Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

Rockerman

"Zombícké" horory mě už dávno nebaví, jenže pak přišlo "In Tne Flesh", který šel hodně za hranice zažitého schématu tohoto žánru. "Warm bodies" jdou snad ještě dál! Zombíci se tady neuzdravují pomocí nějakých preparátů, ale zamilovávají se a tím se mění. Překvapivě příjemná podívaná na tento romantický horor s několika humornými scénami. Navíc je tu dán prostor i k tomu napětí a strachu z těch "nemrtvých". Jestli to někdy ještě jednou uvidím, tak je možné, že přidám i tu pátou hvězdu. ()

Octane

Slabý 3 hvězdičky, už jen za to, že všechno "vtipný" je v traileru, kterej vás nabudí, že by to mohla být dobrá zombie komedie jako třeba Zombieland.. Nějak jsem těmhle zombíkům, ani nevěřil, že jsou zombíci. Po shlédnutí zatím všech dílů WD, si zombíky předtavuju úplně jinak. A protože vím, že láska hory přenáší, topoří upíry, tak mě ani nepřakvapilo, že se ze zombíka stal normální člověk, když ho chytili za ruku. Vtipný ale bylo to jeho přemýšlení a svědomí, to jo, u toho jsem se zasmál. A co chci vyvednout, tak je ten suprovej soundtrack! ()

matkoulko

Som rád, že sa tu zatiaľ neobjavil doslovný preklad názvu :) To si budeme musieť asi počkať až na premiéru v nejakej suprovej TV (kino distribúcia sa nám bohužiaľ vyhla). Svieži vánok na pôde filmov romantických i komediálno-hororových. Aj keď osobne som sa nebál ani sekundu, len o to či sa film nezvrhne do príliž sladkých sladkých vôd. Takmer na konci :) Originálne (a vtipné) videnie sveta očami smutného zombie-ka. Nechutnosti (vstrebávanie spomienok) budú možno pre mnohých za hranou romantických filmov, ale aj tak doporučujem najmä pre vydarenú romantikcú líniu (netradičný príbeh Rómea a Júlie, dokonca nechýba ani balkónová scéna) a originálne vtipy (rozhovory dvoch zombie-kov apod.)... Zábavne a svieže, aj keď s množstvom logických dier, ktoré vlastne veľmi nevadili.... ()

merigieren

o tom jak láska probudí život v zombících :-) jinak řečeno kategorie filmu s krásnou holkou a hezkým klukem, jejich cílem je se políbit :-) ale pojali to občas vtipně, jindy napínavě, docela příjemně se na to dívá. obsah: letiště, hudba, letadlo, lov, dívka, letadlo, hudba, rande v bmw, útěk, ztrata, shledani, boj, šťastný konec... ()

WillyMarks

Musím uznat, že tohle není obyčejná zombie akce, kterou běžně potkáváme. Celý koncept snímku je dobře vymyšlený, má hezkou myšlenku, poutavý děj, trochu té zombie romantiky a opepřeno slušnou dávkou humoru. Rozhodně je to jedna z lepších uvolňovacích perliček, kterých na toto téma jest spousty. Krásné sladké děvče a jeden mrtvý kluk plný pocitů. Vše to do sebe pasuje jak má. 74% ()

bobrux

Naštěstí nejde o žádný nátlakový super doják, ale o úsměvnou (dalo by se říci, že i vtipnou) povídku o lásce až za hrob. Z mnoha poznatků z neživota zombie je perfektně cítit nadsázka, se kterou je k ději přistupováno a láska na první pohled zde získává zcela nový rozměr. Teresa Palmer sice moc talentu nepředvedla, polomrtvé ksichty Nicholase Houlta to ale úspěšně kompenzují. Ač je děj zcela lineární a od počátku je jasné, jak vše dopadne, tak se naštěstí nikomu nezrodil v hlavě nápad hrát si na film s hlubokou myšlenkou, nebo snad poselstvím. Jako příjemná jednohubka film rozhodně neurazí, pobaví a možná u některých způsobí i nějaké přemýšlející stavy. Toho posledního se vyvarujte a budete odměněni hodinkou a půl skvělé zábavy. ()

Gaia.M

Nechápu, nechápu vaše kladná hodnocení, nechápu čtyři hvězdy, co hůř, nechápu pět hvězd! Nelíbilo se mi to, nemělo to vůbec nic, žádný pořádný děj, žádnou akci, postrádalo to vtip, napětí.. Nenašla jsem tam skoro nic, co bych mohla kladně hodnotit. Párkrát jsme se zasmáli, ale spíš stupiditě tohoto snímku. Znovu se na to nepodívám, to slibuju! ()

Anduril

Proste nádhera. Film s nečakane hlbokým posolstvom. Skvelá paródia na všetky zombie apokalyptické filmy. Výstižný komediálne akčno romantický príbeh. Dosť som sa na ňom pobavil. ()

John8

Roztomilá a opravdu vtipná komedie s originálním nápadem. Toho zakopaného psa jsem oběvil asi až v polvině a pak to bylo opravdu do očí bijící ale i tak milé a fungující. A opět zákony zombie naprosto naruby, ale chápu že to bylo důležité kvůli zápletce a proto i toto nechám proklouznout :). Jednoduše si myslím že jsem si tento film užil více než by si film zasloužil, ale byl jsem spokojen nadmíru. ()

JirkaLexa

Na první pohled hloupý film, který se snaží jen být nevšední romantickou komedií, což se mu i místy daří. Na pohled druhý ale zajímavý snímek, který je jako jeden z mála pojat jiným pohledem než obvykle a ukazuje se jako dojemný ba i napínavý. Takže i přes předsudky a původní nevraživost vůči tomuto filmu jsem spokojen a nízké předpoklady byly zdaleka převýšeny. Přispěl k tomu rozhodně i slušný nářez v podobě hudby a bez pochyby i dost zajímavý příběh dle knižní předlohy spojený s výběrem relativně vhodných hereců do rolí. I zombie se mohou rozprouděním citů probudit k životu. Nakonec proč ne... 70% ()

Raziel_cz

Je zajímavé, že jediný Twilight-like film, který funguje, je ten, který si z Twilightu dělá největší prdel. Teresa Palmer ani náhodou není hezčí než Kristen Stewart, ale zbytek osazenstva velmi potěšil. Houlta moc nemusím, ale jako R byl v pohodě, Marcus Roba Corddryho by si dost možná zasloužil vlastní film a John Malkovich velmi mile překvapil tím, že nehrál úplně tradičního omezeného tatíka, co musí na konci umřít. Jediný vážnější problém vidím v trochu odbytém CGI (skeletoni a exploze vypadají fakt hrozně) a druhé třetině snímku. Zatímco začátek a konec jsou vtipné a cool, prostředek je spíš nuda, jež se snaží tvářit jako horor. Warm Bodies ale ani přesto rozhodně neurazí. Vlastně je to dost milý film. Akorát nevím, do jaké míry ho ocení náctileté slečny bez nadhledu a ženy po menopauze. ()

Eluin

"R" - celé své jméno si nepamatuje - je nešťastná zombie. Však to určitě znáte, celé dny (týdny) se šouráte liduprázdným letištěm, občas vrazíte do jiné zombie, občas na sebe přátelsky zavrčíte, pak máte hlad a v bezpečné skupince se vydáte na lov, občas někomu sníte tělo, mozek, občas vás někdo trefí brokovnicí.... a pak se zase šouráte, protože vykonat rychlejší pohyb jaksi moc nejde... Vzato kolem a kolem - velká nuda. Tak to cítí i "R" a navíc mu chybí ještě cosi esenciálnějšího - láska, blízkost milované osoby.... Jo, být zombie není žádná slast. Tak to je asi v kostce základní zápletka poměrně zajímavé a docela i originálně pojaté americké zombie romantické komedie z tohoto roku. Skutečně, pátral jsem dost dlouho, ale moc podobných filmů mě rozhodně nenapadlo. Originalita přístupu ke stokrát provařené látce je určitě největším plusem tohoto filmu, které je tak zářivé, že v pohodě zastíní i skutečnost, že se ve své podstatě jedná jinak o film značně klišoidní (co se romantických filmů týče). To ale vůbec nevadí, protože film občas na diváka sympaticky mrkne ve stylu, "vím, že Ty víš, že tohle vše je nutné brát s nadsázkou." Dokáže si dělat legraci ze slavné Shakespearovské tragédie (balkónová scéna...) stejně tak šikovně, jako třeba ze slavných filmů G. Romera. Film má podle mého názoru smysl vidět hned z několika důvodů, ten nejúchylnější a nejméně pravděpodobný se mi líbí nejvíce: Ehm.... Jste muž, kterému z poličky na knihy kouká "War Z" a komiksy "The Walking Dead", na pozadí svého PC máme obrázek Clementine a z dvd knihovničky se hladově dívají filmy George Romera (třeba Night of the living dead tam máte hned v několika verzích). Z nějakého - v této realitě - nepravděpodobného důvodu máte přítelkyni, která doslova hltá romány Rosamundy Pilcher a ve sprše si zpívá písničky z Pomády (a tajně miluje Johna Travoltu, nicméně jeho smrt na WC ve filmu Pulp Fiction si z paměti raději vymazala). Takže tak nějak... ()

Poirotek

Pre mňa milé prekvapenie... ,,Je mnoho způsobů, jak poznat dívku... sníst mozek jejího přítele je jedna z méně častých metod ... Musím změnit přístup... Nebuď divnej, nebuď divnej, nebuď divnej.“ To si hovorím aj ja :D ... každopádne veľa pekných myšlienok, pekný soundtrack a skvelé obsadenie - 3 a pol hviezdičky. ,,Zpočátku sme vzbuzovali strach, ale strachem začínají všechny velké věci, nebo ne?“ ()

BOURQUE

Samotný scenár a základná myšlienka nie je zlá (knihu som nečítal). Samotný film a réžia – to už má svoje chyby. Hlavne príliš pomalý dej. Kľudne by to mohlo trvať o polovicu menej času. PS: Bol by som zvedavý, že prečo prial aj tak malú úlohu vo filme J. Malkovich? Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

owwidius

Na tomto filmiku je rozhodne najlepsi ten originalny napad, za to 100 bodov. A este aj styl akym je to natocene, tiez mrte na urovni. Potom to ale bolo u mna trochu ako na hojdacke; cakal som viac komedie ako romantiky a tiez mi vadilo trochu pomale tempo. A ked uz som si myslel, ze budem skor sklamany z nevyuziteho nametu, zaverecna akcia bola vcelku slusna a aj ten romantisch podton vobec nebol zly. Nakoniec som sa teda priklonil k 4 nemrtvym brmbolcom. [#94/2013] ()

Rannveig

Konečně trošku originální film (k tomu americký - taková věc se nám stane maximálně jednou... třikrát za deset let) Velmi svěže udělaný snímek, který se evidentně nebere vážně a tak neřeší sci-fi pindy ohledně anatomie a toho co lze či nelze, se žánrově nedá zařadit ani omylem. Diváka naopak překvapí hned v několika oblastech - za prvé se tvůrci vyhíbají těm nejstupidnějším klišé a ty které tam přeci jen jsou... no přiznejme si, říkáme jim klišé jenom proto že jsou ve všech filmech, ale už zapomínáme že bez nich prostě zápletku nerozjedeme ;-) za druhé, opravdu překvapivě se v celém filmu odporné a nechutné scény či záběry vyskytují jen velmi zřídka kdy (bohužel také první důvod, proč tento film u dnešní přežrané mladší generace prostě nemůže uspět), za třetí, celou dobu čekáte na debilní zvrat, nepochopitelnou dějovou odchylku, nebo kdy se jedna z postav zachová tak, že to prostě rozum nepobere... a ono nic! Sakra, žádná vyložená debilita se nedostavila, jak to? Že by to byl skutečně film, natočený láskou k řemeslu a nikoli jen penězům? To bude naneštěstí asi také druhý důvod proč film neuspěje, protože ruku na srdce, jsme v poslední dekádě už dokonale filmově zdegenerovaní přívalem nejstupidnějších a nejnelogičtějších filmových "zápletek" a "dějových zvratů" ze soukolí amerických velkofilmů, které se mohou podávat jako náhrada za projímadlo. ()

Ombak▼Penari

Čekal jsem od toho trochu víc. Bylo to vtipné, byla tam romantika, byla tam i akce, ale všechno strašně řídké... Nápad není špatný, ačkoliv značně ujetý, celkově jsem se ale docela nudil. Smíchat klasické zombie hororové prvky v romantiku mě po pravdě chvílemi značně odpuzovalo, neboť jsem si nedokázal srovnat, že se dívám na zamilovanou smradlavou hnijící mrtvolu. Výsledný dojem není tak špatný, ale znovu bych si to určitě nepustil. ()

Wargoo

Sympatická blbôstka s vynikajúcim soundtrackom a zaujímavou zápletkou, s nevojnovým spôsobom liečenia vírusu "zombie"... :) Ono, samotné zamyslenie sa, či tie zombie, ktoré sme už mnohokrát videli v nespočetnom množstve filmov, vôbec niečo cítia, je vcelku zaujímavé a v tomto filme som sa konečne dozvedel, že oni si vlastne uvedomujú, že práve zožrali vlastnú matku, ale v podstate im je to uprdele... Keď si ale predstavím, ako sa hlavná hrdinka bozkáva s takým fešákom z Walking dead (https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpPrA0M-5mj9wFycSgClTkAfVeoEonryz7j3BdYZ16kFaZAwUG), tak mi prechádza mráz po chrbte. Inak slušný, z opačnej strany braný námet inak bežnej zombie látky so sympatickým obsadením. Malkovich čerešňa na torte. Ale predsa len, príjemný nadhľad s originálnym prístupom k téme, ale ako som povedal... Sympatická blbôstka !:) 3***, 62,217% ()

BazzoxCZ

Jako vážně povedený začátek a ty monology mě duševně uspokojovali bravurně zahraný hlavní ZOMBÍK a asi druhý romantický film co by se mohl líbit ne jednomu chlapovi.... Hvězdičku strhávám za nepravdě podobné chování postav ()

Folky

Ztrácí to dech hned po neotřelém úvodu. Místo zábavy, proložené romantikou, je tu jen ta romantika, která ale zoufale nefunguje. Velká škoda. ()