Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Milo384

Tentokrát se kamarádi snaží zachránit svého kumpána. Nějak jsem si nepamatoval, kdo je drogový boss a proč by po nich šel. Snažili se to vysvětlit, ale mně to bylo tak nějak fuk. Matně jsem si pamatoval, kdo byl ten asiat. No pátrat po souvislostech určitě nebudu. Celé to nefunguje. Vtipy jsou až na hraně trapnosti nebo nejsou vtipné. Nedokázal jsem u toho vydržet. Dal bych i jednu *, ale jsou horší komedie. ()

Miroslav.Zac

Prakticky už jen potřetí vylouhovaný ten samý sáček čaje. Něco dobrého z něj ještě vzešlo, ale hořká pachuť z toho, že jde jen o recyklaci kdysi báječného nápadu, zůstává. ()

manas1

Po shlédnutí dnešní premiéry mohu jen konstatovat že mě film velice překvapil...humor není ale vůbec není stejný (jako že by se opakoval v každém díle) ba naopak...režiser si pohrál s každou možností...smrt,drogy,děvky,auta,hudba,nasílí,humor --no všechno...a ty jejich neodolatelné pohledy a hlášky jsou super...Vřele doporučuji shlédnout každému kdo se rád díva na film a chce se bavit do poslední minuty filmu......a pozor neodcházejte na konci filmu !!!! mezi titulka je probuzení z poslední svatby ))))) asi to nejlepší překvapení )))) ()

iron.maiden

absolutně krásně oddychová jízda. Přijít, sednout a vypnout. Po 20 minutách jdeme do akce, a přiznám se, že párkrát jsem se v kině smál, až jsem brečel. A nebyl jsem sám!!! Důstojné zakončení...no zakončení. Dle mého názoru si ještě jedno nové dobrodružství Phila, Stua a Alana užijeme. ()

DBajer007

Trojka prekonala dvojku a minimalne se alespon vyrovnala dnes uz legendarni jednicce....bavil jsem se kralvosky,Alan s Chowem by to klidne utahli sami ae vlci smecka opet nezklamala...rad bych videl dalsi dil ae bude lepsi kdyz se timto trilogie uzavre a nepotkaji ji stejni osud jako jine dojne kravy.Doporucuji!!!! ()

Y2ORSI

Pařba v Bangkoku jen opakoval Pařbu ve Vegas, takže tvůrci museli přijít s něčím novým, cože se jim do loupeže zlata (po této scéně jsem se už ještě dařilo, nápad tam byl, bohužel mi tam chybělo víc vtipu. Sem tam se podaří ještě nějaký malý vtípek, ale je to hodně málo, tohle dobrodružství Vlčí smečky jsem si mohl nechat ujít a radši zopakovat první díl. Výborný byl John Goodman, škoda, že se kolem něho nepohyboval třeba Al Pacino a Jet Li, možná by to byla solidnější podívaná... ()

folkos

S komedií jsem nadmíru spokojen. Podle mého názoru to bylo skvělé zakončení celé trilogie. Film obsahuje vtipné scénky, které jsem od něj čekal :) A i zpracováním se mi velmi líbil ()

Duri1986

Počas sledovania filmu som mal pocit, že to nie je to čo chcem v Hangoveri vidieť, ale akčný film, aj keď ma postupne chytali záchvaty smiechu a po filme pri posedení v pube ako aj na druhý deň som sa ešte smial z mnohých scénok a vtipov. Chow a Alan sú neprekonateľní... ()

Ragazzo

Skvělé zakončení trilogie, tentokrát to už je spíše rozluštění zápletky, než party, kterou si nikdo ani trochu nepamatuje. Scéna, kdy je Chow na hotelu za doprovodu "F**kin Problems" od ASAPA je TOP. "I love cocaaaain!!!" John Goodman vynikající, o Zachovi už bylo vše řečeno. Fakt jsem se nasmál a to byl účel. 80% ()

kiki97

Úžasný film.....Je to zase něco jiného než ostatní dva,ale nejlepší ze všech tří.... Smál jsem se,i když se tam nic nedělo.....Fakt super!! ()

Adina

Je málo komedií, kterým dávám 5 hvězd. A nenapadá mě trilogie, který bych dala plnou palbu u všech dílů. Ultimátní závěr! Když jsem odcházela totálně vysmátá z kina, přemejšlela jsem, jak by bylo skvělý, kdybych měla takovou náladu po každý komedii, na kterou jdu do kina, místo abych nadávala, jak se fóry vyčerpaly v traileru a že jsem zase jenom vyhodila prachy. No nic, budete mi chybět Stu, Phille, Alane a pane Chow :( ()

Marshall007

No, mám z toho trochu smíšené pocity. Humor zde - co si budeme nalhávat - byl, sice povrchní, ale byl. Bohužel to kouzlo Hangoveru se vyčerpalo někde ke konci prvního dílu a dál už se jedná jen o film nenatočený z lásky, ale pro prachy, což je velká škoda, protože opravdu skvělých historek po opici se dá vymyslet více, než jen jedna noc ve Vegas. Až na Alana (a v některých scénách Phila) se v podstatě nebylo na co dívat a dokonce i Chow mi přišel místy otravný. Na druhou stranu jsem se dobře bavil celých sto minut, takže nevidím důvod, proč dávat nižší hodnocení, než právě udělené tři hvězdičky. Na závěr musím říct, že se zkrátka jedná o průměrnou komedii, u které se pobavíte, když vypnete mozek. ()

lex85

Jednoznačně nejhorší díl serie. Tvurci vaří z vody a základy celé tilogie jsou v nedohlednu. Z hereckého tria se dalo dostat určitě víc. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni