13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (25)

13. komnata Michaely Kudláčkové (2007) (S02E21)

Dnes "veselá" a už na první pohled asi už celoživotně ukřivděná mamka sousty dětí, kterým dopřála každému svého tatínka. To se tak někdy stane. Ale u jejich hereckých-studijních začátků stál Vala, kterého teda já nikdy neměl rád, který rozhodl o jejím nevzetí na konzervatoř. A rázem bylo po herecké kariéře. To se tak někdy stane... ()

13. komnata Veroniky Žilkové (2008) (S03E41)

Ještě 4:3. Veroniku mám docela rád, ale tady jsem vlastně nějak nepochopil, co je ta její 13. komnata. ()

13. komnata Jiřího Krampola (2008) (S04E06)

Televizní formát 4:3 a JK se ptá nemastná neslaná (tak aspoň vyvinutá) Šárka Kubelková. Jirku Krampola mám rád, i když mi vadí televizní pořady, ve kterých účinkuje posledních 15 let, ale každý se potřebuje nějak živit, což chápu. Stejně tak i role filmové a seriálové. Ale i tak má můj obdiv, že na sobě maká hlavně fyzicky. ()

13. komnata Heleny Sukové (2011) (S06E28)

Helenu jsem před pár lety potkal na Mácháči při paddleboardingu... Nicméně z tohohle dokumentu mám spíš smíšené pocity. Do té doby jsem neznal nic z jejího soukromí a bylo mi to v podstatě jedno. Dokument tady chtěl vyvolat pocit soucitu, ale... ()

13. komnata Jiřiny Prekopové (2011) (S07E11)

Jak lze zajímavého člověka s ještě zajímavějším životním příběhem, znalostmi a zkušenostmi, představit docela nezajímavě... ()

13. komnata Ladislava Potměšila (2019) (S15E25)

Po šedesátce odešel, protože musel odejít, z divadla, z natáčení seriálů a to ze zdravotních důvodů kvůli páteři. Dokument byl natočen v době, kdy už měl po 4 těžkých operacích ()

13. komnata Ivy Frühlingové (2021) (S17E13)

Jako dobrý no, její star vyletěla a zapadla a dneska bych si na ni ani nevzpomněl. Je to prostě další příklad holky/ženy, která vyrostla ve své vlastní zkumavce a a ta srážka s reálným životem, kde jde hlavně o vztahy a o peníze, byla poměrně tvrdá. ()

13. komnata Patrika Eliáše (2021) (S18E01)

To bylo tenkrát, když v NHL stávkovali, tak šli skoro všichni hrát do KHL, kde se nakazil žloutenkou až tak, že si musel zaplatit letecký transport do Česka na infekční na Bulovce. Ale jinak klobouček, celou hvězdnou kariéru až vlastně do 39i let strávil v mém oblíbeném klubu New Jersey Devils. ()

13. komnata Kateřiny Brožové (2021) (S18E02)

Bulvár nečtu o té její nehodě jsem nic nevěděl. Pro mě to byla vždycky taková barbie, v seriálech hrála divné role a navíc se objevovala taky po boku divných týpků jako byl Paroubek či Soukup. No jo ale kdo zase po padesátce vypadá takhle a ona tak nějak i procitla a zmoudřela, navíc je to rybářka, a ten dokument to tak podá, že by ji jeden nakonec začal mít i rád - jako hérečku samozřejmě. ()

13. komnata Anny Slováčkové (2021) (S18E04)

V tomto díle jsou vidět obě děti Félixe a Dády, dnes už celkem slušně zaháčkovaní jako muzikáloví zpěváci. Slavní rodiče měli až přehnané ambice na své děti a zároveň děti pociťovaly až nezájem rodičů. To se někde muselo projevit a projevilo, když si mladinká Anna Slováčková nahmatala bulku v prsu. ()

13. komnata Kateřiny Cajthamlové (2022) (S18E19)

Opravdu zvláštní příběh rodiny Kateřiny Cajthamlové. Jako úplně přesně nevím proč, ale tuhle paní mám takovým zvláštním způsobem rád. Ona je stejně jako já extrovertní introvert a kdo si všiml, ona má taky svůj zvláštní styl humoru. ()

13. komnata Tomáše Etzlera (2022) (S19E01)

Jeden z nejlepších válečných zpravodajů. Dnes by mu jako děcku diagnostikovali ADHD. Ale nevěděl jsem, že měl stejně jako brácha taky problémy s alkoholem. ()

13. komnata Aleše Cibulky (2022) (S19E05)

Aleš teplomet Cibulka se zhroutil. To má z toho, že krom rozhlasu ještě moderuje všechny ty kraviny na Soukupově Barrandově a kde co k tomu ještě. Ale abych nebyl tak přísný, vyhořením jsem si prošel taky, takže vím, o čem mluví. Z toho se člověk postupně dostane, potřebuje podporu atd., ale že si uhnal následně ještě zánět tlustého střeva, slepák a kýlu v jednom, to z toho vlastně bylo závažnější? ()

13. komnata Martina Huba (2022) (S19E08)

Kaskadér, kus chlapa, co celkem podcenil svůj melanom na stehně. ()

13. komnata Reginy Řandové (2022) (S19E09)

No dobrý, ale co dál doktore? Vztahové problémy má téměř každý, za mě až skoro zbytečný díl. ()

13. komnata Kláry Cibulkové (2022) (S19E10)

Já měl jako děcko taky skoliózu páteře, ale zdaleka ne tak dramatickou. Cvičit, cvičit, cvičit, to je to, oč tu běží. Tenhle díl se mi velmi líbil. ()

13. komnata Jiřího Pragera (2022) (S19E14)

Pravnuk Aloise Jiráska. Muž s naprosto nezaměnitelným hlasem, ale o to s méně známější tváří. ()

13. komnata Barbory Jánové (2023) (S19E17)

Barbora Jánová má tak trochu pech, že hraje jen samé krávy v debilních seriálech na Primě a Nově. Její 13. komnata je body shaming. Ano je to tyčka, ale že bych měl potřebu jí to nějak vyčítat, to by mě snad nenapadlo ani na Nový rok ráno. ()

13. komnata Štěpána Kozuba (2023) (S19E22)

Štěpán Kozup je jako zjevení, jen si říkám, jak to všechno stíhá. A to i s jizvou na duši. ()