Gus Lobel (Clint Eastwood) bol po desaťročia jedným z najlepších hľadačov bejzbalových talentov, avšak napriek všetkej snahe cíti, že starne. Vedenie Atlanta Braves začína spochybňovať jeho úsudok. Musí preukázať, že sa dokáže prispôsobiť novým technológiám pri výbere talentov a otestovať nového pálkara Boa. Jedinou osobou, ktorá by mohla Gusovi v krízovom období pomôcť, je jeho dcéra Mickey (Amy Adams). Táto nádejná právnička dá do stávky svoju vlastnú kariéru, aby zachránila existenciu svojho otca. Napriek nesúhlasu Gusa sa Mickey pripojí k jeho poslednej skautskej ceste po Severnej Karolíne. Dievča zistí, že jej otec na diaľku dobre nevidí a tak sa na chvíľu stane jeho očami. Pri sledovaní Boa Gus používa nielen Mickeyine oči, ale tiež svoj sluch a zistí, že Bo je síce nádejný a dobrý hráč, ale nedokáže odpáliť točený nadhod, a tak svojmu tímu odporučí Boa nekupovať ... (TV Doma)

LittleMonste

Pro mě dlouho odkládaný film o kterém jsem si myslel, že bude spíš nudit ... OMYL. Ze začátku je to sice zdlouhavé, ale jak se přibližuje závěr, je film čím dál zajímavější. Romance mezi Amy a Justinem mě chvílemi bavila víc, než trable Clinta Eastwooda a dává filmu své osobní kouzlo. (65 %) ()

divak84

clint už nudí s tím sým drsnackym ksichtem a mottem "nechte mě, všichni ste debilové, jen ja drsný harry".. fajn příběh, rozhodně lepší než moneyball, a timberlake konečně v roli kde byl koukatelnej a sympatickej. ()

HArna

Clint Eastwood je Clint Eastwood.Nikdy jsem nezakrýval,že mám pro něj velkou slabost.Jen doufám,že ještě něco natočí. ()

Kovaja

Až tady Clint nebude,bude mi smutno.Atmosféra filmu je neuvěřitelná,naprosto lehounká jako pírko.Clint je sympaťák jako prase,ten chlap má koule,smekám:-))) ()

aquiver

Příjemná pomalá oddychová pohádka, kde je sport pouze odrazový můstek pro nejen rodinné vztahy. Clint opět jako nabroušený stařík budí nostalgii, Amy i Justin zase sympatie. Je to klišé, ale neuráží. 65 % ()

valasek.m

Mooc dobrý film, pan Estwood byl výborný a jeho dcera Amy taktéž..Z filmu byla cítit strašná pohoda a to u mého hodnocení moc přidalo.Režije taktéž výborná, po shlédnutí tohoto snímu doufám, že se ještě nějakého filmíku od Roberta dočkám. ()

tarponko

veľmi pekné :) taká pohodovka na nedeľné popoludnie. Neprekvapí, ale myslím že ani neurazí. Sranda, že počas celého filmu mi ani nenapadlo pomyslieť na to, ako by to mohlo dopadnúť, a tým pádom mi to asi neprišlo tak predvídateľné :) ()

Piškotka

Průměrná podívaná. Více o vztazích než o sportu. Happy end se dal čekat už na začátku. Clint zahrál dobrého morouse a muže ve svých letech. ()

vander19

Zatiaľ posledný film a možná už definítívna labutia pieseň Clinta Eastwooda vo filme. Je pozororuhodné sledovať jeho premenu z drsných chlapov prérie na také tie prísne až drsné otcovské typy. Film je to zaujímavý, len si myslím, že v našich končinách trpí tým, že je o baseballe čo u nás nemá takú popularitu ako v USA. Možno, keby sa jednalo pre nás bližsí šport aj film by to bol zaujímavejší. Lenže tu ani tak nejde o ten šport aj keď sa tvári ako nosná konštrukcia, ale tou je vzťah otec dcéra. Dcéra, ktorú stvárnila Amy Adams a prekvapujúco mi nešla na nervy. Tiež bolo zaujímavé sledovať v jednom filme legendu akou je Clint s mladíkom Timberlakom. Justin to opäť nepokazil a vôbec mi nevedil. Škoda, že film nie je trošku dynamickejší a je až príliš rozvláčny a prakticky okrem posledným 5-7 minút sa tam nedeje prakticky nič také "živé". ()

prezdivaka

69 - to je docela dobrá pozice. Tenhle film, který má víc frází a kýčovitých situací než homerunů, je ale v pozici, kde rozhodně být nemá, zasloužil by si být pod padesátkou. Ještě pár scén dotočit a byla by to skvělá parodie. Bohužel to není ani sportovní film ani drama. Nechci to už dál rozvádět, výborně to popsal Verbal. Škoda promarněného času. ()

cmenda

Tady mě Clint Eastwood dostal ukázal že každej stárne ale i přesto nepatří do starýho železa ,navíc Amy Adams se taky vytáhla víc než normálně plus můj oblíbený sport a je to . ()

gumolit

Na tomto filme je síce vidieť , že sa réžie neujal Clint ale ked zoberiem do úvahy jeho posledné filmy /Zivot po zivote, J.Edgar /, ktoré už pomaly strácali na kvalite a doslova prepadli bolo to možno aj dobré riešenie .Clint je presne taký ako ho poznáme nadáva, buzeruje , je tvrdohlavý proste nič nové neuvidíme ale aj nám to stačí.Okrem neho by som vyzdvihol herečku Amy Adams , ktorá je na najlepšej ceste k dokonalému úspechu a neverím tomu žeby som to niekedy napísal ale Justin Timberlake sa pomaly stáva lepším a lepším hercom ostatne spevák bol vždy hrozný takže radšej nech sa venuje hereckej kariére ved koľko spevákov sa vykašlalo na spev kvôli tomu len moc sa medzi hercov nezapísali..Takže bez učasti Clinta Eastwooda by snímok síce tiež fungoval ale ked to berieme ako jeho labutiu pieseň je to celkom slušný odchod do filmoveho dôchodku. ()

Tomyfrok

Eastwood, Adams, Timberlake, Goodman. Když jsem spatřil tuhle čtyřku pohromadě a přidal si k filmu přívlastek "sportovní drama", nebylo možné, že by mě nadále míjel. Eastwoodův vliv je patrný především na Lorenzově režii (dlouhodobá spolupráce), snímek má pomalejší tempo, ale přesto se posouvá poměrně směle a logicky kupředu. Problém však nastane ihned po několika úvodních scénách, které nastolí klasické a tolikrát zhlédnuté schéma vztahu starého nemocného otce s mírně asociálním dítětem workoholikem. Pro milovníky omšelých zápletek vskutku dokonalé, navíc při hereckém obsazení, jenž se opravdu snaží, co může. Vlastně je to nepřekvapivě právě protivný Clint Eastwood a kouzelná Amy Adams, kteří celý film drží v jakési koukatelné linii. I když Sandru Bullock, bych si jako Eastwoodovu dceru asi dokázal představit spíš. Justin Timberlake, není zlý, ale zde tolik prostoru nedostává a upřímně mi je trochu záhadou, proč si roli začínajícího agenta zahrál právě on. V dalších větách bych jen opakoval, co jsem u podobných snímků napsal nesčetněkrát, a proto celkově doporučuji, nicméně bez velkých očekávání a spíše jen na deštivé nedělní odpoledne. (55 %) ()

sona123

Filmy se sportovní tématikou mám ráda, kupodivu i tou, které vůbec nerozumím (jako je např. baseball). Víme sice všichni dopředu, jaký scénář to bude mít, o co tam půjde i jak to skončí, ale přesto to bývá většinou napínavé, s obrovskou dávkou silných emocí a jednou či dvěma hereckými hvězdami na plátně. Tady tomu nebylo jinak. Potěšila jako vždy perfektní Amy Adams (její Mickey je tu pravda světicí, nadpozemsky trpělivou, všepřijimající s pochopením a úsměvem), Clint, který snad není tolik za zenitem, jak tu předvádí a Timberlake - no, nezazářil, ani to dvojce Clint-Amy nepokazil (ale ten chlápek asi moc hrát neumí. Naštěstí dobře vypadá). Jinak je to tématicky podobné Moneyball a byla to taková pěkná americká pohádka na pohodu. ()

ADZI

Tohle že bylo drama/romantické/sportovní. Obávám se, že to nebylo ani jedno z toho, protože od všeho tam bylo dost málo, nato aby se film mohl honosit těmito přívlastky. Děj dost nezáživný, sport nudný (možná fanoušek baseballu ocení víc) a průhledný konec (ale aspoň nenudil). Snad se Eastwood vytasí příště s něčím lepším!! ()

Ollie235

Taková malá nenápadná feel-good romantika, která překvapivě není tolik o baseballu. A přiznávám, že jsem se bavil - hlavní herecké trio mě velmi potěšilo a příběh, ač je naprosto tuctový a očekávaný, nakonec taky. Celé se to trochu zbytečně táhne, ale děje se tak v natolik příjemném duchu, že to tolik nevadí. Ve výsledku pohodové 4*. ()

Jaro_slav

Clint Eastwood celou dobu mrčí a dští síru mezi zuby...a pak se v jedný scéně usměje. A já se cejtil asi tak nějak, jak se zdrchaná matka malýho věčně řvoucího posrávacího mimina zralýho na defenestraci cejtí, když se poprvý usměje ono na ni. 80% za skvělý herectví, ke stovce mi chybí zajímavější děj. ()

Zrodila se hvězda: Eastwood, Beyoncé... Cruise?

Zrodila se hvězda: Eastwood, Beyoncé... Cruise?

11.03.2012

Podivuhodnější kombinaci jmen aby člověk pohledal. Tenhle projekt je ale podivný už od samotného začátku. Clint Eastwood i přes nepříliš dobře přijaté poslední filmy nepolevuje v tvůrčím tempu. Právě… (viac)