Pekelná jazda 3

• Česko Jízda do pekel 3 (viac)

Rusty Nail (Ken Kirzinger), pomstychtivý vodič kamióna so záľubou v cudzom nešťastí a utrpení, znova rozbieha svoje zvrátené chúťky na najvyššiu rýchlosť. Keď sa niekoľko mladých amatérskych jazdcov rozhodne skrátiť si cestu na automobilové preteky Road Rally 1000, nevedomky rozpútajú desivú nočnú moru. Náhodné stretnutie s Rustym pre nich znamená smrteľné nebezpečenstvo, pretože psychopat každú svoju ďalšiu obeť prenasleduje, ponižuje a mučí s nekontrolovateľným potešením. (TV JOJ)

elanius

(81/2014) / Tak Rusty Nail je taký slabučký odvar Micka Taylora s Wolf Creek. Aj celý Joy Ride 3 mi prišiel hodne odfláknutý. Áno, gore level slušný, scenár ale deravy. Súhlasím aj s LIVINGDEADom. Hrozné postavy! (4/10) ()

Herzeleid

Proč musí být poměrně slušně zpracovaný snímek totálně degradován zcela absurdními dialogy, neschopnými herci a naprosto imbecilními činy postav? ()

The Viper odpad!

Debilní herce, zápletku, dialogy a chování postav zakryjeme co nejnechutnějším górem a blbečci nám to sežerou a budou si chrochtat. Ne, ne, ne, tohle bylo tak špatné až nedokoukatelné. Jednička přes svou průměrnost byla koukatelná a zábavná, ale tenhle blaf ? Vyzvracet a nechat být. ()

MareT.

Tretim dilem se Rusty propadl az na tu prumernou uroven normalniho zabijaka, kteremu ruplo. Bohuzel jeho hry nevybocujou z rady, spise se utPi v monotonosti a vy se vubec nestarate co se hrdinum stane. Coz je krok zpet od puvodniho filmu, kde vam na postavach zalezelo a Rusty byl vetsi mnozstvi filmu jen hlas v radiu, tady ho vidime az moc. ()

ac3r odpad!

Jednička výborná, dvojka dobrá, trojka hrozná a hlavně totálně hloupá postrádající jakýkoliv zbytky logiky, o tragických amatérských hercích nemluvě. Declan pohrbřil Pach krve, teď se mu to povedlo i s Joy Ride, tleskám. ()

aLPaC

Declan O´Brien je totální krypl a buzerant. Nejdřív zničil Wrong Turn a teď i Joy Ride. Tak do čeho se pustíš příště asshole?! ()

warrenur

K tomuto balastu len tolko. Vdaka "herectvu" tych manekynov a rozhodnoziek som bol rad, ked ich hlavny protagonista rychlo umlcal. Zial, zacinajuci mladi "herci" musia zrejme hrat i v takychto brakoch. Strasne. ()

Hapretor

Typický, nenáročný snímek, který přes nízké očekávání dokáže jen mile překvapit. Parta blbů v závodních autech je krajně nesympatická a záporák je zase krajně vyšinutý, nepříjemný psychouš. Nefandil jsem nikomu - jen jsem se bavil nad těma směšnýma úmrtíma. O tom to je. A v tomhle se to povedlo. ()

zberatel

To snad ani nemoze byt TEN O"Brien od WT.. :D Od jednickoveho trileru daleko, no slusny B-slasher ;) Lepsie ako dvojka, no hlavne podarene eliminovanie postaviciek za 3*, neubranim sa vsak porovnaniu s australskym pribuznym wolf creek 2 :D ()

Alexandre

Velmi milé překvapení. Naprosto skvělé pokračování mého oblíbeného hororu. První díl byl pro mě dokonalý ve všech směrech (plný počet), druhé a třetí pokračování přibližně na stejné úrovni, ale přece je trojka o nějaký ten chlup lepší než dvojka. Sice se ke mně nedostavilo tolik napětí (kromě úvodní scény s náklaďákem) jako u jedničky, ale jízda je to pořád skvělá. Postavy mi byly sympatické, proti scénáři výtky nemám, nějaké nelogické chování jsem ani nepostřehl, a co musím vyzdvihnout nejvíce, tak je téměř špičkové gore a hudba. Bavil jsem se u toho, jak jen to šlo. Oproti mizernému třetímu pokračování Pachu krve (další díly jsem v režijním podání O´Briena neviděl) obrovský krok vpřed. U mne spokojenost - 7,5/10 ()

Likan7

Asi o chlup lepší jako předchozí díl, a to především kvůli větší brutalitě a hezkým úmrtím. Filmově jde ale o úplně stejnou břečku, od režiséra, scénář až herci, kteří jsou na všem nejhorší. Prostě film, který se názvem snaží přiživit na solidním (ale stále béčku) prvním dílu. ()

beso74

Režisér Declan O'Brien dostal do kolien sériu Wrong Turn a teraz sa rozhodol znemožniť aj Joy Ride. Našťastie to nie je taká katastrofa, ako sme u neho zvyknutí, ale dať mu natočiť ešte štvrté pokračovanie a dielo skazy bude dokonané. V tomto filme je možné vidieť všetky možné a nemožné kliše, opustená cesta, psychopatický vodič kamiónu, elektronika, ktorá nefunguje práve vtedy, keď má, skupinka v nebezpečenstve, ktorá sa samozrejme v prípade nebezpečenstva rozdelí, neschopná polícia, nezničiteľný vrah, ktorý je stále pred nimi, za nimi i vedľa nich. Dopozerať sa to dá, ale DVD by som to nedal ani na tú istú poličku, na ktorej mám Hitchera, Rusty Nail patrí totiž do oveľa nižšej ligy. ()

lusa

Slaboduché jak dejom, tak hercami a mordy tiež žiadna sláva.. Ale hlavne, že si koncom zamiesili cesto už aj na Joyride 4.. 1* ()

Nikolas__

Fakt dobrý. Mám pokušení jít dokonce na čtyři hvězdy. Joy Ride 3 je kvalitní pokračování, téměř se vším všudy, a po průměrné dvojce mě tato série zase baví. Jen mě mrzí hrozné postavy a nic moc dialogy. O kousek slabší než první díl. ()