Réžia:
Maciej DejczerKamera:
Jarosław ŻamojdaHudba:
Bartosz ChajdeckiHrajú:
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Mateusz Damięcki, Natalia Keber, Jakub Jankiewicz, Monika Kwiatkowska, Karolina Piechota, Michał Rolnicki, Zofia Charewicz (viac)Epizódy(13)
-
Solistka (E01)
-
Tercet egzotyczny (E02)
-
Niemożliwe (E03)
-
Dzieci śmieci (E04)
-
Razem czy osobno (E05)
-
Zdrada (E06)
-
Krew nie woda (E07)
-
Powrót do normy (E08)
-
Podróżnik (E09)
-
Niespodzianka (E10)
-
Narodziny gwiazdy (E11)
-
Spadkobiercy (E12)
-
Przyszywani (E13)
Hrajú
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mateusz Damięcki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Natalia Keber
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Jakub Jankiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Monika Kwiatkowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Odmäk (2022) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Karolina Piechota
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Ostuda (2023) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Michał Rolnicki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Zofia Charewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Recept na život (2011) (seriál)
Weronika Książkiewicz
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Małgorzata Zajączkowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
All My Children (1970) (seriál)
Łukasz Simlat
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Marek Kossakowski
Najlepšie seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Katarzyna Kołeczek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Tisk (2018) (seriál)
Město a město (2018) (seriál)
Otec Brown (2013) (seriál)
Urszula Grabowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Otevři oči (2021) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Małgorzata Pieczyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Skôr než zomrieme (2017) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Leszek Lichota
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Agnieszka Judycka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Jakub Snochowski
Švédsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Marcin Kuźmiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Recept na život (2011) (seriál)