Niekde v lese sa neznámy muž vyhrabe spod zeme. Uvedomí si, že nevie, ako sa volá a že bol zrejme pochovaný zaživa. Spanikári a začne utekať nevedno kam, až sa vyčerpaný dopotáca k opustenej, ale predsa obývanej chate. Tu naňho čaká hrozivé prekvapenie, ktoré mu má napomôcť pri zisťovaní krutej pravdy. (sochoking)

Caminzind

Já tušil, že to asi bude pěkný magor. Ale hlavně je tam více logiky než smyslu, citu a lehkosti. Takový indonéský Inception. Atmosféru, která jediná stojí za zmínku, netřeba mimořádně chválit, protože s kamerou v noci v lese ani nemáte co zkazit. ()

Flaxik

ANOmální naháněčka, kde je nouze o koblihy, ale zase nebude problém sehnat dostatečné zásoby krevní tučnice. Ne zcela originální téma je naštěstí osekané o klišovité nesmysly a nelogické chování, pár zajímavých nápadů malinko srazí až moc křečovité rozuzlení, ale veskrze se jedná o zábavnou sondu do duší indonéských občanů, se kterými by nechtěl sdílet dvoudomek ani zarytý multikulturalista. Silné tři, nebo možná slabé čtyři, ať nežeru. ()

dubinak

Ještě včera ráno to tady bylo v červených číslech, ale nedivím se, že to docela rychle kleslo. Říkala jsem si, kdovíjaká to nebude bomba. Z části jsem se nemýlila. První polovina byla výtečná, nádherné prostředí hrálo všemi barvami, hlavní hrdina byl taky sympaťák, atmosféra se dala krájet. Nikam by se to ale asi nehlo, kdyby nepřibyli ony vedlejší postavy a vše nezhatili. Byla jsem tak natěšená na pointu, která začínala dostávat obrovské grády, už už se to začínalo vysvětlovat, ale sakra! Jsem jediná, kdo tam měl velké nesouvislosti a vlastně to celé nepochopil? Myslím, že snad ani tvůrci v tom nemohli mít jasno. Bylo to určitě originální, ale příště bych to prosila alespoň se smyslnou pointou, která bude stoprocentně dotažená. ()

Khumbac

Anglický dabing ubral jednu hvězdu. Špatně udělané blitky(grcky) druhou. Až moc zdlouhavé scény vzaly tu třetí. No a že by si všiml své mrtvé ženy až po shlédnutí videa, když byla prakticky za ním...to bylo také divné. ()

ecceHOMMO

Až príliš je to o behaní po lese a zisťovaní niečoho čo sa v závere ukáže v inom svetle. Záver sa snaží prekvapiť a šokovať, avšak počas sledovania, divák pochopí, že pointa bude o tom že A nie je A, ale B.....a teda iba čaká aké B to vlastne bude. Tajomno filmu je dokonalé, o inom sa to bohužiaľ povedať nedá. ()

Honzek

Takhle to dopadá, když se rozhodnete točit film, aniž byste se zamysleli nad scénářem, či kupou nelogičností. Úplný propadák to není, ale nemá k němu daleko. ()

elanius

(53/2013, DVDRip) / Tak s týmto kúskom vôbec nejsom spokojný. Ako celok je to totižto ťažký úlet. Jediné čo sa dá ako tak pochváliť je slušné technické spracovanie a taký ten sľubný pomalý začiatok. Keď už sme pri slove pomalý....postupne ma dĺžke scén začala slušne ubíjať, povedal by som že kludne mohol byť film vo forme povedzme 20 minutového kraťasu. Vysvetlenie je také celkom očakaváne, ono postupom času bolo jasné, že na konci asi nadšenie nezavládne. Prvá tretina super, ostatokuž len s klesajúcou tendenciou. (4/10) ()

ghatos

Odhadnout, kdo za vším stojí není těžké. Spíše to všechno okolo slouží právě tomu hlavnímu konstruktu, který je divný. Zápletka dává smysl, i když je to extrémně přitažené za vlasy. Nejsem nadšen, snaha být tady originální není ku prospěchu věci. 37%. ()

Disease

V první půlce mi dost vadila samoúčelně roztřesená kamera, pak jsem si buď zvykl, nebo se spravila. Finální vysvětlení je sice přitažené za vlasy, ale u mě zvedlo hodnocení o 1*. ()

Mírouš

Hmmm, zajímavý to počin. Nemůžu úplně souhlasit se zdejšími odborníky...Pointa byla právě netradiční, neotřepaná a nad moje očekávání a tušení překvapivá...Naháněčky po lese s psychoušem jsou vidět v každým druhým hororu, ale většinou se stejným scénářem. Tohle je trochu jiný, a tak nebudu skrblit a jeden bod přihodím na přilepšenou. ()

mosnak

Film bych rozdělil na dvě části! Ta první je parádní záležitost, kde chlap zjišťuje co se vlastně stalo a bojuje sám o vlastní přežití. Bohužel v druhé části filmu se dozvíme,že ten chlápek je vlastně pošahanec,který vraždí rodiny uprostřed lesa a pak se díky nějaké droze dostane do stavu, kdy si myslí,že je všechno jinak. A už se to motá... kombinuje... motá a nakonec se to celé překombinuje! Škoda za druhou polovinu filmu dávám jednu hvězdu dolů - 40% ()

Ronaldo79

Snímek podle mého gusta který s ničím neotálý, vtáhne do děje a minimálně první polovinu nedá vydechnout, perfektní atmosférický koktejl s jednou postavou. Joko Anwar pracuje precizně s kamerou, jeho filmařský um dodává snímku autentičnost. Druhá polovina, kdy se začínájí vykládat karty na stůl, už mě neuhranula jako ta první, ale ono to taky bude tím, že já si v 6 minutě při nalezení nahrávky, trochu vštěpil tu myšlenku, že to je typ ... pointy a nemýlil jsem se. Nicméně inovace žádná, klišé střídá klišé, ale je to precizně natočeno, že mě to nedá a samozřejmě rád podpořím indonéskou produkci a 4 hvězdy s klidným svědomím dám, že snímek doporučuji je asi každému jasné. 8/10* ()

Illy

Docela zajímavé, ale pointu jsem tak nějak nepobral... Fakt těžko hodnotit, jak už někteří napsali. Proto zůstanu u průměru -tenhle film je rozporuplný. V některých částech funguje bezvadně, jindy jak zadřená pískem. ()

Wancohoff

prvych cca 45 minut otrasna nuda, kde sa okrem videa v dome, nic nedeje. dalej pokracuje priblble chovanie postav, a koniec-rozuzlenie paradne... keby to mali francuzi mohol to byt paradny film.. takmer som to v polke vypol. za napad davam 2 hviezdy. ()

cskomando

Tohle mi připomíná film SAW. V první půlce filmu se odehrává dění a zjišťování kdo vlastně je daná osoba a co se stalo. Druhá půlka dá najevo celou pravdu ven, ovšem chybí tu nějaké prvky logických věcí a důvodů..jedná se pouze o psychopata. Lesy ale tomuto filmu dodávají tu správnou strašidelnější atmosféru, jak už to zde bylo několikrát řečeno. ()

Silviaxx

Dej zasadený kdesi do p*dele do lesa, sympatický kámo dostávajúci sa z jednej s*ačky do druhej a snaha o prežitie sa môže začať. Tma v lese je pre mňa dostatočne stresujúca aj bez toho, aby som pozerala horor, a tak tieto nočné potulky som sledovala ako na strunách. V takýchto prípadoch stále obdivujem odvahu postáv, že idú kupredu, lebo ja by som iste ostala prikovaná a zašitá až do svitania :) Pokračovanie filmu na mňa pôsobilo ako jeden zlý vtip (cháp nie, že to bolo zlé.. ale tá zhoda náhod bola mrazivá) no a na samotný koniec doteraz hľadám slová! Psychopatické, choré, wow .. ()

bozka10

Prepatý indonézky magor chce zaživat nove dobrodružstvá,uspí sa a hra moze zacat.Určite to dokaže udržat v napeti od zaciatku az do konca aj ked tempo pomaly upadá,ale seci su zvedavy jak to dopadne.lepsi priemer o chlp. ()

Warhorr

My god to zas bylo. Nejhorší Anwarův horor, který jsem zatím viděl. První polovinu se neděje zhola nic, ale jakože vůbec nic, až na únik z truhličky. Jakmile přišla první smrt, nevím proč, hned jsem tušil o co ve filmu jde, takže pozdější rozuzlení pro mě nebylo nijak překvapivé. Některé scény fakt nechápu. Dvouminutový záběr na řidičův pohled z auta, nějaké chození po chatce na konci filmu, povídání si sám se s sebou, ne, tady prostě Anwar šlápl vedle. Vraždění sice bylo v pohodě, ale to mě nepřinutí dát víc jak jednu hvězdu. ()