ďalej. ()

Shanen29

Dobrý skečový horůrek plný vtipných a tvrdých scén.Klaun a jeho cirkus se musí vidět.Ulítlá a místy perverzní blbost která i zabaví,spíše se zvědavostí co bude následovat člověk na to čučí a čučí. ()