Tím Expendables bude čeliť priamo jednému zo svojich zakladateľov a bývalých šéfov. Conrad Stonebanks s tvárou Mela Gibsona stál pri ich zrode, potom sa však z neho stal odpadlík a dokonca jedno z Barneyho zadaní na zabitie. Prežil a teraz má tento bezcitný obchodník so zbraňami, ktorý sa ničoho neštíti, jediný cieľ: zniesť zo sveta niekdajšieho parťáka a celý tím postrádateľných veteránov. Ibaže plány Expendables sú presne opačné. V každom prípade to bude veľmi osobné. Barney navyše vážne uvažuje o tom, že svojich starých spolubojovníkov pošle do penzie. V radoch Expendables sa preto objavuje čerstvá mladá krv s novým štýlom a znalosťami niečoho takého opovrhnutia hodného ako sú moderné technológie. Novú krv zastupuje Kellan Lutz, Glen Powell, boxer Victor Ortiz a tiež žena! Olympijská medajlistka v jude a zápasníčka zmiešaných bojových umení Ronda Rousey. (TV Markíza)

maestrum

Oproti předchozím dílům mi tam nějak chyběl Vyliž Rourku Žánovi a Norkovi, neboli Willis, Rourke, JCVD a Norris. Hlavní osazenstvo bylo tak nějak...málo četné a velkých jmen postrádající. I ta čínská ještěrka Li se tam mihnul jen na závěr. No a dát tak málo prostoru a akce Arniemu a Lundgrenovi ? To už je do nebe volající blbost. Btw. co to bylo za mladý nýmandy ? Substituce za výše zmíněné ? Omg, to snad ne. Nasraní, věčně namachrovaní blbečci, kteří jsou tak zajímaví, jako generál kdesi z tramtárie na závěr ? "Tvrďáctví" se u staré "klasiky" bere, či se s ní tak nějak počítá, ovšem ta omladina to byl výsměch. Gibson byl v závěru sympatičtější než Stallone a srazit takhle hlavní hvězdu filmu, to už je na pováženou. Budiž mu země lehká za tak nedoceněnou, zbytečnou a rychle finálně odbytou závěrečnou scénu. Neměli tvůrci dig. efektů zkrácený rozpočet ? Tak mizerné efekty jsou k vidění snad už jen v Bčkových filmech. Btw. už jste se zamýšleli někdy nad tím, až "stará garda" herců přestane hrát, či vymře a kdo je nahradí ? Obzvláště je to nejpatrnější na akčních hrdinech. Já jo a nedokážu si totiž dost dobře představit, kdo by je mohl nahradit. ()

CharlieSC

Začalo to docela dobře, i když mi tak chyběla spousta tváří, které bych rád viděl znovu. Ale i přesto byl začátek akční a mělo to jiskru. V části, kde se rozhodl rozpustit tým, nastává v 99% ta stejná situace. 10 vteřin to bude drama a pak někdo prohlásí, že ho v tom nenechá a v podstatě se nic nezmění. Líbilo se mi, že (i když se nakonec stejně nic nezměnilo) rozpustil tým aspoň na delší dobu než 10 vteřin. Když začal hledat tým nových úplně neznámých lidí, řekl jsem si "Kde je původní myšlenka Expendables?"Rychle a krátce: Tenhle díl přináší moc vrásek na čele a méně akce, než tomu bylo u předchozích dílů. ()

CyWilly

Už tady bylo snad všechno řečeno. Kouzlo pryč, hlášky pryč, sranda pryč... ale já jsem optimista a Slyovi prostě věřím. On ty chyby vidí a příště to do nás všechno napere dvojnásob. ()

Vonter

Snipes - dobré uvedení na scénu, potom záhadně mění charakter z psychouše na hodného strýčka černouška od zmrzlinového stánku. Banderas - zajímavé oživení, člověk neví jestli ho milovat, nebo nakopat do zadku. Na každý pád v roli, kterou má hrát, se viditelně tetelí blahem a jde mu to skvěle. Ford - chvíli jsem myslel, že ho supluje dědeček Hříbeček z Mrazíka, ačkoliv sem tam ještě hodí pohled toho starýho dobrýho Indyho. Árny - na něm je nejlíp vidět, jak ho dohnalo stáří a zdědkovatěl. Občas sice dokáže pobavit, ale na kloudnou akci už to nebude. Za evil smích v helikoptéře bod nahoru. Gibson - sterilní výkon, nic extra nepředvedl. Čekal jsem Mad Maxe a nepřišel. Asi neměl čas. Stallone - pořád tam je, ať je mu kolik chce, pořád je to TEN Sly, pořád nechce bejt starej dědek. Zubatá : Stallone 0 : 1. Jet Li dorazil z Hobitína a zbytečně si prošoupal cvičky, jen aby si dvakrát vystřelil z muškety a game over. Ze zbytku týmu na mě udělal slušnej dojem tvrďas Lungren, ostatní průměr. Jako pár ostatních by mě zajímalo, jestli ty mladý vybírali schválně takhle nevýrazný, aby starý dobrý zombie vynikly. Ačkoli, ono moc mladých charismatických "akčních" herců po světě nechodí že. Prostřeleno sečteno za mě nejkoukatelnější díl Postradatelných. ()

aneken

V porovnání s výbornou dvojkou bezduchá nuda, ze které se někam vytratila většina zábavy. A bohužel i hlášky, které se mi tak líbily. Mladá vlna je zcela slabá, není mezi ní nikdo zajímavý. Nejlepší je asi Mel, tomu role záporáka velmi sedla... ()

Kopu

Expendables od začátku odsuzuju a nic se nemění ani s třetim dílem. V mých očích jde o slabej film, kterej prahne po vydělaných penězích víc než Miloš po becherovce. Jedna hvězda za to, že ty lidi z domova důchodců dokážou přijít sami bez chodítka na plac. ()

domco61

prvý diel - paráda, dokonalé triky s kamerami, herecké výkony a réžia to zvládla na jednotku druhý diel - to isté + vtipné scény s hercami pomaly v dôchodku povedal by som ešte lepšie, ale tento tretí slabučký diel, bez dobrého hereckého výkonu, slabé kamerové triky, slabá akcia ... prehnaná strielačka ... nebyť tam M. Gibsona tak to vôbec nepozerám ()

nostale

Recept na dobrý akční film je v jistotě. Opakování toho co bylo může někomu připadat nudné ale tohle není film o filozofickém vývoji člověka. Kapitolka ze života žoldáků. Je to jako James Bond, všichni ví jaké to bude ale stejně se na to podíváme. Až na některé taktické chyby (kdyby padouši stříleli z granátometu tak špatně, nedivil bych se že je boss zabije) se jedná o povedený snímek. Mozek prosím nechte venku, jedná se skutečně jen o zábavný film. Po dvou předchozích filmech je těžké najít něco lepšího ale film stále dosahuje úrovně přechozích epizod. Jestliže hledáte příjemně stávené dvě hodiny, Expendable 3 je vyplní. Nic víc, nic méně. Mel je skutečný škodolibý padouch. Sly žoldák jak má být. Není to ploché a nenudíte se. V mnoha ohledech staříci stále nakopávají gluteus maximus dnešním hrdinům. Ve srovnání k ostatním dílům je to spíš blíže jedničce ale rozhodně nezaostává. ()

JancakV

Velké zklamání. Pár nových známých ksichtů, nějaké zase chybí, ale jinak je film o … Banderas v roli hlučného Pepina, byl takovým zpestřením, které to však nezachránilo. Bohužel, to se opravdu nepovedlo a tento díl je postradatelný. ()

jan152

Zase vyfasoval misi, zase se zbakalovala (lze vystřihnout), zase mlátička od začátku do konce. Tedy - prokládaná duchaplnostmi co dokážou jen Chuck Norris nebo Silvestr Stallone. Nevím, proč je tu film označen mimo jiné jako Thriller, když by mu víc sedělo Americká hrdinná komedie s pokusy o dojemno, Pro pubescenty a oldies. Jo, a Harrison Ford coby šlechetný bojovník CIA, který ve vrtulníku létá nad troskami Kladna (no dobře, nad ruinami rumunského Kladna) a střílí po všem co se hýbe, ten tomu dal čepici. ()

kratajirka

Je to škoda. Úvodní vlaková scéna byla asi nejlepší. Když porovnám final scénu ze dvojky aneb VanDamme - Stallone tak mi přišla finalFight Gibson-Stallone jako souboj loutek. Nuda s nudou. 55% a obrovské zklamání z tak dobře rozjeté série ()

marvolo

Ako zaradiť tento film, asi ako akčná rozprávka. Od deja som nečakal nič extra, celkom ušiel, bolo tam aj pár zábavných situácií, ktoré ma pobavili. Čo mi ale najviac vadilo, bola tá nereálnosť. Hlavne v záverečnej bitke, kde cca 10 chlapov rozbilo celú armádu, ktorá mala niekoľko stovák mužov, tanky a bojové vrtulníky. Uvedená "armáda" bola priam komická, nedokázala by zabiť asi ani kapra na suchu. Skutočne som očakával, že trojka bude o niečo viac realistickejšia, nie len rozprávka pre deti. Aj napriek tomu ma to celkom bavilo, vidieť toľko filmových idolov v jednom filme sa nevidí každý deň. Druhá vec, ktorá ma mierne sklamala bol Wesley Snipes. Na začiatku to vypadal byť pekný tvrďas, ale ako dal dole bradu a vlasy, tak stratil aj gule :) Inak postava Mela Gibsona bola parádna, bol to skvelý záporák :) Odporúčanie pre štvorku. Urobiť film viac realistickejším a aj dejovo odlišnejším a niečím výnimočným. Lebo ešte pár pokračovaní a budeme mať z toho pekný guľáš :) ()

smirec1

bolo tam par zaujimavych casti ale celkovo to bola nuda. Tie dve hviezdy dostal film za napad dat velke akcne hviezdy do jedneho filmu. A celkovo ma preto take zle hodnotenie lebo tam nebol Chuck Norris;-) ()

neo_ap

Ohodnotit tento film, je dost těžký. Nedosahuje takové kvality, jako předchozí dva snímky. Chyběl mi tam Chuck Norris, nebo Bruce Willis. Hlášek bylo málo. Mladý tým je nezajímavý. A Banderas mě svými kecy lezl na nervy. Na druhou stranu, se mi líbil, či mě víc oslovil, než díl předchozí. Dobrá akce. Rychlý spád. Skvělí padouch. Bojové scény. Mel Gibson, Harrison Ford, či Wesley Snipes. Perfektní výkon. Sorry, ale ve srovnání s kvalitní ale nudnou dvojkou, nemohu jinak než 80/100. ()

Godless

Asi najslabšia časť, už to tak neoslní ako na začiatku. Zábavné áno, stále sa niečo deje, samozrejme herci, ale toť vše... ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (viac)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (viac)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (viac)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (viac)