David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Jamall

Zábavné, jednoduché, fungující a za titulkovou scénu s písní velmi známou pro jednoho herce z osazenstva přidám čtvrtou. ()

Wade W.

Asi najorginálnejšia rodinná komédia posledných rokov, kde si hlavné postavy robia srandu z klasických klišé a konceptov amerických rodinných a romantických komédií (aj keď ako bolo už spomenuté v ostatných komentoch, zopárkrát sa tomu tvorcovia ani sami nevyhli, našťastie v minimálnom množstve a v podstate to tam ani tak nevadilo) a do toho zaujímavá myšlienka pašovania drog cez hranice pomocou vytvorenia fiktívnej rodiny. ()

Nicole32

Už veľmi dlho som sa takto nezasmiala. Výborná komédia s tvrdším ale o to trefnejším humorom. Herecké obsadenie 100 bodové a smejete sa na malé výnimky prakticky celý film. Teším sa až si film pozriem ešte raz. ()

HaBe

Neuvěřitelně vtipná záležitost. Je to už dobrou chvíli po shlédnutí a pořád se vnitřně směju. Bylo to skvělé a všem doporučuju shlédnout. Pobavila jsem se jako dlouho u žádné komedie. ()

kelet

Tak toto je trefa do čierneho. Inými slovami sa táto geniálna snímka nedá označiť. Výborné obsadenie, skvelý dej a čo je hlavné, neskutočné množstvo humoru, ktoré je do vás pálené počas celého filmu ako z guľometu. Famózne dialógy len dotvárajú toto majstrovské dielo a myslím, že niektoré z hlášok sa stanú legendárnymi. Ani neviem kedy a či som sa vôbec smial tak na komédii. Jednoznačne komédia roka a jedna z najlepších vôbec. Originálny nápad kedy fiktívna rodina vyrazí v karavane po "štipku" marihuany, ktorú treba previezť cez hranice Mexika do Ameriky a po ceste je to samá katastrofa. Celá "rodinka" je skvelá, každý je originálny a úžasný zároveň. Hodnotenie: 100% ()

universal

Ach, povzdechl jsem si, když přišla opětovně "vtipná" řeč. Nerozuměl jsem, proč scénárista tlačil tak na pilu a já zalejzal pod sedačku při rozhovorech o dámských tampónech. Ale to bylo snad jediné, při čem jsem vzdychal 8-). Ostatní víceméně "vtipné" pasáže, jsou opravdu vtipné a já se nahlas zubil na pěknou Jennifer, která ve filmu hraje, jakoby mimochodem. Je vidět, že natáčení asi všechno bavilo, což dokazují i scény v závěrečných titulcích. Film doporučuji, je to perfektní oddychovka, a co víc, si v dnešním světě přát. 7/10 Relax. ()

Magi90

Dávám jednu hvězdičku, ale jen kvůli Jenn, ale i tak mě zklamala. Jako film se mi tohle vůbec nelíbilo. Komedie? Kdeže! Promiňte, ale znám mnohem lepší komedie, které jsou na úrovni. Jak tohle může mít tak vysoké hodnocení? Čekala jsem mnohem víc. Je to trapné, sprosté a celý ten jejich výlet je nesmyslný.. Jo, sem tam pár vtipných scén se najde, ale...slabé a slabé. ()

FlegyCZ

Kdo by čekal že se z tohohle vyklube tak moc dobrá zábava? Jasně, není to kdoví jak originální story, ale o hluboké myšlenky tu nejde. Prostě jen běžná oddechová komedie u které se budete bavit, aniž by jediný vtip působil uměle. Komedie, která zvládne i pár sprostých slov, aniž by působila zbytečně hrubě. A hlavně komedie, ze které mě bolelo na konci břicho a jaká tady už dlooouho chyběla. A krásná Jennifer, hmmm... Vážně je té ženské už tolik? :-) ()

mandella

Hurá, konečně nebylo velké zklamání po parádním traileru! Kvalitní obsazení, dobré vtipy, timing... Šlapalo to všechno tak, jak bych si u klasického hollywoodského filmu představovala. Vtipy byly na správné hraně, kdy ještě nebyly moc nechutné, ale jen trochu přisprostlé. Nerozčiloval mě ani Jason Sudeikis, na jehož blbečka jsem byla docela alergická, Jennifer Aniston byla velmi přesná stejně jako Emma Roberts, ale nejlepší byl KENNY a jeho zářezy. Takové tele jsem už dlouho ve filmu neviděla...a to je co říct :-) Mnohem uvěřitelnější výkon, než by na místě Willa Poultera předvedla jiná telata, například mnou nenáviděný Michael Cera. Shrnuto: svižná komedie, šlape, bez hluchých míst. A speciální bonus je Kathryn Hahn. ()

Coufi

předvídatelné ale vtipné.. určitě bych vyzvedl herecký výkon mého snl oblíbence jasona sudeikise.. obzvláště mě dostal jeho pohled do kamery při striptýzu jennifer.. něco podobného sem viděla naposled v podání kurta russella v autě zabiják :)..nick offerman a ed helms další dva moji seriáloví oblíbenci jako vždy excelentní.. ()

punco

U mňa určite komédia roka !!! U komédii mi nevadí stupídnosť zápletky a ani to že od začiatku je jasné ako to skončí ale toľko šikovných heftov pokope som dlho nezažil. Potešilo ma pripomenutie si Breaking Bad tým karavanom a Mexikom, a hlavne Jennifer má na svoj vek neskutočnú postavu ;) ()

david666

Přiznám se, že jsem čekal asi větší srandu. Bohužel film postupně sklouzl do moralit typu "rodina nade vše". Ale Jennifer je furt dělo. ()

laurence

Ono to je vtipné, ale jen prvních několik minut. Pak se vulgární humor dostane do fáze repetice a trapnosti, načež divák zoufale doufá v nějaké překvapivé vyústění. A nikdy se nedočká... ()

Sublit

Čím som starší tým viacej mi príde tento neslušný americký humor smiešny :D Millerovci nie sú ničím extra výnimočným no napriek tomu som sa spolu s celým kinom riadne nasmial. Možno je to len chvíľková záležitosť ale pre mňa teraz 4/5 ()

pierre9

Prekonalo to moje očakávania. Až na pár situácií, kde úroveň humoru pripomínala teenagerské komédie to bola vynikajúca porcia zábavy so skvelým obsadením. A áno, Jennifer Aniston. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)