Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

1normalny

Opäť 3x smiech za celý film, nemôžem si pomôcť, ale poopičná séria mi príde mierne preceňovaná. 4 šancu by som tomu užuurčite nedal. ()

Abin_Sur

Bohužel to nemá s předchozími Pařbami moc společného. Žádná zapomenutá noc, žádně drogy, žádné blbosi, zkrátka nic. U titulků jsem marně čekal na nějaké ty vtipné fotky jako u předchozích dílů, bohužel nic. Zpracování filmu bylo dobré, nemluvé o scénáři, ale děj zkrátka nebyl dle mého gusta. Trojku si tedy troufám označit za nejméně povedený díl. ()

Googooplexer

Vidieť, že humor svorku pomaly opúšťa a pri štvorke už by som bol asi v "Die Hard" móde. Hlavne netočiť pokračovanie, lebo Čow je menší a menší, rovnako ako aj moje úsmevy. S Galifekalisom to v sérii išlo dole vodou, ten jeho debilizmus sa tiež omrzí, pomaly sa zdá, že už inak ani hrať nevie (vlastne naozaj nevie). Originálnych nápadov už bolo pomenej, nie je to pecková jednotka, ani dobrá dvojka, ale len také akože dostatočné ukončenie. ()

Stingray

Je čas složit účty! V tomhle díle musí Wolf pack složit účty za předchozí "pařby" ! Trochu moc Wanga ( ten už je vážně moc..) a trochu málo srandy. Za své paby mohli být vytrestáni o trochu míñ. A v tý mexický vile moh bydlet Tyson. Bylo by to vtipnější. ()

eaglestar

Nejde mi do palice, proč tahle nevtipná a nudná zbytečnost o ničem má lepší hodnocení než dvojka. Aha, to bude asi tím, že nějací mentálové tomu dávaj lepší hodnocení, protože: gůdmen byl dobrej, bylo to o něčem jiným, je to důstojné zakončení. A já se ptám: koule vám ufikli kdy? No, asi jinej gang. A kozy na konci to fakt nezachrání. ()

mimamo

přeměna Alana v peeterovsko-griffinovskou postavu byla dokončena, aby v posledních pár minutách byla zapřena a vše se vrátilo k normálu. místy lehce dada humor, ale i tak svižné a příjemné. škoda jen, že se nedrželi původního konceptu Pařeb a vlastně se za celý film pořádně nepařilo. John Goodman výborné zpestření, stejně tak i shawshankovský začátek. ()

kyptatomas

Hodně slabé, je pravda, že jednička byla luxus i dvojka byla ok ... prostě u některých filmů je prostě lepší zůstat jen u jednotky :-D , proto slabá 2 ()

Martineq15

Nemělo to ten svěží švih prvních dvou dílů. Nicméně scénáristé upnuli pozornost na správné místo, a to je ALAN. Zach Galifianakis prostě do těchto komedií patří. A tak je hlavní pozornost upnuta právě na tuto postavu, což je podle mého názoru byl velmi dobrý krok. Ve filmu je spoustu vtipných scén, a tak když už jste viděli první dva díly, určitě by každý měl shlédnout i tu část třetí. Určitě se zasmějete a když ne, tak Vám to vytvoří smích na tvářích. ()

oli1va

Dvojkou měl být šmitec. Plynulost jedničky a škobrtání dvojky je zde zazděno nesmyslným natahováním k plytkému konci. Scény, až na vyjímaje, nejsou vtipné, ale křečovité a nucené. Škoda. Trošku mě teď mrzí, že jsem film podpořil zakoupením kino-vstupenky. ()

Kritik

The Wolf Pack is Back and I´m really glad and satisfied! Konečně se další díl nepodobá tomu prvnímu, vidíme zde nový nápad a to se nám líbí. Zejména mě překvapil Číňan Cao, který mi v předcházejících dílech připadal trapný, ale zde tomu tak není. MYslím si, že je to dokonalé zakončení dokonalé trilogie. Ikdyž dle mého názoru bude i Hangover Part IV... Doporučuji "vydržet" film až dokonce, včetně titulek. ()

PanBlack

Není to tak perfektní jako "Pařba ve Vegas", ale zase je to mnohem lepší než druhá "Pařba v Bangkoku", takže finále této trilogie se nakonec povedlo. Konečně se nejedná o kopírku jedničky, Chow je tentokrát opravdu veliký hajzl a i když to neoplývá tolika vtipnými scénami jako první Pařba, tak má "Pařba na třetí" zase hodně navrch v napětí a chvílemi se jedná i o celkem hodně kvalitní akční drama. Navíc film perfektně doplňuje také velmi dobrý výběr hudby a závěr se opravdu povedl (o potitulkové scéně ani nemluvě). Takže díky VLČÍ SMEČKO, reputace je napravena! ()

Lucinka591

Nenormálne som sa tešila na 3. časť a musím povedať, že nato aké bývajú posledné časti trilógií, tak ani nesklamala ani neprekvapila, aj som sa schuti zasmiala,ale čakala som trošku lepší koniec. Proste Alan je Alan a milujem všetkých 4 pánov a hlavne pana Chowa :) Aj napriek všetkému musím dať 4* ()

koprovka69

Jednička byla originální...Ve dvojce to přeháněli...Chtěli být moc zajímavý, ale naopak, jak to bylo přehnaný, tak mě to moc nebralo...Trojka je úplně obyčejný film, který bych snad do té trilogie ani nezařadil, kdyby tam byli jiní herci. ()

Novik

Přesně jak to napsal uživatel Tom Hardy. Akorát přihodím jednu hvězdu navíc už jenom kvůli tomu že to je pořád "Vlčí smečka" kterou mám rád a taky za tu poslední scénu. Viděno v kině. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni