Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

kikakrystof

První polovina nic moc, i když občas něco vtipného. Od druhé poloviny začíná opravdová jízda. Tento díl se vydařil, hlavně ten konec a pro mě je to dokonce lepší než pařba ve Vegas :) Doporučuji zhlédnout. ()

figgo jr.

Vlčí smečka po třetí a opět skvělá. Kouzlo jedničky už se sice skoro vytratilo ale zas je tu na rozdíl od Bangkoku úplně nová zápletka, za kterou dávam i tu pátou hvězdu. Povedené zakončení trilogie. ()

dudyvan

Zklamání, po třetí to samé akorát díl co díl přehnanější......škoda, že režisér netočí pro diváky, ale pro peníze..... ()

DavidS.

Příliš mrtvých zvířat a zejména příliš Zacha a Kena, kteří fungovali v předchozích dílech obstojně jako hybatelé šíleností nebo oživení děje, ale více prostoru těmhle zhovadilcům nesvědčí...V mnoha ohledech příliš vyhrocené...Vyčerpaný koncept, který bez motivu bolehlavu a pravdy, že kdo se ráno nestydí, večer se nebavil, ztrácí na přitažlivosti... A přerod do akční komedie nebo hiest žánru není to, co od kocoviny očekávám... ()

charlie_ando

Říká se, že třikrát do stejné řeky nevstoupíš. To platí i pro třetí pokračování Pařby. Posun od více méně temnější dvojky, která vyměnila jen kulisy a lehce mě zklamala je citelný. Teď už se moc nechlastá, ale naopak se vysadili prášky a někam se stále utíká. Musím se přiznat, že jsem měl malé očekávání. Do kina jsem šel s určitou skepsí a byl jsem vcelku pozitivně překvapen. Epické první obrázky v Asijské věznici jasně ukázaly, že hlavním tvůrcem trablů bude postava vykutáleného pana Chow, kterého si zahrál Ken Jeong. Scénář od tvůrčího dua Todd Phillips a Craig Mazin je přímo ušitý pro absurdní postavičku tlouštíka Alana v podání Zacha Galifianakis, který se vyprofiloval jako hlavní tahoun vlčí smečky. Z opilecké taškařice se film změnil v potrhlou roadmovie, kdy se hrdinové vypraví po stopách hromady zlatých cihel a přes zastávku v mexické Tijuaně se hrdinové vrací na místo činu do Las Vegas. Bylo vidět, že díky bohatému rozpočtu přes 100 milionů $ se na tricích nešetřilo a tak se film může pochlubit vcelku povedenými a nápaditými speciálními efekty. Plynulost děje podpořil funkční soundtrack, který věděl, kdy má zvýraznit dramatičnost a tématicky dobře zvolené písničky. V hlavě se mi zavrtaly dvě scény. Nejprve ta s uraženou žirafí hlavou a pak lízátkové svádění v zastavárně. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale závěrečná košilatá scéna o prsa rozhodla, že dám čtyři a proto neodcházejte hned jak začnou závěrečné kredity o hodně by jste se připravili. Mé rozhodování převážila také velmi příjemná pohodová atmosféra v sále. ()

Chipsonator

Nejslabší díl z trilogie a opravdu chápu kritiku na tento díl ale i přesto zadupává dnešní komedie v mých očích do země. Tentokrát nás nečeká odhalování toho, co vlčí smečka natropila během svého chlastání rufíku. Tentokrát se jede za střízliva bez drog (no dobře, Mr.Chow a kohouti si něco málo šňupnou). A co se týče příběhu, tak je to spíš krimikomedie než čistokrevná komedie. Což však naší smečce na vtipnosti neubírá. Klucí opět válí, hází hlášky, páchají šílenosti, prostě klasická zábava vlčí smečky. Co mě pak na tomhle dílu potěšilo nejvíc, tak množství odkazů na předchozí díly, a taky návrat bouráka Carlose. Také jsem velmi ocenil to že byly zachována všechna pravidla Pařeb. Navíc to má styl, a rozhodně se to nebojí zajít opravdu daleko (zdravím paní žirafu). Ale i přes všechna pozitiva to nedosahuje na první a druhý díl, které mi přišli přeci jen jo něco lepší a taky vtipnější. Pokud bych pak měl trojce něco vytknout, tak né tak úderný soundtrack jako v předchozích dílech (avšak songy z prvního dílu naopak zase potěšily), dále mě zamrzela absence Mika Tysona a fotek na konci (místo toho jsme však dostali snad nejdrsnější a nejlepší pod-titulkovou scénu, takže odpuštěno). Ale i přesto že je to nejslabší díl trilogie, tak se jedná o výborné zakončení téhle trilogie a já se bavil kurevsky královsky přeci jen když se sejde vlčí parta ve složení Cooper, Helms, Galifianakis, Bartha a Jeong tak to prostě nemůžu nudit. Tahle kombinace prostě neomrzí. 90% We Had A Sick Night Bitches! PS: Nekoukat na trailery se kurva vyplatilo! ()

Saf123

Z této série byl pro mě tento film nejnudnější, ale zase byl nejoriginálnější, protože koukat se znovu na jejich pařby, kdy si nic nepamatují, tak by to bylo ještě větší utrpení. ()

Mistickzz

Už to nie je žiadna pařba, ale iba obyčajná naháňačka z bodu A do bodu B. A i keď som sa celkom slušne bavil a páčilo sa mi to viac ako predchádzajúci diel (ale menej ako prvý). nad tri určite nejdem. ()

wooozie

Už nad druhým dílem se dalo polemizovat, jako o jednom z failů celého roku a opravdu nepovedeném parazitovi, ale třetí díl byl už vyloženě....slušně řečeno zbytečný. Úplně trapné to není, ale nějaký vyloženě dobrý vtip aby člověk pohledal. Je samozřejmě jasné, že kdyby to Phillips natočil potřetí stejně, tedy sice party hard a pak následné vzpomínání, tak by to zřejmě žádný zázrak nebyl, ale takhle to dopadlo vlastně úplně stejně. Herci už neví, co by měli změnit, aby to nebylo stejné jako v předchozích dílech, jenom Jeong si postavu naprosto debilního Asiata užívá, chtělo by se dodat jako vždy. Jedno z dalších zklamání byla hudba, v jedničce legendární, ve dvojce obstojné, tady hotová tragédie. Když to vezmu jedno s druhým tak je z toho očekávaný propadák a jediné co potěšilo bylo Your name was Carlos once. Did you know that? ()

adam9

Vegas je bezkonkurenčně nejlepší, Bangkok se snaží, docela mu to jde, ale marně stíhá svého předchůdce a "na třetí" už jen průměrným způsobem sekunduje. Já to tvůrcům nevyčítám. Jednička byla tak bombovní, že napodobit ji je opravdu těžké, ale prosím vás, už to dál nezkoušejte... ()

Seti

Jo, i s větší příměsí thrilleru dokáže Wolf Pack stále ještě vyloudit úsměv a některé scény jsou pořád pecka, ale musím uznat, že závěrečný Hangover potvrzuje totální vyčerpanost konceptu a s rapidně klesající kvalitou jsem hodně rád, že už se tvůrci rozhodli tuhle partu poslat k ledu. I když je pravdou, že potitulková scéna, mimochodem jednoznačně nejlepší z celého zakončení, dá přeci jen přičichnout ke starým dobrým časům první ranní opice a člověku přijde trochu líto, že už žádnou eskapádu těchhle maníků neuvidí. ()

honzii

Jakmile není ve scéně Chow, prostě to není vtipné ani zajímavé a svým předchozím dílům to nesahá ani po kotníky. Díky bohu ještě za Goodmana, který ten zbytek drží jakž takž nad vodou. ()

korndaddy

To co v jedničce fungovalo, ve dvojce recyklovaly a ve trojce pohřbily. Nudná stominutová rádoby komedie, kdy (teda kromě jednoho momentu Zacha Galifa..bla bla bla...prostě Alana) mi naprosto nic neutkví v paměti, což je vlastně dobře. Tohle si ve finále jako závěr trilogie ani pamatovat nechci, nehledě na obsazení tý nesympatický chodící masny.... ()

conejo

Byla to zábava, rozhodně nepopřu, že jsem se u filmu bavila (i když jsem neviděla předchozí dva díly), ale tak nějak si prakticky už pár hodin po shlédnutí filmu nemůžu vzpomenout, o čem to vlastně bylo. ()

Free_player

Fakt nechápu ten zbytečnej hate od některých tady . Pro mě rozhodně nejzábavnějšé a určitě nejvtipnější Pařba ze všech ! Největší bavič byl opět Galifianakis, ten vážně zabíjel ( místy to až člověka sralo :D ) společně s prohnaným skřetem '' Chowem '' .... Pro mě rozhodně příjemný překvapení, smál jsem se víc než jsem čekal. Moje snad jediný mínus je to, že byl už po druhý za sebou z hlavního děje uplně oddělen Doug - Justin Bartha ??? proč ? ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni