Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

Itar

Hravost, s jakou je celý příběh vykreslen, je místy až fenomenální. Začátek sice trošku pokulhává a rozjezd je na stopáž filmu až nezvykle pomalý, od poloviny se až do konce ale budete bavit náramně. No a to pomrknutí směrem k reálnému světu... to funguje jako třešnička na dortu dokonale. ()

Duch217

Ze začátku mi trochu vadila animace, ale jsem rád, že jsem se nenechal odradit a dal filmu šanci, protože to byla super oddychovka se spoustou vydařených vtipů :) Příběh sice nijak překvapivý ani originální, ale hodný/zlý polda a Batman mě prostě bavili :D ()

peetriss

Je mi líto - tento Lego (nevyhnutelně product placement) svět mě minul, tohle není můj šálek kávy, ale tím ostatním neupírám právo na sympatie k tomu animáku. Hravost ocení dětské publikum, byť je to místy na rodinný film tvrdé, satiru a odkazy zase publikum dospělé. Zprvu mi "legoanimace" přišla zajímavá, avšak brzy se okoukala až začala v kombinaci s divokým příběhem nudit. Nepřišlo mi to ani natolik napěchované vtipy, abych sypnul hvězdičku navíc. Je pravděpodobné, že do filmového legosvěta se napříště nevrátím. ()

J*A*M*A*L

Dalo by se říct, že to byla totální blbost, ohledně toho humoru a tak. Ale to bylo to co se mi na tomhle tak líbilo. Já totiž blbosti miluju. Ještě do teď jsem o něčem takovém neslyšel a byl to skvělý nápad udělat animák o legu a ještě k tomu tak neskutečně zábavný. Už se nemůžu dočkat dvojky. PS: Lord a Miller jsou fakt borci. ()

Hanes88

Nakonec teda jo :) Ze začátku jsem byl zklamán, že nejlepší scénky byly v traileru, ale nakonec jsem se dost bavil. CZ dabing byl fajný. Postava Batmana byla super i ten s tou raketou :). Navíc propojení děje s tou skutečností bylo opravdu zajímavé. Určitě zasloužené 4*. 75%. ()

ondrula

Poměrně dobrá pohádka. Ke 4. hvězdě jsem se přiklonil poté, co jsem se párkrát zasmál (hlavně bezkonkurenční Emmetův řev když někam padá, což je prakticky furt) a hlavně když jsem byl zasažen několika skutečně epickými scénami. Digitální vizuál je (na možnost přitroublýho kostičkovanýho světa) skutečně skvělý a výpravný. No a nemůžu opomenout ani mého oblíbeného Morgana Freemana, který ovšem opět sežral Šalamounovo hovno, ale to nevadí! Skvělá postavička je schizofrenický BadCop-GoodCop. ()

xmatysekx

Lego jsem jako dítě (jímž jsem i teď, jen není čas) zbožňoval. Obával jsem se ale, co to nakonec bude a byla to skvělá podívaná. Humorem se tu nešetří. Do děje se nám přilétají různí superhrdinové i postavičky ze starších kolekcí Lega, což pro mě byla maličko nostalgie a celkově to pak vypadá super! 100% se na to podívej. ()

Patrik256

Náklady na výrobu: 60 mil. $ // Ocenění: Oscar - nominace: píseň (Everything is Awesome) // Zlaté glóby - nominace: animovaný film // BAFTA - nominace: animovaný film..... ()

eromar

90% LEGO Movie překvapilo! Dospěláka pobaví stejně jako dítě (ale jinak!). Popkulturních narážek habaděj. Zájimavý metapřiběh (konec naprosto boží). Kecy o tom, že je to jedna velká nudná reklama, nejsou na místě. ()

Jaro_slav

Až do takovýho velkýho zvratu celkem nezajímavej příběh, ale ten velký zvrat je jenom další z naprosto úžasné smrště nápadů a příběh to posune do vyšší roviny. A největší vtip filmu až úplně na konci. Totálně úchvatnej nářez pro dospěláky. ()

Mikino00

Zklamání, banální tuctová zápletka sice v nápaditém prostředí, avšak bez pocitu vyjímečnosti. Nápadů se sešlo hodně, stejně tak i drobných vtípků, avšak nejlepší z nich již odhalil trailer a ten zbytek je jen pro občasné pousmání, o nějaké skvělé zábavě nemůže být řeč. ()

H4ku11

Asi som musel byť na inej verzii, pretože oproti komentárom a hodnoteniam iných užívateľov absolútne nechápem, kde bolo niečo vtipné. Za celý film som sa ani na jednej scéne nezasmial. Pár scén som aj prespal. Veľká hrozná nevtipná nuda!! ()

Ukko odpad!

Proklínám tě, Františku Fuko! Na tento fil… odpudivost jsem se díval jen díky tvému doporučení (a to na tvé recenze docela dám). Tímto se omlouvám všem sluníčkovým, moderním a kreativním lidem, kterým se tato velekokotina líbila. Přeplácaný scénář krávovinama, trapné vtípky, patos patos patos a nepříjemný hlas hlavní hrdinky. Vizuál některých vozítek, serepetiček a bojovníků to nespasí ani omylem. A co napsat na závěr? Degenerujeme, degenerujeme, degenerujeme. Uff to jsem si oddychl. ()

Frederika

Docela dlouho jsem se Lego Movie bránila, ale nakonec jsem podlehla a film se pustila - a jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že je to film v podstatě dělaný přesně pro moji věkovou kategorii (dvacet-x). Právě v tomhle věku jste dostatečně staří na to, abyste znali Matrix, Pána Prstenů, Batmana, Jona Lajoie, My Little Pony i internetové memy. A pak se královsky bavíte. ()

Ollie235

,,He's the hero you deserve!" Hezký nápad i provedení, ale po nadšených ohlasech jsem čekal mnohem víc. Tempo je svižné a musím uznat, že ani příběh nenudí, ale stejně to příliš nefunguje. Hlášky a nejrůznější odkazy lítají strašně rychle, navíc jenom pár je skutečně povedených a to samé platí i o postavičkách. Chtělo to dát prostor více lego panáčkům (kdyby jich bylo ještě pár na úrovni Batmana, bavil bych se mnohem víc) a klidně ubrat na místy až šíleném tempu. Jinak je to dobré, ani ten konec příliš nevadil, ale k dokonalosti tomu chybí strašně moc. ()

Zombi

Skvělé hlášky, parodie na vše možné, ujeté situace a parádní akce, kterou kazí jen kostičkové plameny a dým. Ten film se snad nezastaví, jakmile chytne obrátky tak jede, občas je těch vjemů až moc, jen ten hranej konec to zase přibrzdil, ale taky mi tam moc neseděl. Film je určen spíš větším dětem a dospělým, pro malé děti určitě není. Slabší 4 hvězdy. ()

Sochorisko

Na tento film sem narazil zcela náhodně a to když spolubydlící na koleji ukazoval, že tu má 3D lego a tak nějak sme se do toho zakoukali a byli jsme uneseni. Podobný svět si snad představovalo každé malé dítě a oni to počítačově zpracují do takovéto fascinující podívané. Trochu sem byl zklamán středem filmu, tam to bylo trošku vytržené z kontextu, mohla se tam například objevit cesta do oné věže a podobně. Samotný závěr byl luxusní a diváka potěší, že ne pouze on si představuje, že v tom městě sám je .. :) Díky, chci nášup, další díly, je takovejch motivů, co třebas zfilmovat Bionicle ? Držím palce ! ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)