Skupina gangstrov a skorumpovaných policajtov je vydieraná ruskou mafiou, aby vykonala prakticky nemožnú lúpež. Jediný spôsob, ako to dokázať, je vyhlásiť kód 999, ktorý signalizuje ohrozenie niekoho z ich vlastných radov. Dômyselný plán je však prevrátený naruby po tom, čo nič netušiaci policajný nováčik, ktorý bol vybraný na smrť, zmarí ich útok. Nasleduje divoké a akciou nabité finále prešpikované podrazmi, chamtivosťou a pomstou. (TV Markíza)

klukluka

Zlatej Gotham... Vidím, že Amíky ten multikulturalismus obohatil asi o 200 nových způsobů, jak sejít ze světa. Pěkný to tam mají... Přece jenom pořád věřím, že tohle byla filmová nadsázka, otázka je, jak moc přemrštěná. Něco mi říká, že méně, než bych si uměl představit. Pánbůh v té stoce zaplať za policajta, kterej zatím jen fetuje. Většina už jich na vedlejšák běžně loupí a vraždí. Všechno je tady extrémní, určitě i díky tomu mě to bavilo. Adrenalinová jízda, při které rozpohybovali dokonce i Caseyho Afflecka, o kterým jsem si po několika předchozích filmech začal myslet, že je to permanentní somnambul. Některý momenty ve filmu už pro mě bylo obtížný přijmout- myslím třeba snahu fetky Gabea upozornit policajta Jima, že mu jde jejich komplic (napůl policajt a napůl bezskrupulózní darebák) Marcus po krku. Jako celek mi to ale ladilo. ()

Loki_Six

"Walter, you're a bank manager. You should be smart enough to know that the monster has gone digital. Be careful what you instagoogletweetface." ()

divak84

obstojné krimi, ale na ten herecký dream team je to slabé... čekal jsem něco jiného. z žadného herce není vymačknut potenciál.. Snarede: jestli tohle přirovnáváš k masterpeice jakým je film Street Kings, tak nepozanš rozdíl mezi klasou a podprůměrem. ()

Corpsegrinder

John Hillcoat je dobrej režisér a dokazuje to znovu timhle policejním nářezem. Akce je natočená suprově a dialogy rozhodně nenudí, jelikož hvězdný obsazení je zde vyždímáno na maximum. Jedinej mínus vidim v tom že je film o jednoho herce obrán asi po prvních 15 minutách a je to trochu kurvárna vůči divákovi. ()

SpaceOdyseus

Pro podobne policejni filmy mam slabost. Hodny policajt, spinavy policajt, gagny, ruska mafie, vyloupeni banky, vydirani, Triple 9 ma vsechno, co v podobnem filmu ocekavam. Cele je to nekompromisni, spinave a az na dren, presne jak to Hillcoat umi. A ten casting? Lepsi jsem v zadnem filmu dlouho nevidel. ()

Hanys_

Hillcoatovi se zase před kamerou sešel takový malý dream team, ale přiznám se, že nudnější áčkovou kriminálku jsem už neviděl několik let.. ()

Strandmon

Syrová, chlapácká kriminálka z drsného prostředí, připomínající filmy Davida Ayera, což je moje obrovská srdcovka. Triple 9, ale doplácí na špatnou výstavbu příběhu, kde tvůrci v dějové lince často skáčou od ničeho k ničemu a film si tak nedokáže udržet na celou dobu vaši pozornost. K postavám se blíž prakticky nedostanete, přitom je tu přímo zástup velkých jmen jako Affleck, Mackie, Harrelson, Winslet, Gadot a plno dalších, ale Hillcoat na plno nedokázal využít jejich potenciál, což je veliká škoda. Akce a atmosféra dobrá, zbytek od tvůrců nezvládnutý. ()

Furmi

Poctivá, drsná a kvalitná kriminálka ako zo starej školy ktorých je rok čo rok menej a menej. Perfektné herecké obsadenie, super zvládnutá réžia, zaujimavá zápletka. Mám rád podobné filmy. Lineárne, sugestívne, na nič sa nehrajú. Tak to má byť. 78% ()

BlaXxer

Nadupaný trailer vyzeral akoby sa jednalo o pravú, drsnú gangsta story. Problém je, že tie najlepšíe scény boli umne zostrihané už v ňom, takže to vie pekne nasrať. Zbytok bola nuda, tiahnuca sa celým filmom a zopár ekšn scén tomu vo finále moc nepomohlo. ()

JohnyD

Keď Red Band trailer je lepší než výsledný film. Strašne naivné a hlúpučké. Človek ani nevie, čo na tom ten Áčkový cast videl. Látka o skorumpovaných policajtoch je už hodne vyčpelá. 4/10 ()

Hepy13

Spousta hereckých hvězd ve filmu který nám ukazuje práci policie, jak tu čistou, tak i tu špinavou. Zatímco u nás máme jen cikánská ghetta, tak v americe jsou na tom podstatně hůř. Portorikanský, ruský a další jim podobné gangy. A ty nedělaj jen kravál v noci na ulicích, a rozhodně se nebojí pocuchat nejakýmu tomu fízlovi odznáček. P.S - Kate Winslet v zajímavé roli ruské královny gangu. ()

Flopik

Osobne mám takéto filmy rád, bohužiaľ tento mi vôbec nesadol. Neviem či došli sympatické postavy, ale tu nieje naozaj ani jedna, ktorej by ste fandili. Tým pádom mi aj celkom dobré zvraty sú ukradnuté. Herecky to vyzerá na výbornú, ono však väčšina hercov je tam len chvíľku. Po akčnej stránke žiadna sláva. Celé je to také povrchné, bez snahy o zavďačenie sa divákovi. Potešila krásna Gal a jej 2 či 3 mini scénky. Koniec ma už vyložene nudil a nemal som ani troška záujmu o to, ako to dopadne. Pre mňa úplný priemer. ()

Mladší z Afflecků na odstřel?

Mladší z Afflecků na odstřel?

17.12.2013

Ambiciózní a už beztak výtečně obsazený kriminální thriller Triple Nine (tři devítky jsou kód pro situaci, kdy se v ohrožení života ocitl příslušník policejního sboru) našel hlavního hrdinu.… (viac)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (viac)