Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

viperDavid

Teploušek a krásky se vkrádají do famost homes. Klasika, proč by taky ne když klíč je pod rohožkou :) Takových blbostí tam bylo víc. Jako například, kdo může být tak úplně blbej, že se fotí s kradenou kabelkou ? Jako vážně, tohle snad nedělaj ani puberťáci. Ale pokud pomineme IQ všech zůčasněných, alespoň to mělo happy end že ? Teploušek mrdal tak 8x denně v lochu a holky se proslavili. Takže sladká tečka na závěr ()

Cushing

Nuda. Že to má být snobská nuda, se říkalo, ale že je to takhle nudné nic, to se těžko dalo předpokládat. Film bez dramatu a o ničem, co by se jen vzdáleně podobalo životu, přestože to má jaksi reálné základy. Paní Coppolová neumí dělat film, je jen dcerou filmaře. To, co bývalo Ztraceno v překladu, bezděčně dojímalo. Tady však ani není co překládat. ()

marvan

Pravda je ukrytá tak hluboko, že nám na ní nemusí záležet, pravil ústy jedné své postavy Kundera. Současnost je dobou povrchu, důležitý je dojem a styl. Ty děcka na to přišli. ()

BS

Film o ničem, protože prolézání cizích šatníků prostě děj není a nepočítá se to ani, když se to prolézání šatníků několikrát zopakuje... ()

venison

Sofia Coppola umí dělat pěkné filmy, jen příběhově je trochu mimo.. Zrovna téma rozmazlenejch zhýralejch dětiček, který se vloupávají k celebritám, okrádají je, šňupou koks a propaří celé noci, mě zrovna 2x neoslovilo.. No, tak jsou celebrity hloupé, když nechávají klíče pod rohožkou.. No, tak se dětičky chtěli přiživit na slávě svých módních ikon.. No, tak je za to nakonec zabásli.. A dobře jim tak.. Všem.. Film jsem si oustila v podstatě zejména kvůli Emmě Watson a ta byla tady taky nesnesitelná.. Povrchní zpověď Golden kids založená na true story.. ()

Pavlínka9

Sofia Coppola si mě získala jediným filmem - a to je Smrt panen - jinak tuhle paní nemám vůbec ráda a její tvorba je mi celkem cizí, i když ji znám skrznaskrz. A u Bling Ring opět zklamala. Jediné co bylo vážně skvělé a za to má 3 hvězdičky je obsazení a precizní Emma Watson, která se naučila americký přízvuk, ale stejně skvělá byla i hudba v tomto filmu. Jinak zase strašné :) Divím se sama sobě, že dávám filmu 3 hvězdičky :D :D Příběhy mladých rozmazlených fracků mě ale dost zaujaly a přestože mi to přijde téměř jen jako nějaký dokument, dá se na to dívat - narozdíl od jiných filmů. Emma Watson to jednou postupně dotáhne až na zlaté sošky ;) Aspoň v to doufám :) ()

terunka003

Americké, plné celebrit, teen, ujeté, Luxusní hadříky a doplňky, pařbičky, selfie trochu divné. Průměrný snímek o partě rozmazlených amerických harantů co nemají nic jiného na práci než vybírat domy slavným lidem a vykrucovat se v ukradených hadrech. Ale každá klec jednou spadne. Zpracování nebylo nejhorší, jen to bylo občas dost nudné a některé scény mi přišly dost přehrávané. Každopádně ani jedna z hlavních postav to rozhodně neměla v hlavně srovnaný. Snímek na pohodu. ..jo v Americe, tam se žije.. ()

Ellimere

Příjemný letní dokumentární videoklip. Partička zloděju byla sympatická, a navíc si myslím, že 'celebrity' si to tak trochu zasloužily. Celkem dobrý film, ale rozhodně se z tématu dalo vytěžit mnohem víc. ()

Narya89

Sofii Coppolu mám ráda, nicméně tento snímek mi zas tak nesedl, protože ukazoval akorát znuděnost, povrchnost a hamižnost party hloupých teenagerů, kteří jsou posedlí módou do takové míry, že úplně v pohodě vykrádají baráky celebrit, postují okamžitě fotky na facebook, chlubí se svými úspěchy na party a následně řídí totálně pod obraz. Bohužel těmito vlastnostmi spíše pohrdám, takže žádné ztotožnění se se nedostavilo, akorát jsem nechápavě zírala, jak je možné, že celebrity nemají v baráku nikdy ochranku, alarm ani blbou kameru a dokonce jsou tak stupidní, že nechají odemknuté dveře nebo klíč pod rohožkou, a to všechny do jedné! ()

Nyck

Na filmu je bohužel zajímavá jen poslední dvacetiminutovka. Jinak je snímek nudný, povrchní a neosobní jako život všech těch rádoby celebrit. Možná to byl účel. Abychom se do nich vcítili. Každopádně se to moc nepovedlo. A to si myslím, že potenciál měl Bling Ring velký, akorát zpracování nesplnilo očekávání asi většiny fanoušků. ()

Terzeus

S predošlou tvorbou Sofie Coppoly nemám momentálne žiadne skúsenosti, ale istotne to napravím. Bling Ring je totiž min. zaujímavý film. Väčšinu času sa však taký nezdá. A až na niektoré špičkovo zrežírované scény so silným významom (ako vzdialené sledovanie vykrádaného domu, neskôr vo filme sa vysvetlí odtiahnutosť kamery v tejto scéne) je natočený na bežnej úrovni US produkcie. Čo ho robí nadpriemerným je soundtrack ale najmä vystihnutie prázdnoty a fascinovanie celebritami, ktoré postavy zažívajú. Ich prázdny život, prázdne záujmy, nezodpovednosť, pokrivená morálka, ako lepšie ju znázorniť než spraviť film, ktorý je presne taký istý a tým pádom môže alarmovať pred týmto náhľadom. A hoci to môže byť občas na škodu, práve nadhľad režisérky v tejto téme, jej uvedomelý zámer ma presvedčil k 70%. Navyše sledovať výbornú Emmu Watson v takej role je na nezaplatenie. Tú čaká skvelá kariéra. ()

hroubek

Chápu proč se Sofia Coppola rozhodla natočit tento film. Ono na tom příběhu něco zajímavého je. Problém ovšem je v jedné věci a v té, jak prodat příběh a postavy. a tady Coppola uspěla, tak napůl. Příběh prodává velmi dobře, a to jak formou, tak i stylem vyprávění. Divák si ani nemá na co stěžovat, jelikož po řemeslné stránce vše vypadá moc hezky. Problém nastává v tom, jak prodat postavy, abychom jim my diváci fandili a případně si je oblíbili. Tady film i Coppola selhávají na plné čáře. Postavám nelze fandit, protože mají všechno. Jsou hezcí, populární, bohatí, mají benevolentní rodiče a vše co chtějí. Chybí tady nějaká hlubší potivace, proto co dělají. A to že se nudí, jako motivaci neberu. Díky tomuto faktu jsem jim přál, aby je chytli a dostali co proto. Emma Watson se pomalu, ale jistě zbavuje stínu potterovské ságy. Je to jen dobře, protože je moc hezká a ke všemu dost talentovaná. Taissa Farmiga je tady neuvěřitelně otravná. Israel Broussard a Katie Chang nehrají vůbec špatně, ale pořád jim něco chybí. Tam, kde Coppala ztrácí na postavách,tam to dohání něčím jiným jako vizuálem, nebo scény z diskoték, které působí skvěle. Nebo samotné loupeže jsou moc dobře natočeny, hlavně ta z dálky. Jako celek to není vůbec špatný, ale není to něco extra, prostě jako by to jelo po celou dobu na půl plynu. Od Sofie Coppoly se dalo čekat více. ()

VanTom

Povrchní, odcizený a vyprázdněný (záměrně, předpokládám) snímek Sofie Coppoly zachycuje nepochopitelnou bezstarostnost, nezodpovědnost a drzost pětice dobře situovaných středoškoláků zajímajících se jen o "lifestyle", módu a celebrity, jak se hrozivě snadno vloupávají do domů slavných, prostě z plezíru a protože nebylo zamčeno. Vůbec neřeší (protagonisté i režisérka), ani je nenapadne, že provádějí něco špatného, nezákonného. Nenudilo mne je sledovat, ale stejně jsem si u závěrečných titulků nemohl neříct, že to celé bylo dost o ničem. ()

Unnamed

Věděl jsem do čeho jdu, a tak se mi dostalo přesně toho, co jsem očekával. Smutná sonda do duše a povrchního života dnešních mladistvých v Americe - ale o to více zajímavá. Film se nejvíc užije, pokud si po něm něco málo najdete i o skutečném případu - je to snad ještě vtipnější. :) Slabší 4* ()

Killda

Je sice krása sledovat sexy Watson a spol., a nejeden chlap by si přál být v kůži hlavního propagonisty, ale filmu chybí základní věc - příběh. Nedočkáme se ani podprůměrné zápletky, prostě krádež sem, krádež tam. Fajnová kamerová práce to sama nespasí. ()

Lukyn007

Řemeslně je snímek zvládnutý fakt na jedničku. I když filmy tohoto ražení vůbec nemusim, ihned po skončení filmu jsem si musel tu stránku, kterou nám doporučí Nicki Moore alias Emma Watson, pečlivě prohlídnout :) Budu mírnej a dám 69% ()

vyfuk

Příběh nás sice zasazuje do docela zajímavého prostředí dospívajících lidí s myslel pro loupeže, ale není to ono. Je to životopisné, ale necítil jsem při sledování onu euforii jako například u jOBSe. Coppola předvedla docela zajímavý výkon, který se při jejích zkušenostech cení, nicméně než zážitek do byla spíše nuda. Už jsem ani neposuzoval scénář, herecké výkony nebo něco v tom stylu, jen jsme sledoval a čekal na konec. ()

Guzo

Až moc režisérsky nevyvážené. Místy točeno "mladistvě", o pár záběrů dál ale jako by Coppola chtěla získat Oscara a objeví se naprosto nesmyslná scéna, neposouvající děj vůbec kupředu, jen jako umělecká výplň. Jinak se film opírá o velmi zajímavé téma a herci (nebo spíše herečky) pasují do rolí super. Jen samozřejmě nevím, kolik hvězd v LA nemá doma nějaký bezpečnostní systém nebo alespoň nějakou uklízečku, co by překvapila neočekávané návštěvníky. 65 % ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013