Opálené krásky v odvážných bikinách, moře piva a hamburgerů, decibely techna…tak si Jimmy Greenburg představuje hudební festival, který chce uspořádat na plážích rodného přímořského letoviska. Jsou prázdniny, proč by tu omladina nemohla utratit pár babek z peněženek svých rodičů? Festival je brzy v plném proudu, když tu se náhle z písečné duny vynoří přízračná žraločí ploutev a pak tlama plná krvelačných tesáků. Žraloci plující v písku? Narychlo přivolaná ichtyoložka Sandy je sice náramně sexy, ale z těchle prazvláštních tvorů ji zůstává rozum stát. Navíc se zdá, že mají velký, skutečně velký hlad…Pro slabé nátury to rozhodně příjemné pokoukání není, pokud to však také máte rádi trochu „horké“ a přistoupíte na bláznivou hru filmařů, můžete si s touto parodií užít docela dobrou zábavu. (oficiálny text distribútora)

F.W.Colqhoun

Jsou Sand Sharks o tolik horší, o kolik jsou levnější než áčkové tituly? Ruku na srdce, na úrovni scénáře si blockbustery s produkcí společnosti (!) Remember Dreaming Productions nemají co vyčítat, Sand Sharks navíc zahanbují své neméně pitomé vysokorozpočtové giganty sympatickou, na odiv stavěnou nadsázkou. Klišé jsou předestírána s náležitými uzarděními a omluvou nepřehlédnutelného pomrkávání. Všechno zlé je tedy dobré v travestii, v níž podobně jako jí podobných nemůžu nevítat kromě bžundy regresi do skromnějšího, hravějšího dětství kinematografie, poctivějšího a estetičtějšího v nakládání s iluzí. Jestli dokáže tímhle někdo navíc vydělat, jen dobře. Všechna čest. ()

Gumrice odpad!

Může mi někdo vysvětlit, co to jako bylo? ..tohle je trochu v rozporu s přírodními zákony, jsem pohoršena. Z "filmu" mi bylo špatně a ty rádoby herci byly k pláči, jedno z nejhoršího v poslední době. ()

Imrwere

Nemůžu si pomoct, ale dát tomu zlatou střední cestu musím, tudíž tři hvězdy. Lidi, nemůžete se divit, že tam žraloci plujou pískem. Vždyť to už napovídá název, takže nic, s čim by se nedalo počítat. Celkem sympatické obsazení a dalo se u toho i dobře zasmát. Nicméně svůj účet zmíněné komedie v titulu to splnilo, film mě pobavil :D ()

Heroine odpad!

Nevadil by mi ani tak nápad, že žraloci plavou v písku. Samozřejmě že je to nesmysl, ale to je znát už podle názvu, takže nikdo nic realistickýho ani nečekal, že? Co mě vadilo ale fakt strašně, bylo jakým způsobem je tenhle přiblblý nápad realizovaný. Co je to za postavy? A za herce? Je to skutečně jako parta pornoherců, kteří se pokouší o "opravdové" herectví. Hrát neumí opravdu nikdo, všichni jsou šerední, nesympatický, scénář je přiblblej, a nikde žádný zajímavý nápad jak to vyřešit, nebo zakončit. Je to totální odpad. ()

Junys

Nápad dobrý ale zpracování k ničemu.. Strašně amatérsky vyniklo tohle céčko.. Efekty k ničemu, krev skoro nikde a herci slabí... strašně moc chyb v tom horroru... doufám že ten Snow Shark bude lepší.. ()

Ondr@932 odpad!

No to mě poser na holé záda! Co to sakra bylo za kravinu. Občas mam nějaký komediální kraviny rád, ale to nesmí být tak hrozně amatérské, herecké výkony tragické, obsah filmu hrůza děs a k tomu ještě ta hrozná animace toho žraloka no prostě fůůj! Takže nemůžu dát nic jiného než 1/10 bohužel ()

Vabr

Záměrně jsem se na tohle podíval, protože jsem chtěl vidět nějakou vtipnou srajdu. Ze začátku jsem se smál, protože když vás žralok kouše do nohy, tak neříkáte au au au. Přemýšlel jsem, že dám dvě nebo tři hvězdy, že to je vtipné, ale velká škoda, že od druhé poloviny to začalo být nudné. Kdyby to bylo více zábavné a sra*koidní, tak bych dal vyšší hodnocení. Škoda, mělo to velký potenciál na vtipnou blbost. VYHODNOCENÍ: SKALNÍ ŽRALOK ()

E lan

Super odpad:-) Ten si člověk jednou za čas musí dát, aby si pak vážil skutečných filmů:-) Každopádně je to stoprocentní odpad, který k hodnocení * přináší nechtěně vtipné scény, kterých je ve filmu několik ("super párty" na pláži, žraloci, hlavní záporáci v akci). Za smích si prostě film tak vysoké hodnocení rozhodně zaslouží... ()

mazic

paní doktorka špatně vybrána. efekty o něco slabší než v avatarovi. škoda té doktorky mohli jsme jít výš s hodnocením ()

Xenon

Neuvěřitelná síla "Whaaaaaat?!!!!" momentů! :) Rozpočet na tenhle film musel být tak 1000 dolarů max. "Velká" očekávaná letní párty na pláži......až na to že se tam "mačká" asi 20 lidí v jednom záběru a v druhým mají mezi sebou rozestup 5 metrů!! :-D Prostě pecka! A ten konec! Doporučuji s přáteli a velkou kopicí alkoholu atd. ()

beso74

Preľaknúť sa pri tom nedá ani náhodou, ale nasmiať do sýtosti, ak to beriem ako sebaparódiu, mohol by som snáď počet hviezdičiek aj zdvojnásobiť, ak hodnotím hororovú stránku tohto hororu, musel by som ísť niekde pod bod mrazu, pretože samotný nápad z piesočným žralokom je tak uletený, že sa žiaden seriózny dej na ňom už z princípu založiť nedá. Tak či tak, komédiu čo by ma pobavila aspoň tak ako tento tu mišmaš som už veľmi dávno nevidel... Len sa bojím, že show must go on a pokus číslo dva na tuto tému by mi už mohol byť fakt osudný.. Ale evolúcia si stále cestu nájde... :D ()

Godhaj

,,Hele, táhněte laskavě k šípku, vy křupky!" Píseční žraloci mě velmi příjemně překvapili. Režisér si nedělá hlavu z toho, že má brakovej scénář a mizernej rozpočet. Dal hercům zelenou a je vidět, že si to všichni parádně užili. Celý film se vůbec nebere vážně, spíše naopak se jedná o parodii na různé žraločí filmy. A to se podařilo opravdu výborně. Z herců nejvíce září Corin Nemec, který přehrává jak jen může. Jeho stylový pařanský manažer se mi z hlavy jen tak nedostane. Pochválit ale musím i český dabing, ten je prostě minimálně tak dobrý, jako výkony všech herců. Najdeme zde opravdové lahůdkové hlášky, například tu s křupkami. Celkově vzato nemám, co bych tomuto filmu vytkl, nabízí totiž solidní porci příjemné zábavy s minimem gore scén, což já můžu. ()

dannyd14 odpad!

Čudujem sa PETA, že nepodala sťažnosť na režisérov (ale to, že sa unúvajú namietaním na zvieratá v hrách je fakt paradox), ktorý tým zvieratkám evidentne nedajú pokoj. Ale ešte viac sa čudujem, že odkiaľ berie pán režisér, dofrasa, právo, prachy a hlavne guráž niečo takéto natočiť?! Hnus, hnus a ešte raz hnus. ()

slavokvasic odpad!

To muselo byť od začiatku myslené iba ako žart, inak si to neviem vysvetliť. Žiadny inteligentný človek toto nemôže myslieť vážne. No aj tak to nebolo veľmi vtipné. Skôr do plaču... ()