David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

erased

Nechápu, k čemu se vůbec autoři namáhali s nekorektním námětem, když je s každou přibývající minutou stále jasnější, že jsou Millerovi jen další prachobyčejnou rodinnou komedií. Kvůli tomu jsem sice nemohl celou dobu setřást pocit, že se dívám na jiný film, než jsem plánoval, ale nakonec je to možná přece jen dobře. Ani v této podobě se totiž film několikrát nevyhnul zbytečnému tlačení na pilu a trapným scénám, a nechci si ani představovat, jak by s takovou dopadlo pokus o odvážnější zábavu. Takhle tedy nemají Millerovi příliš čím nadchnout, jenže bych lhal, kdybych tvrdil, že nepobaví a několikrát i upřímně nerozesmějí. ()

vorheese

Komedie s tak vtipnými a nekorektními gagy a skvěle fungujícím hereckým ansámblem, že se jí musí odpustit i jalová příběhová linie s povinným koncem. Jde tu totiž především o ty nekorektní maličkosti na každém kroku! You know'am sayin'? LOL. Small picture of fucking whale #YOLO ()

kaylin

Ale jo, nakonec vlastně celkem dobrá komedie, protože člověk by měl srovnávat s tím, co z USA jinak přichází. A jinak je to celkem děs a hrůza. "Millerovi" tak vynikají, jen ne zase o tolik. Já jsem čekal trochu lepší zábavu, lepší scénář, prostě něco navíc, co by ospravedlňovalo tak vysoká hodnocení. Je však pravdou, že co se týká castingu, tak pro jednou u toho Američané přemýšleli a titulní rodinka má neskutečnou chemii. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/09/millerovi-na-tripu-2013-60.html ()

Tony.cs

Will Poulter je velice šťastný chlapec. Jennifer je pořád neskutečně sexy a Emma Roberts je moc krásná holka. Všichni si natáčení užívali a je to znát. Opravdu dobrá prča. ()

Alementina

Průměrná komedie, nevím, co tomuhle snímku udělalo takovou reklamu, že je to něco víc. Nejlepší scény jsou ty u záverečných titulků. ()

Makky

Millerovci sa nevyhýbajú klasickým klišoidným prvkom a prekvapuje, že napriek tomu celý film pôsobí veľmi sviežo. Môže za to hlavne skvelý casting a trefný humor. Neveril som tejto komédii, neveril som tým zárobkom, no všetko je skutočne zaslúžené. Millerovci sú zábavná pojašená komédia, ktorá príjemne pobaví. ()

vercza

WOW! Tak tohle se opravdu povedlo. Smála jsem se od začátku až do konce. Originální, vtipné, výborní herci, super hudba.. neni nic kvůli čemu bych ubrala na hodnocení, takže hodnotím plným počtem hvězdiček a nebojím se říct, že je to jedna z nejlepších komedií. ()

ABLABLABLA

Takhle dobrou americkou komedii jsem už dlouho neviděla. Má prostě všecko, co by správňácká komedie mít měla. K tomu skvělí herci, nápad relativně neohraný, minimálně jeho provedení je prvotřídní. Vlastně si nemám na co vůbec stěžovat, ovšem ani nevím jak bych to více komentovala a co se týče hlášek, tak se mi je nechtěla u tohoto filmu psát, protože jich tam byl přehršel. ()

gogos

Nadprůměrně příjemná komedie, která kloubí vtipnou a zajímavou zápletku, povedený scénář, velmi vydařený casting a koneckonců i dobře vybranou podkresovou hudbu. Jennifer Aniston ke i v pětačtyřiceti stále zatraceně sexy, o polovičku mladší Emma Roberts pak přímo září. Poulter se Sudeikisem táhnou vtipnými gagy, hlavní záporák i boss Brad jsou též obsazeni excelentně. Potěší i fenomenální cameo Luise Guzmána. Millerovi na tripu je po většinu stopáže zajímavou a vtipnou podívanou, která potěší i odpůrce obdobných amerických komedií. Kámen úrazu je pak bohužel prakticky celá linka s druhou rodinou, která vrcholí svou debilitou scénama v kempu... Je to škoda, protože kdyby se film soustředil více na akci tripový humor, než na romanticko sexistické trapárny s druhým postarším párem, určitě by to nebylo od věci. I tak jsou ale Millerovi na tripu hodně slušnou a zábavnou podívanou. Horší 4*. ()

slunicko2

Úsměvné, chvílemi až do vesela. 1) Miloučký 20letý Will Poulter (syn Kenny) a sympatický 38letý Jason Sudeikis (otec - drogový dealer David) spolu s dalšími hvězdami a hvězdičkami filmového světa vtipkují a blbnou. 2) Pro studenty angličtiny uvádím poučný Davidův proslov: I say, give me somethin' that says, "I get up every morning at 5:30 and commute for an hour and a half to some bullshit job where my jag-off boss expects me to kiss his balls all day just so I can afford to keep my ungrateful, screaming kids decked out in Dora the explorer shit and my wife up to her fat ass in self-help videos until the day I get up the courage to put a shotgun in my mouth." ()

..Lucas..

Nejspíše nejlepší letošní komedie se spoustou hlášek a skvělým obsazením a především námětem, který byl svěží a neotřepaný. ()

Remedy

Kadence fórů a hlášek je v některých částech opravdu vražedná, to se musí nechat. Nerad bych Millerovy hodnotil jako „film s ohraným námětem, který je perfektně zpracovaný a zahraný“, protože jsem se opravdu celou dobu skvěle bavil a navíc je to skutečně velmi svižně natočené – hluchá místa zde prakticky neexistují. Líbačku pod ohňostrojem a patetický projev o rodině před mexickým drogovým dealerem beru tak nějak s nadhledem a nijak výrazně to neovlivnilo můj celkový dojem. V pravém slova smyslu jsou Millerovi svěží komedií. ()

rt12

Film, který mi lechtal bránici po celou dobu. Jedna hláška za druhou, povedená čtveřice, která k sobě skvěle pasovala, dobrý námět. V původním znění daleko lepší hlášky, ale povedl se i dabing, což se nestává poslední dobou často. Pro mě jedna z nejlepších komedií v tomto roce. ()

Mikita

Komedií je poslední dobou tak málo, tak proč hledat nějaké mouchy? Bavila jsem se a klidně bych si to pustila znovu, ani neumím říct proč. ()

Kaluž

Tamtamy zvěstovaly něco o komedii roku. Naštěstí jsem si za ta léta vybudoval nějaký vkus a jakmile se všeobecně začne šířit informace, že ta či ona komedie je prorostlým flákem humoru, při němž vám budou vyskakovat útroby uchem, přistupuji k ní opatrně, v gumových rukavicích a násadou od koštěte. Nikdy totiž nevíte, jaké exkrementy na vás vyskočí (viz Pařba ve Vegas či nedávná Apokalypsa v Hollywoodu). Ono u komedií je všeobecně velmi těžké dopředu odlišit kvalitu a srandy kopec od tuctových slátanin. Můj vkus je navíc pokřiven léty strávenými u Monty Pythonů a podobných absurdit (Woody Allen is my God a u filmů Wese Andersona tiše masturbuji), takže laťka je zatraceně vysoko. Dlouhodobě razím názor, že komediální žánr je mrtvý a když se za rok vyloupne pět koukatelných komedií, je to hodně. Ale nedivím se, napsat hardcore bžundu je mnohem náročnější než rozstřílet Bílý dům nebo vyprávět o tom, jaký byl ten Abe Lincoln kabrňák. Millerovi na tripu spadají do té podprůměrné kategorie, která sice neurazí, ale bohužel, ani nepobaví. Jako člověk se občas zasměje (fór u holiče s fotrovským sestřihem byl velmi nadstandardní), ale většinou to jde ztuha a kvůli dějové rozklíženosti to ani nemá grády. Srovnání s Šéfy na zabití je na místě, tam to ze sraček taky hodně tahal sex-appeal Jennifer Aniston. Za mě nezúčastněné meh. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)