13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa pravo k tomuto seriálu (40)

13. komnata Daniela Landy (2006) (S01E02)

Neviem prečo sa v rámci ČSFD práve u tohto cyklu dokumentov rozhodlo pre hodnotenie jednotlivých epizód a nezaviedol sa iba jeden profil pre celý cyklus ako je na ČSFD zvykom u jednotlivých seriálov. Nezdá sa mi, že jednotlivé diely majú natoľko rozličnú filmársky odvedenú prácu a to že každá epizóda ma iné obsadenie je v podstate u dokumentárnych seriálov vcelku bežná vec. Pri prečítaní zopár komentárov som nadobudol pocit, že tu už ani nejde o filmové hodnotenie, ale ide o hodnotenie jednotlivých osôb, ktoré sú hlavnými hrdinami jednotlivých epizód. Samozrejme nemienim míňať svoj čas sledovaním kadejakých polozabudnutých či novoobjavených hviezd českého šoubiznisu a tak často tento seriál nesledujem, ale ak sa objaví osobnosť, ktorú poznám a viem či tuším, že jej osud je zaujímaví, tak si to rád pozriem. Ale pozerať každý týždeň na to akou chorobou či iným trápením musela prejsť nejaká celebrita mi príde dosť odpudzujúce. Ak by som mal uviesť hodnotenie jednotlivých dielov v závislosti od závažnosti tajomstva a osobe, o ktorú ide, tak by som musel použiť celú škálu hodnotenia, ale ako neuzavretý celok, ktorým Česká televízia s koncesionárskych poplatkov iba nafukuje množstvo pôvodného českého dokumentu by som hodnotil maximálne ***. ()

13. komnata Jana Nedvěda (2006) (S01E04)

13. komnata Martina Kociána (2006) (S01E06)

13. komnata Kamily Moučkové (2006) (S01E09)

13. komnata Jaroslava Hutky (2006) (S01E12)

13. komnata Hany Zagorové (2006) (S01E14)

13. komnata Jaroslava Pouzara (2006) (S01E16)

13. komnata Daniela Bárty (2006) (S01E17)

13. komnata Jana Potměšila (2006) (S01E18)

13. komnata Jiřího Krytináře (2006) (S01E20)

13. komnata Chantal Poullain (2006) (S01E21)

13. komnata Květy Fialové (2006) (S01E24)

13. komnata Pavla Bobka (2006) (S02E01)

13. komnata Aleny Mihulové (2006) (S02E03)

13. komnata Stanislava Fišera (2006) (S02E04)

13. komnata Heleny Štáchové (2006) (S02E06)

13. komnata Romana Skamene (2006) (S02E07)

13. komnata Lenky Kořínkové (2006) (S02E13)

13. komnata Jožo Ráže (2006) (S02E14)

13. komnata Luďka Soboty (2007) (S02E17)