King Kong 360 3-D

Krátkometrážny / Akčný
USA, 2010, 9 min

Réžia:

Peter Jackson

Atrakce v Universal Studios Hollywood, ve které se projedete vlakem trojrozměrnou džunglí a sám King Kong vás ochrání před smrtí. (Plechpetr)

hallelluja

Samozrejme, že toto krátkometrážne dovolenkové video NErežíroval Peter Jackson. I žiadalo by sa napísať kompetentným návrh na vyradenie z databázy. Kým sa tak stane, potešme sa faktom, že jeho existencia v tomto virtuálnom priestore nebola celkom zbytočná - totiž omyl, ktorým sa spomínaný "trhák" dostal do režijnej filmografie P. J., dal možnosť vzniknúť komentáru, ktorý svojou umeleckou kvalitou presahuje dielo, ku ktorému sa vyjadruje. Áno, hovorím o komentári užívateľa - hračke prírody, zhodou náhod obývajúcej rovnaký slovenský región ako ja - Z0oMb3E. Ojedinelý pokus o "haiku" prestrelil len o jednu slabiku. Ako prejav zvláštneho uznania mu venujem tento svoj komentár, ktorý patrí k tomu najdlhšiemu, čo som ja - sťa milovník vecnosti, stručnosti a (priznávam) i haiku poems - schopná a ochotná v čsfd.cz priestore vytvoriť. ()

pytlik... odpad!

Copak? Csfd se stává databází pro domácí videa? Fajn, nahodím jsem nějaký materiál z mojí loňské dovolené, jak se peču na pláži, úžasně vzrušující, dámy a pánové. Jinak se fakt divím, že ta pipka po autorově pravé ruce dožila konce tohoto veledíla... Myslím, že i průměrně trpělivý bůh by ji maximálně po dvou minutách sežehl bleskem, když ho tolikrát zbytečně volá. Na druhou stranu, možná svým jekotem zachránila jejich autobus od pohromy... natolik vylekala tu gorilu, že ta sáhla radši po cestujících v tom druhém a prchala co nejdál. Jo a taky jsem nevěděl, že ten režisér Jackson vypadá i v padesáti tak výborně, člověk by ho nerozeznal od průměrného amerického týnejdžra. ()

zolo23

Oh my God, Oh my God.....Oh my God! Piča jebnutá, totálne ma vytáčala, ešte sa nič nedialo a už bola prijebaná. Nenávidím takéto piče, mať ju doma tak jej takú prijebem, že Oh my God bude to posledné čo vysloví. V komentároch zásadne nenadávam, ale tu to inak nešlo. Prepáčte. Piča jebnutá ()

Octane

Atrakce to musí bejt fakt super o tom žádná, ale co to dělá mezi filmy, když je to jen nějakej záznam točenej na bramboru s doprovodem stupní americký krávy. ()

KOOHA

Dvakrát projeto naživo a nic moc. Pěkně vymyšleno a nasnímáno. Nicméně nereálné, všechny ty potvory se pohybují nereálnou rychlostí. ()

sosi

Vidieť to naživo tak sa tam asi poseriem strachom, ale bol by to nezabudnuteľný zážitok. Škoda, že niečo také u nás v živote nezažijeme, musí to byť paráda. ()

kubilov

Universal Studios Hollywood dělá vše proto, aby se z návštěvy stal neopakovatelný zážitek. Však to taky jde lépe, když se na atrakcích podílejí taková jména jako Peter Jackson nebo David Cameron. Být tam a zažít to... ()