Skupina gangstrov a skorumpovaných policajtov je vydieraná ruskou mafiou, aby vykonala prakticky nemožnú lúpež. Jediný spôsob, ako to dokázať, je vyhlásiť kód 999, ktorý signalizuje ohrozenie niekoho z ich vlastných radov. Dômyselný plán je však prevrátený naruby po tom, čo nič netušiaci policajný nováčik, ktorý bol vybraný na smrť, zmarí ich útok. Nasleduje divoké a akciou nabité finále prešpikované podrazmi, chamtivosťou a pomstou. (TV Markíza)

PORTER44

Povedená krimi ,ze začátku to vypadá jako průměr s loupeží na začátku a pak většinou nic moc ,ale tahle je drsnější ,napínavější a nepředpovídatelná,gangy,mafie,zkorumpovaní poldové a samozřejmě ty hodní poldové,nechybí ani drsné střílečky, s hereckými výkony spokojenost. ()

Loosser

Příběh o skupině zkorumpovaných policajtů, kteří se neštítí ani vraždy, a tak je už na začátku jasný, že postupně skončí jeden po druhým v pekle..mohla se tu hojně vykosit ruská mafie nebo potetovaní Mexičani, ale kam se tohle hrabe na Ekvalizér nebo Training day..moc jsem se těšil na Casey Afflecka, ale ten filmem spíš tak nějak propluje, než aby se nějak víc zapojil do děje, resp. stříleček.. ()

SNCIS

Film se pyšní osobnostmi jako Gal Gadot, Woody Harrelson či Kate Winslet. No, ale jsou jen vábnička. Tím chci říct, že tam po většinu času nejsou. Příběh, kde policajti kradou zněl zajímavě, ale není to zajímavé. Scénář je bla bla bla a akčnější konec. No, ale upřímně ani ta akce mně tady nebavila. Já se po většinu času nudil. - 30%. ()

BlackBarron

Podle obsazení jsem čekal, že to bude dobrý film, přece jenom, recenze nejsou vždy všechno, ale byla to strašná sračka. Scénář příšerný, akce nudná, příběh ohraný. 40% za obsazení, 20% za tu trochu nic moc akce. Takže 60% ()

ROSTABAR

Mafie, policie, zlodějíčkové se propojují, aby získaly dokumenty, které mají pomoci osvobodit šéfa ruské mafie. Ale hlavně jde o prachy a tak když někdo překáží v cestě za mamonem není problém ho odkráglovat. Má to akci, ale je to také trochu zmatek a není čas jít trochu do hloubky. ()

Mladší z Afflecků na odstřel?

Mladší z Afflecků na odstřel?

17.12.2013

Ambiciózní a už beztak výtečně obsazený kriminální thriller Triple Nine (tři devítky jsou kód pro situaci, kdy se v ohrožení života ocitl příslušník policejního sboru) našel hlavního hrdinu.… (viac)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (viac)