Jeden blbec na večeru

• Česko Blbec k večeři (viac)

Francúzska komédia, najsledovanejší francúzsky film 90 - tych rokov. Slávny parížsky vydavateľ sa s veľkou chuťou zúčastňuje každý týždeň večere s blbcami. Každý pozvaný hosť má za úlohu priviesť čo najväčšieho blbca ako záruku dobrej zábavy. Počas večere sa vyberá blbec najblbší. Raz sa vydavateľovi podarí nájsť perlu, blbca bez konkurencie, ale žiaľ večer sa mu vymkne z rúk. (STV)

boul

Myslel jsem si jaká to bude blbost, ale je to úžasná komedie v supr tempu s ještě lepším Jacquesem Villeretem, který dodává filmu skvělou atmosféru a dohromady výborný francouzský film! Film řadím do TOP 5 komedís z Francie.. jen doporučuji - 5* 85% ()

MickeyStuma

Tato komedie se nese dle dávných tradic francouzského humoru. Děj se odehrává na jednom místě a je plný nedorozumění a zmatků. Jako vždy se jedná o zfilmovanou úspěšnou divadelní hru. Snímek výtečně pobaví, což je podpořeno i povedeným českým dabingem. Pro pobavení jasná volba. ()

Hapretor

nebylo to tak vtipné, jask jsem očekával ... přehmat ... Francouzi to umí podstatně lépe ... i Francis Veber to umí podstatně lépe ... ()

Joeey

Opravdu výborná komedie. Přiznám se, že ze začátku jsem se trochu nudil, ale v této komedii je cosi zvláštního, že to diváka nechá chvíli chladným, ale pak u toho vybouchne smíchy!!! Já už jsem se dlouho takhle spontánně nenasmál :-))) No a hláška "mám tady ženu svého daňového kontrolora" to vytáhla ze 4 na 5*. ()

bernajk

Me ten film strasne zklamal. Cekal jsem poradou zabavu, ale skoro vubec jsem se nesmal. Krome par vtipu, ale ty se potom zacali opakovat a to uz nudili. Je to zkratka z meho pohledu dost lacina komedie. ()

Fat'Fatal

86 %? To snad ne. Na tuhle komedii jsem narazil náhodou, tak jsem se na ní podíval. Vlastně komedii... komediální film si představuju jinak. Občas jsem se zasmál, ale to bylo spíš výrazu v tváři Thierry Lhermitteho (který je nosnou stavbou tohoto snímku), než těm rádoby vtipným scénkám, většinou s telefonem u ucha. Děj se v podstatě odehrává pouze v jediné kulise (byt), s několika postavami a velmi předvídatelnými "zvraty". // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Yomega

Okolí mě film hodně doporučovalo, tak jsem se na něj konečně podíval…..a slušně se pobavil. Ovšem nic víc, rozhodně jsem čekal větší srandu. Bohužel se stále dokola opakuje volání telefonem, kdy „blbec“ něco totálně pohnojí a ke konci už to přestává být vtipné. Nicméně na jedno podívaní fajn záležitost, ovšem do zlaté síně komedií se to u mě rozhodně nezapíše. Jinak podotýkám, že jsem viděl dabovanou verzi, v originále to možná bylo lepší. ()

Stíba

Sebepovýšený arogantní blbec a nadšený hloupý blbec v jednom bytě dohromady vytvářejí fantastické duo. Doporučuji navštívit i divadelní hru s Vaškem Vydrou a Josefem Cardou v hlavních rolích. ()

Jajar

Nemám rád Francouze coby národ a tohle je (přes svoje nesporný kvality) až nechutně francouzský. Nikdy jsem moc nepochopil jejich humor, což mi Blbec k večeři jednoznačně potvrdil. ()

cerbygerby

Tahle komedie se mi dost líbila, ze začátku jsem měl úplně na toho "blbce" nervy jak vše kazil, říkal jsem si že to snad není ani možné, co dokázal spackat...no a konec to celé pěkně uzavřel, prostě zábavná, rychlá(necelých 80min) super komedie. ()