Malý, neurotický žandár Ludovic Cruchot (Louis de Funès) sa nezapletie so osídiel medzinárodného zločinu, ale do osídiel lásky. Všetko sa začne v prvý prázdninový deň, keď sa Cruchot pustí do prenasledovania nedisciplinovanej šoférky v červenom mercedese, z ktorej sa vykľuje vdova po vrchnom veliteľovi polície Dolnej Normandie, Josépha Lefrançoisová (Claude Gensac). Rázny Cruchot sa jej páči, pretože jej pripomína manžela, a tak ho pozve k sebe na čaj. Cruchotov nadriadený, rotmajster Jérôme Gerber (Michel Galabru), je Joséphou tiež očarený a svojmu kolegovi závidí. Preto sa spojí s Cruchotovou dcérou Nicole (Geneviève Grad) a vymyslia plán, ako vznikajúcu lásku prekaziť. Ibaže Nicole sa s Joséphou čoskoro spriatelia - a navyše sa i všetky Gerberove plány obrátia proti nemu... (TV Markíza)

Xmilden

Jednoznačně druhý nej díl Četníků. Spousta výborné zábavy začíná pěkně hned od začátku. PS: Testy na Štábního rotmistra jednoznačná perlička a z ní plynoucí patálie s výměnou nadřízených. ()

Hrabka

Opět výtečná zábava s mistrem francouzské komedie podpořena hlasem Filipovského. Četnické příběhy patří mezi to nejlepší, co můžeme v žánru komedie vidět. Samotný název vypovídá o tom hlavním, co se bude ve filmu dít. Spousta komických situací a pikantních rozhovorů. 75% ()

juta

A to jsem měl zafixováno, že tento díl je jeden z těch méně vydařených, ale překvapivě mě opravdu bavil. Humor, který není podáván agresivní cestou, ale takovou upřímnou a díky tomu se na to příjemně dívá. Zábava zaručena. ()

Fiftis

Louis de Funes s hlasom Filipovského sú nezabudnuteľnou súčasťou zábavy nejednej domácnosti, aj keď poznáte film naspamäť, stále dokola sledujete znovu a znovu humorné situácie v ktorých sa hlavný hrdina ocitá, toto je proste kvalitná komédia s ktorou sa tínedžerské komédie zo zámoria nemôžu rovnať. Louis de Funes je zvyčajne záruka dobrej zábavy a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Dávam priemer z dôvodu, že som to už videl toľko krát, že mi je z toho už zle. Navyše tu boli už aj lepšie diely o žandárovi. ()

Pepinec

Všude vtipně, doma nejvíc. Njů Jórk byl úlet, Francie svědčí četníkům stejně jako mně pohled na krásná a temperamentní francouzská děvčata. Postavte vedle sebe Miss World 2016 a obyčejnou venkovskou holku z Francie 68 a za mě vám říkám, že to bude jednoduchá Jágrova volba. ()

Vančura

Jednoznačně můj nejmileší díl celé série, u tohoto filmu spolehlivě umírám smíchy. Postava Cruchota zde zaznamenala zajímavý vývoj a v porovnání s předchozími díly je živější a lidštější. Rovněž děj je v porovnání s předchozími dvěma díly výrazně propracovanější a potěší celou řadou nápaditých momentů. Bláznivá jízda v sajdkáře s jeptiškou je pak dokonalou tečkou za touto báječnou komedií, která prostě nestárne a která mě asi nikdy neomrzí. ()

mzss1

Trošku se to vrátilo na úroven jedničky. Opět vtipné scénky a hlavně ze všech dílů podle mě nejlepší příběh. Hluchých míst, méněvtipných scén, horších herců a různých nedostatků zde bylo hodně, ale dalo se to přežít. Ve výsledku opět nevidím žádnou pecku, ale solidní nadprůměr. Hodnotím na 72% = **** ()

kingik

I na četníka jednou přijdou léta. A hrne se do ženění. Jenže když se četník zamiluje je to nuda. Navštěvuje svoji milou, při políbení její ruky dostává elektrické výboje a tak nějak hloupne a jihne. Tohle mně k Louis de Funesovi zrovna nepasovalo a ani v komediální sérii se nezrodil nijaký výrazný posun. Jen se vše zbrzdilo dílem, který je tak nějak navíc. Vtipů byla hrstka a nudy pořádná hrst. Mé hodnocení: 40% ()

Anderton

Tak konečne som mal pocit, že je všetko v Žandárskej sérii vyvážené. Je tu Cruchotova love story, vtipné gagy, boj o povýšenie a kriminálna zápletka (chýbala v New Yorku), bez ktorej sa predsa nemôže film o žandároch zaobísť. Povedal by som, že ekvivalent vtipnosti jednotlivých dielov je bláznivosť jazdy s mníškou, no a jazda na sájdke má tie správne grády. Funesova partnerka je vybraná luxusne a náramne im to spolu sluší. Môj najoblúbenejší diel série a mám pocit, že po opätovnom vzhliadnutí ďalších častí, ktoré som už dlho nevidel, sa na tom nič nezmení. ()

PetrPan

Brilantní v pořadí už třetí pokračování četnické série, Cruchot se zamiloval a bude se ženit, další porce skvělé zábavy, obzvláš důstojnické zkoušky stojí za to... ()

predators

Co mají společného Luis De Funes a František Filipovský? Pravděpodobně toho bude hodně, ale jedna věc je spojuje nezapomenutelným způsobem a to je četník ze Saint Tropez. Nezapomenutelná, nerozlučná a nezaměnitelná dvojka! Nebudu dělat rozdíly mezi jednotlivými díly. Každý má své mouchy, ale ve skrze jsou geniální! 80% ()

nash.

Je to zvláštní, ale přestože mám rád francouzké komedie, přestože, kdysi dávno mě četnické komedie bavily, kouzlo se někam vytratilo a ani u třetí části, kterou jsem si v rámci nostalgické chvilky zopakoval, se ho znovu nepodařilo přivolat. Po celou dobu jsem si uvědomoval, jo tohle je vtipné, jo to tohle byl dobře vymyšlený a udělaný gag, ale přeso se mi ústa do úsměvu moc často neroztáhla. ()

Arsenal83

Opakovaný vtip prestáva byť vtipom. Žandár je však v tomto výnimkou a táto časť patrí všeobecne k najobľúbenejším. Legendárne vlezdoprdelectvo Funesa v spojení s nesmrteľnými grimasami a neazbudnuteľnou scénou chytania vodičov tým, že blokujem premávku. Klasika, ktorá situačne, charakterovo a hláškovo sa stala právom legendou. ()

Časové pásmo bolo zmenené