Interview se zabijákem

• Veľká Británia Interview with a Hitman

Tichý, vytrvalý. Žádné vztahy. To je Viktorův styl. Mantra, která ho vytáhla ze slumů v Rumunsku na vrchol své profese – nájemného vraha. Viktor zná hodnotu života vice než většina lidí, což mu dává předpoklad stát se perfektním zabijákem. Ale po bezcitném podrazu od svých šéfů utíká do Londýna, stane se členem nové rodiny a zjistí, že se octnul uprostřed zuřivého boje podsvětí o moc. Viktor je teď lepší, rychlejší a ještě více nemilosrdný, než kdykoliv předtím. Dostane příležitost, aby začal nový život. Ale podaří se mu někdy uniknout nepříjemnostem a skrytým tajemstvím z jeho minulosti? (oficiálny text distribútora)

Brain-D

Jsem naprosto unešenen. Sice je to debutní režie, ale tak nádherně vykreslit duši chladnokrevného zabijáka se snad nikomu ještě nepovedlo. Jeho osudy a vývoj mezi gangy až v osvobození se od všeho. Špica. ()

BMAJTZ

Závěr mě docela překvapil a vůbec celý film byl vcelku poutavý. Z plakátu jsem z toho měl pocit, že to bude parafráze na herního Hitmana, ale naštěstí jsem se nemohl víc mýlit. Každopádně není zde moc zvratů a je to spíše přímočarý film a jediné co vás tak může trošku překvapit je samotný závěr. ()

DavidS.

Blonďatý malý fašoun, co by se nezdráhal odpravit desetiletou holčičku, vyroste v charismatického plešatého hitmana schopného slz i lásky...Neslučitelnost sympatií, antipatií, rumunského sídliště a náznaku Collateralu :) ()

noby

Rádoby hluboký pohled do nitra zabijáka, který z psychopatického dítěte zmorfoval v oduševnělého muže, v pravou chvíli plného lásky, aby divák neměl problém se s ním ztotožnit. Jako předkrm se podává dětství drsné, seč to jde, možná ještě o něco víc. Hlavní chod zajistí několik základních příběhů o mafiánech, z nichž vidíme, kdo je hustej. A jako zákusek se všichni čtyřikrát zradí, a protože to přece už dneska nestačí, navrch hodíme ještě pár zvratů pro diváka. A ještě trochu promícháme chronologii, jak se sluší a patří. || Dvě hvězdy za to, že ač celek nefunguje, v některých momentech je vykreslení přeci jen docela podařené, a za dobrý výkon v hlavní roli. ()

rossi001

ikdyz je film pomerne docela nudny, byl jsme prekvapen, ze jsem na nej dokoukal do konce. Bylo tam par svetlych momentu, spise emocniho razu a hlavni hrdina mel charakter a salala z nej atmosfera. Je jen chybou scenaristu a rezisera ze snimek je pomerne zpackany. dostat to do rukou lepsi lide a vyssi rozpocet, mylsim ze by z toho vzinkla vetsi pecka, kdyz se podivam na akcni sceny,skoro zadna krev a smrtelne zabery casto mimo kameru. Hodne pokazeny film s nadejnym nametem. 55% ()

peto580

Musím sa priznať že hru som nehral preto toto poňatie Hitmana na mňa dojem urobilo. Úplne divná (cháp ako geniálna) hudba a vlastne celé cele to podanie je netradičné. Neviem, ale hviezdu prihadzujem za podhodnotenie pretože tento film s geniálnym záverom si to určite zaslúži :) ()

warrenur

Prijemne prekvapenie, ktore predcilo moje nizke ocakavania na zabitie nudy. Pribeh sa vyvaroval typickych stupidit (ale nelogicnosti tam par bolo, to je fakt) a rozpravacia forma mu prospela. Ziadnu z postav som si sice blizsie neoblubil, ale akosi ma film zaujal. Prijemna oddychovka na dobru noc s uzasnou hudbou v zaverecnych titulkoch. Slabsie tri. ()

mala_kea

Luke nikdy nebude hitman. Jeho vyholená hlava sice může v někom spustit naděje, že by snad třeba.....,ale kdepak, jediné co drží Luka nad vodou je jeho chladnokrevnost a nekompromisnost. V celku ale film stojí za starou bačkoru. ()

Hapretor

Nudné. Táhlé. Pomalé. Nezáživné. Zároveň syrové a surové. Konec dost překvapil. Takže ne k odepsání. Luke Goss má zezadu opravdu divnou hlavu - možná stál Gigerovi jako model, když maloval Aliena. Kdo ví. Osobně však, pokud si mám představit "pokračování" Hitmana, tak bych chtěl nonstop akci (střílení, vraždění, bitky kung-fu, aikido, karate, ... vše možné, výbuchy, mlácení a rozbíjení všeho okolo, honičky v autech, letadlech, ponorkách, atd.) !jedině! s Jásonem Statným. Děkuji za pozornost. ()

Heroine

Velké mínus tohohle filmu je to, že to je strašně rozvleklé a nudné. Jak nad tím tak přemýšlím, tak je to i celkově film k ničemu. Máme se jako diváci bát pomyšlení, že bychom byli jako tenhle zabiják? Pokud ano, proč je nám představovaný jako takový frajer? Je jasné, že to s někým takovým nedopadne dobře, a myslím si, že na jeho osud ještě tenhle film kouká skrz růžové brýle. Jedna hvězdička za Gosse, a za to, že to nemá happy end. ()

Kingjiri

Herecky slušný, filmařina neurazí a potěší i obstojnej scénář společně se závěrečnym twistem. Jen mě trochu iritoval hudební podkres. Ne proto, že by se nedal poslouchat (naopak měl docela dobrý pasáže), ale protože byl přítomnej téměř pořád, takže jsem měl občas pocit, že sleduju hodně dlouhej videoklip. Sem tam bych uvítal o něco přehlednější způsob vyprávění nebo rychlejší tempo vyprávění, ale na režijní i scénáristickej debut a nízkoropočtovej biják to fakt nebylo vůbec špatný. Příjemný, byť spíš jednorázový, překvapení. ()

markotter

Dost jsem se obával, že to bude nějaká akční nuda, ale jsem rád, že jsem se toho nebál a šel do toho. Od začátku je to hodně zajímavý, i ten malý Viktor byl docela hustej, ale nejlepší na filmu je charismatický Luke Goss. Jako bych viděl Hitmana z PC hry, jak elegantně a tiše likviduje svoje nepřátele. K tomu hraje opravdu dobrá muzika, takže pokud by byla chvilku byla nuda, tak to nevadí. No a konec mě překvapil (příjemně), i když se to dalo asi čekat, ale já jsem takové tupé hovado, že mi to nedošlo. Kdo s čím zachází, s tím také schází, no. ()

john.h

Je to někde mezi dvě až tři. Akčních scén je málo, často se žvaní o ničem, ale pár vychytaných hitman akcí jako ze stejnojmenné počítačové hry a světlé momenty tam jsou. Tím světlým momentem ale není určitě hudba, která hraje skoro pořád a stojí za starou belu. Je úplně slyšet, jak laciná a bez nápadu je. Luke Goss není špatný béčkový herec a do role nájemného zabijáka celkem seděl, ale tak nějak mi tu pořád připomínal takovou drsnější verzi Dalibora Gondíka. ()

Romeroo

Po dlouhé době, krásně chladnej film, okořenění celkem fajn story, s dobrým Viktorem, který vyprávěl jako o život....jsem mile překvapen, tím vším co jsem viděl, a nezbývá mi napsat, že po všech těch blábolech o nájemnej vrazích a mafii co jsem viděl...TENTO FILM mohu rozhodně doporučit jako seriozní zábavu. Skoro pět hvězd. ()

Pavoll

Ak ma dokáže nejaký film tak osloviť, že po skončení filmu ešte pozerám na záverečné titulky a rozmýšľam o čom to vlastne bolo a čo sa tam udialo, tak má u mňa automaticky 4*. Prvých 10m ani slovo, tak tomu hovorím scenár :). ()

DonBraso

Na začátek určitě velká chyba,že Luke Goss nehrál Hitmana z roku 2007 místo Timothy Olyphnata,film by měl určitě větší prestiž,než tak špatně udělaný film na motivy hry.S tímto snímkem to bylo ze začátku podobné,si řikám koukám vlastně na 47 nebo jenom režisér z toho čerpal.Bohužel čerpal a pak všechno kazil,ikdyž světlé vyjímky měl.Hrozná škoda,zase kravský scén jak na palouku,hudba po celý film se myslim už tak moc nenosí a to mi ani nevadilo,že se tam moc nemluví.Rumunsko do Anglie má asi hodně blízko,když každý ví co dělá druhý na opačný straně končin.Chvilkama zmatek,zívačka,pak zas jedna pěkná scéna,buď už tichá,nebo kávička s jedem,bohužel těch scén bylo málo.Nulová tolerance vtisknout Victorovi to co dělá,láska je svině,což ve filmu je pěkně vidět na konci,ale každý to věděl už od půlky filmu,takže divák ví a chytrý škorpion hold je blbec,herec co tam hraje dvakrát jinou roli mi taky nepřijde košér.Je to pech,protože přes to všechno film něco má do sebe a koukatelný určitě je,ale musim říct,že jsem fanoušek herního Hitmana,jinak bych asi vypnul po pár minutách. ()

Mikecat

......pomsta jedné ženy........."mečom bojuješ, mečom zomrieš"...........Excelentný príbeh, hudba, kamera - excelentný film! ()

Vasyl

Nebylo to špatný, ale podruhé už bych to vidět nechtěl. Nedostal bych se přes odpornej začátek na odporným sídlišti, kde pobíhá poloretardovanej desetiletej pazdrát v kožené bundě, s bouchačkou za pasem, střílí do lidí a parta tlustých mastných strejců s východoevropským přízvukem ho v tom podporuje. Dál už to bylo dobrý, sedlo mi i pomalý tempo vyprávění, nekrvavý jatka a zajímavej konec. ()

Knightey

Jako tohle je zvlastni film. Rozhodne to nema nic spolecneho s filmem HITMAN z roku 2007. Tohle neni zadne pokracovani ani navazujici pribeh. Jen lehce spolecny nazev, nic vic. Ve filmu je strasne moc mluveni a je to takove... no jak bych to popsal... Strasne moc snadne, primocare atp.. ()