Poklidný předměstský život rodiny Barretových se začne pořádně otřásat v základech. V jejich domě se stane série nevysvětlitelných událostí a oni brzy zjišťují, že je pronásleduje smrtící a děsivá síla… (oficiálny text distribútora)

Luciaaas2

Parádní filmík o emzácích, sice by se dala z filmu vytřískat větší a hutnější atmosféra, ale i tak se jedná o velmi zajimavý a vydařený snímek. Je to jakýsi mix filmů Znamení a Paranormal Activity, aspoň z mého hlediska :-) od všeho kousek. Narozdíl Znamení stále vede, Paranormal activity je slabý odvar, první díl celkem ušel. Jinak Temné nebe se může pyšnit hereckými výkony, dobře udělanými ufouny. Režie je dobrá, napaditá, ale ke konci strácí dech. I tak si film velmi užijete a kdo u tohodle filmu dává 2 hvězdičky, ať si raději pustí Twillight :-D ()

fabregas1

Přesto, že film zklidil celkem kritiku, tak si dovolím odporovat a nesouhlasit a filmu fandím. Veledílo to není, ale mě bavilo a vůbec nelituju, že jsem si k filmu našel cestičku......Mám dojem, že jsem kdysi zahlídnul jednoho šedivce, ale byl jsem narvaný, tak si nejsem jistý :)) ()

_Rebeka_

Film začíná skvělým citátem od A. C. Clarke: “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Zde jsem se začala těšit, ale bohužel zbytečně. Od té doby to jde s filmem z kopce. Herecké výkony, žádné extra originální scény, které jsou většinou vykradené z jiných filmů. Taková slepenina. Celkem nuda, ale dá se na to dívat do konce, i když s velkým donucením. A vůbec, jak mohli zneužít citátu uznávaného autora sci-fi pro takový filmový "trhák" a zmátnout tak natěšeného diváka? To bude asi dlouho jediný pocit, který si v souvislosti s tímto filmem zapamatuji. ()

Allein4

Mně se to hodně líbilo. Moc nerozumím tomu nízkému hodnocení. Nabízí se třeba srovnání s hororem "Mama", a to v tom, že u Mamy jsem se nudil, ani trochu nebál a vlastně celé se mi to moc nelíbilo. Jenže od lidí to má dobré hodnocení, a to oproti Dark Skies asi proto, že tam je to nadpřirozená duchařina, zatímco tady jsou za tím mimozemšťani. A jakmile jsou někde mimozemšťani, tak tady na ČSFD to má rázem o 20% méně, než kdyby šlo o duchy. ()

schindler

Podle mého názoru zas jednou horor, který dokáže diváka přikovat do křesla. I přes evidentní kopírování Paranormal Activity je zde vše mnohem přirozenější, protože bezpečnostní kamery zde nehrajou prim a vetšina filmu je natočena standartně. Určitou důvěryhodnost zde přidávají i scény z běžného živata (hledání práce, sousedské potíže). Herci jsou v pohodě, pár vydařených lekaček, několik letmých střihů na ufolínky mě dostalo na tolik, že v posledních 10 minutách jsem cítil něco co je v hororech nejdůležitější a to je STRACH. ()

Infantility

Teď, s odstupem času, co jsem film viděla v kině (šlo se do kina a tohle hráli, nevěděli jsme, do čeho jdeme), si uvědomuju, že tři hvězdy jsou moc (ale nechávám, přeci jen jsem hodnotila bezprostředně, takže to asi mělo důvod). Nemám moc ráda scifi, ale miluju horory. Nevěřím na ty malý potvory, ale i přesto jsem se bála, hlavně proto, protože na začátku byl problém se zvukem (pískání, nešlo rozumět) a já myslela, že to tam patří :D a pak tam furt nějakej zřízenec chodil (jsem dost bojácná)... Nic moc to ve mě nezanechalo, vlastně si vybavuju je spíš trhaně nějaký obrazy, ale děj vůbec. Jediný snad, co jsem si zapamatovala, je - SPOILER, že ta máma měla každej den jiný pyžamo, a to mě dost iritovalo. KONEC SOILERU. Proč já se vlastně ptám, jestli se takovej film může uživit, když jsem na něj vlastně šla i já, jen tak, aniž bych věděla, na co jdu.. Takže asi se uživí lidmi, co ho viděli omylem.. ()

johnyoss

Těžko říct, co si o tom myslet. Možná pro nějakého ufologa, to je dobrej film, podporující jeho teze, ale pro mě to je jen, film s otevřeným koncem, možná i tvářící se tak, že jednou bude další díl. Každopádně, abych tu jen nehanil, tak musím uznat, že to nebylo zas tak hrozný, někdy to mělo dokonce hlavu i patu a občas, zvláště ke konci filmu, kdy jsem začal pociťovat i trochu toho "psychologickýho" žánru. Hodnocení 5/10 ()

tuctovychlap

vraj jeden z "ten-most-underrated-movies"..ako sa dívam na tunajšie hodnotenie (momentálne 64 %), tak skôr nadhodnotený..možno to raz zdvihnem na 50 %..pri zhliadnutí počas sychravej, nudnej, tmavej nedele.. ()

Mark1983

Tak tenhle snímek se mi docela líbil i přes negativní komentáře na čsfd.Byl jsem celkem spokojen jak s dějem tak i s příběhem,a dokonce mi to místy přišlo i napínavé. ()

teseth

Není to špatný a není to dobrý. Takový ten průměr, který je sice nicneříkající ale trefný. Chvilku se mi to líbilo a chvilku jsem přemýšlel, že být emzákem tak tuhle rodinu zabiju a jdu hledat jinou, protože jediné na co se zmůže hlava rodiny je ubíjení se v depresích, protože jeho manželka lítá v noci po baráku a hledá vypínače aby zjistila, že v domě zase někdo byl. Starší syn má problém prvním sexuálním zážitkem a tak se snaží sbalit holku podle návodu v pornu a mladší poslouchá moc strašidelných příběhů. Prostě strašně nezáživná rodina, kterou konečně někdo probere z letargie a snaží se jí ze života udělat peklo. Já bych se přidal! Proč teda 3*? Asi pro skvělé zvuky, který tu byly fakt parádní. Pro několik skvělých momentů, které tento snímek vytahují ze sraček a tak kvůli tomu, protože jsem konečně od paní doktorky zjistil co může za podivné nálety ptáků na můj barák!!! To jsem si musel pustit třikrát dokola abych přišel na to, že to fakt myslí ta baba vážně!!! ()

maco19

Čakal som niečo iné ale film ma prijemne prekvapil, pobavil som sa a skrátil som si inač nudný večer. Čo sa to deje? môžu zato duchovia alebo mimozemšťania? Osvedčená klasika tipu akta x a pod. po ktorej nemôžete večer zaspať. Tak nejako mali natočiť Skinwalker Ranch. ()

prostoreka

Na to, že mi takáto tematika veľmi nesedí, to bolo celkom fajn. Prvýkrát sa mi to nesmierne páčilo, druhýkrát o čosi menej a tretí raz ma utvrdil v tom, že si to viac, podľa všetkého, nepozriem, no vo všeobecnosti - nebola to až taká hrôza. ()

Jessica_Biel

V dětství mě odkojil seriál Akta-X, takže "MZácká" tématika mě dokáže pobavit, pokud je dobře zpracovaná, a tady jsem se rozhodně nenudil. Film ve kterém je "kde nic tu nic" ale zároveň všude něco se děje. Pravda, mohlo to být mnohem lepší a vypilovanější, ale i tak jsem byl zvědav, jak celý ten příběh dopadne, nepočítaje zajímavé (ač pro někoho nezajímavé a fádní) události provázející rodinku, která až příliš nereálně rychle uvěří na mimozemskou formu života... Aneb řečeno krásnou větou v úvodu... : " Jsou dvě možnosti, buď jsme ve vesmíru sami nebo nejsme. Oboje možnosti jsou děsivé..." ()

Mesmeric

Není nad pohodového aliena, co ti narve do análu sondu a pak tě vrátí zpátky k mamince. Já si nemůžu pomoct, mně se to líbilo ()

Gomez222

V oblasti hororu sa z dlhodobého hľadiska tvorcom nedarí priniesť žiadne nové nápady. Tomuto trendu sa nevyhol ani tento film. Scenár ako kópia mnohých iných béčkových rádoby hororov- milá normálna americká rodinka (zdôrazňujem americká a patrične patriotická, keďže pri každom zábere na ulicu vjali na ich dome alebo pred ním minimálne dve a viac vlajok), ktorá má tak trochu problémy finančné (čo príbehu neprispelo ani za mak) a takžiež emzácke (o čom ale nevie, lebo na vine sú vždy deti), musí držať spolu a prežiť dlhú noc pohromade. S touto radou príde nekonečný fanúšik Aktou X, ako jedná postava vo filme, ktorá ich chápe a rozumie im. Príbeh prehľadný od začiatku. Skôr som čakal na jednotlivé body hororového klišé a postupne si pri nich robil len značky- splnené. Za dodržanie praconého postupu a šikovnej práci zvukárov im teda patria 2*. ()