Mladá žena Sam (Fay Masterson) jezdí každoročně v létě relaxovat na chalupu v blízkosti Samova jezera, kde jako malá žila. Jednou se k jejímu výletu připojí i její přátelé. Sam je se svým přítelem z dětství Jeseem (William Gregory Lee) zavede na místo masakru, který se tady před léty udál. Nikdo však netuší, že se tajemný vrah chystá opět řádit. (Chatterer)

SOLOM.

Docela by mně zajímalo, kde se k tomuto filmu přichomýtla Jižní Korea. Je zde totiž jasně zřetelný rukopis hlavně americko-kanadské spolupráce. To jen tak na úvod. Tento tuctový slasher navíc nenabízí žádnou originální myšlenku ani dech beroucí momenty, takže aby vaše očekávání nebylo zbytečně velké. Jediné co stojí za zvýšenou pozornost je výběr lokace. Kanadská příroda je nádherná, to musím uznat a já si ji užíval plnými doušky. Horší už to bylo s příběhem a potažmo i hereckým obsazením. Co se herců týče, tak tady asi nejvíce vyčnívala Sandrine Holt, která společně s Fay Masterson jasně převyšovaly ostatní. Slabinou však byl především samotný příběh. Sice se tu tvůrci snažili přijít s jakousi variací na městskou legendu (a story a mladém psychopatovi zas až tak hrozná nebyla), no horší bylo to, že uběhlo téměř padesát minut, než se začalo něco dít. Následovalo několik vražd v rychlém sledu za sebou, bohužel však ve většině případů mimo záběr kamer. Asi největší prostor dostaly nudné lesní naháněčky, které postrádaly napětí i potřebnou atmosféru – prostě postavy běhaly od stromu ke stromu – tu na jednu stranu, tu hned na druhou a tak pořád dokola). Pomalu ale jistě jsem začínal zívat nudou. Poslední půlhodina sebou přinesla alespoň mírné oživení a špetku hororové atmosféry (na kterou jsem čekal celou dobu). Plus jeden zásadní zvrat v ději (po předčtení deníků a rodinná story). ()

Astaroth12

Príbeh bol neskutočne otrepaný.Herci mi boli vrcholne nesympatický. Prírodná scenéria bola nádherná.Je tu hovorené o legende a pri jej rozprávaní ma napadol jeden film,ktorého tento kopíruje a nieje ťažké ho uhádnuť a film to ani neskrýva.Príbeh predvídateľný,celkové spracovanie neskutočne klišové a hlavne nudné,vraždy bez efektu a gore žiadne.Jedine čo stojí za zmienku je atmosféra,ktorá bola veľmi hustá a les to ešte znásoboval.2* viac si tento film nezaslúži. ()

Gorehound

Tvorcovia sa snažili pracovať hlavne s atmosférou a napätím, čo sa im vcelku podarilo, rovnako ako zakryť malý rozpočet solídnym zpracovaním. Film pekne vtiahne diváka do deja i do krásneho jesenného lesa, kde sa odohráva, za doprovodu peknej hudby, nikam sa neponáhľa, nechýba klasický príbeh pri táboráku i relatívne originálny a nečakaný zvrat. V závere sa divák dočká i prekvapenia, na druhej strane by to chcelo ešte viac a poriadne pritlačiť na pilu a pridať na hutnosti, čo je asi najpodstatnejšia výtka. I tak je to ale slušný jemný nadpriemer. ()

Khumbac

Náhlý zvrat po přečtení deníku mě mile překvapil :) Jediné co mě naštvalo..byl ten její bratr. Místo toho, aby vypadal že na tak odlehlém místě bydlí celý život, čili odrbaný vesničan, vypadal jak hollywoodský krasavec z Beverly Hills. Škoda ještě že vykládání hrůzostrašných příhod v přírodě u ohníčku nemá u nás tradici :) ()

AlistairMir

Sam je žena která má chatu u jezera (jáj to se rýmuje) které se po ní jmenuje (hej další rým dobře já). Má také své kamarády a rozhodne se že když už po ní pojmenal její tatík jezero tak se tím musí pochlubit a bandu vytáhne na její chatku aby si všichni dáchli od města. No jak to překvapivě bejvá kde se vzal tu se vzal objeví se Vrahoun obecný a rozhodne se že bandě nebo alespoň její většině pořádně zkazí vejlet. Tak asi tohle všichni čekají ale nakonec to bylo krapet jinak no uvidíte sami. Horor který bych rozdělil na dvě poloviny... První půlka kdy se vlastně nevraždí a jen se buduje atmosféra je super a opravdu se mi líbila. Scéna s deníkem nemá chybu a opravdu mě vzala a i když se to dalo čekat co se z deníku vyčte za překvápko tak natočeno to bylo parádně. No a pak přijde druhá půlka kde se vraždí a nahání po lese jenže to mě překvapivě bavilo o dost méně. To že vraždy nebyly skoro vidět bych překousl stejně tak to že tam nebylo moc krve ale ta atmosféra z první půlky udělala pá pá a šla pryč. Herci byli cajk až na pár okamžiků ale co však bych také nebyl dokonalej a tihle to hráli fakt v pohodě takže milej horor který určitě neurazí. PS : Asi si začnu psát deníček je to COOL ()