Vo štvorici po Slovensku

(relácia)
  • Slovensko Vo štvorici po Slovensku vlakom

Zábavný cestopis známych hercov z relácie Partička, ktorí objavujú krásy a tajomstvá Slovenska. (TV Markíza)

cutugno

Konečne niečo normálne na našich tv obrazovkách..až ma prekvapilo že je to z dielne tv markiza lebo tá je liaheň na prepadáky čo sa reality show týka. Ale tento program je svetlou výnimkou..ach to Slovensko je ale krásne ! ()

nessbeal

Konečne sa propaguje aj Slovensko v TV, ľudia potrebujú vedieť čo kde je, tým sa môže zvýšiť návštevnosť našich turistických miest. Proste dá sa do povedomia, to o čom mnohí ani len netušia. A ja som teda za. ()

Game90

Štvorica komikov v roli bádajúcich turistov po krásach Slovenska. Dobrá prezentácia Slovenska, humor....niečo príjemné medzi tými všetkými reality show. ()

Wargoo

Čakal som trošku iný formát, niečo na spôsob Beara Grylsa (myslím kameru), a všetko je to také moc "umelé", ale čo sa spoznávania môjho krásneho Slovenska týka, tak sa teším na ďalšie diely. Niektoré hlášky boli ozaj vtipné. Napokon, uvidíme čo prinesie pokračovanie. (Juraj Kemka o smrti Štúra: "Som ti hovoril, že v Modre zmodrel !") :)) ()

figliar

Až sa divím, ako pekne máme na Slovensku. O veľa miestach, cez ktoré chalani prechádzali, som ani len netušil. Všetko je fajn - humor, výprava, stará dobrá známa Partička. Jediné čo ma otravuje, je trápny Danglov komentár. ()

cure

Mám pocit, že tento dokument si užili tvorcovia a protagonisti viac ako samotný diváci. Škoda, pretože nápad zpropagovať Slovensko trošku inak to bol zaujimavý. Podobná ale kvalitnejšia relácia: Nebíčko v papuľke. ()

redwik

Hlavne prvé 3 alebo 4 diely boli naozaj skvelé. Kto má rád Partičku tak si isto príde na svoje. Ba čo viac, môže sa dozvedieť o rôznych krásach Slovenska, o ktorých by inak nemal ani páru. Ja osobne som si vyhliadol pár miest, na ktoré by som sa určite chcel vo voľnom čase vydať. Skvelá zábava, viacero zaujímavostí, miestami však málo alebo naopak až príliš veľa humoru. ()

frype

naozaj nápadité a želal by som si aj viac dielov o krásnych miestach na Slovensku (mimochodom veľmi rád by som si pozrel aj niečo podobné z ČR.) Hodnotenie sa môže zdať premrštené ale ja som to hltal diel za dielom a hodnotím viacero faktorov. Docielená bola super pohodička, zábava a aj slušná dávka náuky. ďakujem za takýto projekt a to aj preto lebo v dobe, kedy som to sledoval som bol par týždňov pred tripom po Slovensku. ()

sarfian

Nečakal som, že to bude niečo zaujímavé. Partia z partičky slubovala hlavne (miestami trápny) humor, ale že ten ich humor nebude vôbec trápny a dokonca je dobre skombinovaný s cestovaním po slovenských pamiatkach, tak to som nečakal a zatial som príjemne prekvapený. Po prvej časti 4/5. ()

MatoMan

Veľmi dobrý nápad prezentovať Slovensko štvoricou komikou Roba, Ďuriho, Maja a Lukáša, na ktorých sa určite zasmejete. Teším sa na ďalšie časti ;-) ()

liberita

Partičku poznám a aj keď sa určite nedá považovať za prezentáciu inteligentného či hlbšieho humoru, na slovenské chudobné (aj finančne, ale hlavne mám na mysli ich dramaturgčnú stránku ) televízne pomery je to pomerne slušná zábava. Tv show Vo štvorici po Slovensku vychádza práve zo základov, na ktorých bola budovaná jej staršia sestra. Určite je to originálny a zaujímavý nápad ako Slovákom prezentovať to najlepšie čo doma majú a ani o tom nevedia prostredníctvom televíznych kamier, známych zabávačov a detektívnych indícií. Lenže počiatočné nadšenie po prvom dieli opadlo a zostal po ňom pocit pramálo využitého potenciálu a humorných vsuviek. Z konkrétnych zaujímavostí našej vlasti sa naozaj spomínajú väčšinou len tie, ktoré pozná skoro každý, možno preto sú priblížené len veľmi povrchne a oveľa väčší priestor sa venuje nezáživným konverzáciám hlavných protagonistov. No a taký Kemka je neskutočne na nervy lezúca trápna a nudná osoba, ktorú by som určite zo seriálu vyhodila (a nikomu by asi ani nechýbal). Hviezdička za nápad, za aspoň pár panoramatických záberov a za skvelého Lukáša Latináka. ()

mirak2

obcas ma tendenciu sklzavat k trapnosti, ale inac je to urcite pozeratelne :) PS: neverim tomu, ze Kemka je fakt az taky debil :D ()

Polcas

Na tento cestopis som sa veľmi tešil,kedže túto štvoricu hercov mám celkom rád a takisto mám rád aj prírodu.Tešil som sa že sa dozviem niečo viac o slovenských pamiatkach.Ono to vyzeralo celkom nádejne,no ku koncu mi hrozne vadili tie na silu hrané a niekedy až trápne scénky.Rozhodne sa to dalo urobiť omnoho krajšie(viac prírody,viac pamiatok a menej sileného humoru). Edit: Za druhú sériu by si chalaňi (na čele s Danglom) zaslúžili po papuli. Trápne,nevtipné divadlo... ()

RigorMortis odpad!

Užite si to, veď je to za vaše... Akoby nebolo dosť toho, že sa títo herci producírujú v Partičke, ešte im treba zvyšovať popularitu takouto "cestopisnou reláciou". No nečudo, ved je to od TV Narkóza, tá nás v poslednom čase neprestáva prekvapovať kvalitou svojich programov. ()

J0man odpad!

toto je zúfalstvo, nechápem to vysoké hodnotenie, veď je to úplne trápne, ako sa snažia byť za každú cenu vtipní, hlavne Kemka je tragéd - 10% ()

monikka87

Keď som sa dozvedela, že sa má tento projekt realizovať, tešila som sa, veď čo by sa dalo na tom pokaziť? Ukázalo sa, že mimo Partičky je humor tejto štvorice trápny (Latinák bol najnormálnejší, Kemka mi vyslovene liezol na nervy), tie silené scény boli na škodu veci. Niekedy to vyzeralo skôr ako inzercia na hotely, wellness atď. Neprofesionálny prístup - geografické názvy nesprávne napísané, popisy jednotlivých bodov pozostávali zo zopár viet z Wikipedie. Fajn boli krásne zábery z vtáčej perspektívy... v tom čase sa tuším šla aj Tour de France a bolo to porovnateľné. No a našlo sa aj dosť zaujímavostí, o ktorých som netušila, že na Slovensku máme. Celkovo ale sklamanie. ()

TheNext

Na slovenske pomery, veľmi podarená show, 4 skvelý zabávači na cestách po slovensku predstavujú všetky kúty slovenska kam sa môže človek vydať na túru. Všetko v rámci slušnosti a slušného inteligentného humoru, keď že v dnešnej dobe je to ako prírodný ukaz niečo takéto zbadať na TV obrazovkách, najmä po tom čo tu straší Farma kde nebola ani jedna epizóda bez hádok a nadávok, a o Hotely Paradise ani nehovorím, alebo Extremné rodiny (robiť si srandu z postihnutého chlapca je fakt úbohe) . Táto štvorica si jednoznačne zaslúži 5 hviezdičiek. ()

futbalista

Pokladal som to za dobrú vec na leto... a to aj je v porovnani s hmm... trhákom plážom ;) Niektoré zábavné situácie vystredajú až príliš okate a trápne situácie (na čom ma vinu hlavne Dangl). Po videní 5 častí mi príde ťahúňom ako inak Lukáš Latinák, čo zvyšuje hodnotenie.... 3/5 alebo 51% ()