V nejvyšší lize získávají hráči baseballu bohatství a slávu, někteří z nich se stávají legendami. Není tu místo pro nezkušené zelenáče nebo stárnoucí atlety. Snad kromě mužstva Clevelandu. Veterán baseballu se zdravotními problémy, podmínečně propuštěný mladistvý delikvent... V tomto roce možná ve výběru Clevelandských Indiánů nejsou hráči, v jaké clevelandští fanouškové vždycky doufali, ale je to skupina mužů, kteří jsou rozhodnuti vytěžit ze své šance co nejvíc. A s týmem, jako je tento, se může stát cokoliv. (Warner Home Video CZ)

dobytek

Po všech stránkách průměrná sportovní komedie s průměrnym Berengerem, průměrnym Sheenem a průměrnym Snipesem. Film celou dobu ubíhá podle očekávanýho scénáře, občas i pobaví a hlavně je důležitý, že nenudí. Posledních cca 30 minut je sice jedno velký klišé, ale to je v případě sportovních filmů celkem normální a já ani nic jinýho nečekal. Jinak baseball mě sice zrovna dvakrát nebere, ale oproti třeba fotbalu má ve filmech velkou výhodu. Když herci předstíraj, že uměj hrát fotbal, vypadaj obvykle jako dementi. V případě baseballu se to dá sestříhat tak, že herci vypadaj celkem uvěřitelně. Průměrnej film - průměrný hodnocení. Jestli máte baseball rádi, tak si klidně přidejte hvězdičku navíc. ()

Olík

“Wild thing, You make my heart sing, You make everything, groovy, Wild thing“ Taky Vás mrazilo v zádech, když Charlie Sheen nastupoval na hřiště? Pro toho kdo má stejně jako já rád žánr „sportovní komedie“, odpaluje banda Clevelandských Indiánů jedno z nejzábavnějších sportovních dobrodružství v historii filmového průmyslu. Jednoduché, neoriginální, prvoplánové a přesto účelné a jedinečné! Kolikrát jsem zavítal do videopůjčovny pro VHSku s pány Berengerem, Sheenem a Bernesenem na obalu? – pro mne srdeční záležitost s velkým S. ()

Sign

No jaksi nechápu to docela malé hodnocení a hlavně menší, než Náhradníci apod. Neřikám že zrovna zmínění Náhradníci jsou ňácí špatní, ALE zas že by tohle bylo vyloženě o zmíněná procenta horší, se mi teda nezdá, ale tak všem se líbí něco jiného no :-) mne zde hodně potěšili všeci herci v hlavních rolích, hlavně Wesley a jeho komická role, což sem dost čuměl :-D jinak Berenger sympatický a Sheen nemohl jinak než potěšit, a jelikož já jsem přivrženes všech sportovních filmů a o Basebolu nevyjímaje, nemohu dát méně než 5 ()

Djkoma

Některé komedie stárnou rychleji, než jiné. Přesto doby, kdy jsem První ligu vytahoval ze zaprášených regálů videopůjčovny, jsou nenávratně pryč a tahle zábava už ztratila hodně ze svého lesku. Ale tu jednu hvězdičku navíc už prostě nechám, z nostalgie nebo pocitu, že po 15 letech v televizi už to prostě bude slabší:). Krom toho, o baseballu se natočilo málo filmů bez hromadu sentimentu, tohle je jeden z nich. ()

helloween93

Nevšední komedie o baseballu, kde tým Clevelandu získá majitelka, jejíž cílem je skončit poslední. Hráči prohrávají a prohrávají, ale motivace a chuť ukázat jí, že i tým outsiderů umí vyhrávat je silnější. Je to sice snadno předvídatelné, ale to je u těhle filmů normální. Co potěší je velmi dobré herecké obsazení - T. Berenger, C. Sheen a W .Snipes. Viděno na MGM. ()

• Postavu komentátora Harryho Doyla si zahral bývalý neúspešný hráč Milwaukee Bob Uecker, ktorý po konci kariéry pôsobil 33 rokov ako komentátor. (dalver)
  • Je proti pravidlům MLB, aby Rick Vaughn (Charlie Sheen) nastoupil do posledního zápasu ve filmu na poslední out. Rick Vaughn je po celý film vedený jako startující nadhazovač SP. Tito nadhazovači zápasy startují. Když je tento SP unavený, nastoupí nadhazovač s označenim RP - dohazovač, který buď zápas doháže, nebo je opět vyměnen za jiného RP, případně CP, což je closing pitcher, specialista na poslední inning. Navíc tito SP mají přesně uvedené pořadí, ve kterém nastupují k zápasům během celé sezony. Pokud tedy na zacatku zápasu trenér rozhodne, že dostane přednost starší nadhazovač, přestože je na řadě Vaughn, jde o porušení pravidel. Nadhazovač by mohl nastoupit pouze v případě, že by byl Vaughn zraněný. Uvedená pravidla neplatí pro nejvyšší českou ligu. (kubsov)
  • Charlie Sheen v roku 2011 priznal, že pred natáčaním filmu užíval steroidy na zvýšenie svojej výkonnosti. (dalver)