Honba na bin Ládina

(TV film)
  • Česko Seal Team 6: Dopadení Usámy bin Ládina (viac)

Príbeh elitnej jednotky amerického námorníctva SEAL Team 6, ktorá v roku 2011 dopadla a zabila Usámu bin Ládina v jeho úkryte v Pakistane. Členovia jednotky špeciálnych síl sa počas výcviku pripravujú na ďalšiu misiu, ktorá vyvrcholí odvážnym nočným útokom na úkryt nebezpečného teroristu. Vojaci spočiatku netušia, že ich cieľom je najhľadanejší muž na svete. Keď sa konečne ukáže, na koho sa v skutočnosti zamerali, drsní muži čelia neskrývaným emóciám - jasne si uvedomujú, že majú osobnú príležitosť zlikvidovať najnenávidenejšieho nepriateľa Spojených štátov a pomstiť teroristický útok z 11. septembra 2011. (TV JOJ)

cartyci

Američania si spravili film ,tak aby vyšli zas ako ty najlepší na celom svete.Príprava vojakov,potom nejaká ta politika a vyvrcholenie happy end.Príliš jednoduché aby to bolo reálne ()

K1K0

Zaujímavé čakal som od filmu viac akčný scenár ako poznám u iných podobných filmov, celkový dojem z filmu na mňa pôsobí dosť sucho a príde mi skôr ako nespracovany a neosekany dramaticky dokument, žiadny akčnák pri ktorom sa zapotíš a povieš si wau, za mňa je to slabší priemerný film, určite však stojí za pozretie. ()