Donner Pass je místo známé svou hrůznou historií, kde George Donner a jeho parta uvízli v zimě roku 1846 a museli se uchýlit ke kanibalismu, aby nevyhladověli. Ale co když to není jen historie? (cezero)

Hapretor

Sympatický z party debilů mi nebyl nikdo. Donner si je ale podal hezky. Jen na zabítí času. V žánru dost slabota. Ale sou i horší kousky. Tady aspoň divák není atakován doslova stupidními dialogy. ()

Zl0

Ak nutne potrebujete vidieť 3 rôzne fotky zasneženého lesa každú asi 8x za film, tak si to pozrite. Ak nie a chcete film s podobnou tematikou, pozrite si radšej Ravenous. Toto je kopírka X ďalších vyvražďovačiek kdesi na chate s originalitou posledného domu v radovej zástavbe. Arcizáporákovi som to jeho zlo nezožral a survivor bol vybratý podľa toho najotrepanejšieho kľúča. Jediným pozitívom bol aký-taký twist v záverečnej časti ktorý spravil dej zaujímavým aspoň na pár minút. Aj keď to asi doslovne. Na dve. ()

ANTYCHRYST

Škoda, že klasickej slasher se snaží na konci zbytečně kombinovat, což filmu jenom škodí. Každopádně ani vraždy nejsou moc originální a spíše nezáživné a nudné.35 % ()

Pitryx

Tedy ať se na mne rejža nezlobí, ale čtyřicet minut úvodu je přece jen hodně z osmdesáti tří minut. Pokud se půl filmu seznamujete, je něco špatně. Navíc se mi nezdá, že by auto přes noc zapadlo skoro do poloviny sněhem a když pak jdou ti mladí do lesa, tak cestička, kterou přijeli zapadaná není. Nebýt zbytečně zdlouhavého začátku, dal bych lepší hodnocení, ale takto se to nedá. ()

Cechyno4 odpad!

Nudná, laciná teenagerská vyvražďovačka. Zase jeden kluk totálně posednutý z jedné legendy. Velice otřepané. Strach- žádný, atmosféra - nulová, herecké výkony - hrozné. Donner pass nedokáže nabídnout nic nového. Pro tohle všechno - odpad! ()

djbarrel

Klasická kanibalistická vyvražďovačka, okořeněná vraždou ve skupince obětí. První minuty vypadali dobře, nicméně v "součastnosti" to už tak skvělé nebylo. Parta nudných děcek a zabiják, který se ani moc neprojevil, celkově nuda. 34 % ()

montel

Thomas (Erik Stocklin) pozve své tři kamarády na opuštěnou chatu hluboko v lesích, kde se v 19.století uchýlili někteří lidé ke kanibalismu. Než si stačí pořádně vybalit věci, dorazí k chatě auto s dalšími spolužáky ze školy, které však pozvala Nicole (Adelaide Kane) za Thomasovými zády. Thomas dovolí, aby v chatě zůstali všichni. Nová parta to však pořádně roztočí a alkohol teče proudem. Protože ale dojde pivo, rozhodne se jeden z party zajet pro další pivo do dalekého marketu. Do rána se však nevrátí a proto se jej vydá hledat jedna skupinka. Ta najde nabourané auto a úplně roztrhané tělo. Panika začíná...Musím říct, že se mi to docela líbilo. A důvod? Po dlouhé době se postavy chovají přesně tak, jak by se asi chovali ve skutečnosti. Škoda přiblého začátku a konce. Klasický slasher by filmu slušel mnohem více. 50% ()

roboroz

Nuda, nuda, nuda. Jednu hviezdu dávam za prvých 10 minút. Toľko amatérskch hercov spolu som hádam ešte ani nevidel. Takmer od začiatku bolo jasné kto bude "ten zlý vrah." Celý film sa vyvíjať podľa scenára jemu podobných - žiadne prekvapenie. V poslednom čase neviem prísť na to, podľa čoho vyberajú nových hercov - protekcia, správne vierovyznanie, alebo čo... ()

Nalito

Film som si pozrela kvoli Adelaide Kane, ale ziadna slava. Nejako som ho pretrpela, zase som sa presvedcila, preco horory nemusim. Klasicke prostredie, samota pod lesom, nikto na okolo, psycho zabijacik...ach jaj skoda preskoda ()

Daeneryss

Klasická vyvražďovačka,ale i přesto, že smímek je už od začátku neuvěřitelně předvídatelný jakož i samotný Donner... Ke konci film dostane lehčí spád.Nenudil mě, nezklamal.On, ani nemohl jelikož vše bylo jasné hned po prvních 10 minutách,ale určitou atmosféru má i když druhý den si na něj nevzpomenete, ani se k Donner pass nikdy nevrátíte. ()

evelouch

NUDNÝ zacatek. Ale potom....ach, pro milovniky slasheru naproste nebe.... parta rozjevených výrostků, kteří si jedou uzit vikend do horske chaty,zjistí, ze venku se potuluje kanibalistický vrah, kteremu jde jen o to, aby uspokojil svůj " hlad" . Napínavé, strašidelne, nechutne. V urcitych chvilich mi ale napeti prislo trochu smesne. Ale scena ve vyrivce to spravila.A ten konec :-) ()