Flego

Show Comedy Central Roast je o zhovadení amerických cebebrít inými celebritami. Tieto "opekačky" sú priehrštím neuveriteľných urážok všetkých všetkými za spontánnej zábavy divákov. Je to ponižujúce, slovník je poburujúci a všetko svedčí len o úpadku televíznej zábavy. Navzdory tomu sú niektoré prejavy vcelku vtipné a dá sa na nich pobaviť. V tejto relácii je hlavným terčom Charlie Sheen, alkoholik, závislák, kurevník a hrobár svojho úspešného seriálu Dva a pol chlapa. ()

Tom Hardy

Jedním slovem: BRUTÁLNÍ! Nejlepší Roast ze všech, ale s tak výživným terčem by bylo až nadlidské netrefit cíl. Na druhou stranu se tu sešla i zdaleka nejschopnější sestava "opékačů", hlavně Schumer, Jeselnik a Walsh. ()

Isherwood

Smršť přisprostlých urážek, která má stejně kolébavou míru vtipu jako loňské rožnění Davida Hasselhoffa. Jenže v závěru nastoupí sám Charlie a pronese řeč, která vystihne podstatu jeho samotného jako nic jiného. „After Platoon, Wall Street and Major League, I've on a biggest salary in television. Sounds great, right? It was! And then I did the thing, that every American wishes to do. I told my boss to fuck off!“ ()

Chrustyn

Nesympatická sebranka se setkala v (v USA zřejmě extrémně populárním) pořadu aby se navzájem urážela a hlavně aby dala na p*del Charlie Sheenovi, který svou hvězdnou kariéru pohřbil pod tunami kokainu a prostitutek. Nic proti vyloženě americké zábavě ale přes celkovou ubohost a trapnost, jsem se prostě nedokázal smát. Nebo možná jednou i jo.... ()

mat.ilda

Tomu říkám aspoň zábava! A hrozně ráda vidím, že jako si umí Amíci nezřízeně lichotit, dovedou se úplně stejně i urážet... naprostá terapie šokem i způsob, jak vtipně sdělit veřejnosti pravdu (kterou beztak všichni vědí) a přitom se tvářit, že přeháním. VIP raut plný hořkých pilulek, který by nebylo marné uspořádat i u nás, ale tuzemským celebritám na to patrně chybí koule :-) ()

BigDeal

Partička známych aj menej známych osobností krutými vtipmi "opeká" Charlie Sheena (a tak trochu aj jeden druhého medzi sebou). Ďalej záleží od komediálnych schopností momentálneho zabávača, ale keďže vtipy o Sheenovi sa tvoria asi tak ľahko, ako tie o Chuckovi Norrisovi, väčšinou je to celkom zábava. ()

Avalon820

Skutečně neobvyklý zážitek. Na jednu stranu nevím tak docela jistě, co si mám nyní o Charliem Sheenovi myslet, ale jedno mohu říct s jistotou - je mi sympatičtější. Aby někdo mohl odklepnout takovýto pořad a ještě v něm účinkovat... To musí být, s prominutím, naprostý debil nebo skutečný formát. Ale nyní k samotné show... Všichni rožniči předvedli, co uměli, leč ne všichni zabodovali. Pro úspěch v takovémto typu pořadu je potřeba tří aspektů, jež by měl daný projev obsahovat - krutost, trefnost, vtipnost. Někteří řožniči byli skutečně zábavní (Shatner, Lovitz, O'Neal), někteří úsměvní (Walsh, Schumer), někteří nudní (Tyson) a někteří absolutně mimo mísu (Steve-O). Nejlepší výstup přišel ale zaručeně se závěrem show, kdy přednesl svou řeč sám Sheen, která byla doslova třešničkou na dortu. Ve výsledku se tedy rožnili všichni navzájem, nic nebylo tabu, bylo to kruté, zlé, zákeřné... Mnou udělené čtyři hvězdičky jsou sice vratké, ale kdybych tvrdil, že jsem se škodolibě nebavil, lhal bych. ()

Pishin

Řekl bych, že lidská zábava došla svého dna. Banda lidí ze Showbussinesu rožní(urážejí, zesměšňují) vybraného jedince, který se toho všeho účastní. Aby to nebylo tak jednoznačné, urážejí se i navzájem. Většina dochází k pultíku s předem napsaným textem ale nejdou se i tací, kteří to chrlí ''z patra'' a proto jejich výstupy mají různou kvalitu. V tomto díle mě vyloženě příjemně překvapil Mike Tyson, který vypadal jako dost ''miloučká'' osůbka, dalším velkým plusem byla záverečná řeč Charlieho Sheena, který dokázal že je možný to dělat i bez užívání velkého množství vulgarismů narozdíl od ostatních. 3* + 1* za Tysona a Charlieho závěr ...Pokud máte rádí Standup comedy směle do toho !! ()

Kryton

V samotném začátku vytesám, že toto je nejlepší "grilovačka" (Roast) ze všech. Viděl jsem jich hodně (Roast to Shatner, Trump, Hasselhoff, Anderson ...). Pokud nevíte, co je Roast to: Na Comedy Centralu je pořad, kde se sezve velká celebrita, která je kontroverzní a má za sebou plno skandálů a stále žije (!). Vedle plejády mladých komiků se do této celebrity a i do sebe samých strefují i pozvané herecké hvězdy. Dostane se na humor všech druhů a někdy je to opravdu síla. Ovšem grilovaný host na závěr dostane slovo a leckdy vyhraje na celé kolo. Tohle se přesně stalo u Charlie Sheena, ale nebudu předbíhat. Sestava tohoto grilování je nejlepší ze všech. Sestava čítá hosty - John Lovitz, Mike Tyson (!), Jeff Ross alias Kadáfí, William Shatner (!!!!!!) a zbytek velmi nadějných komiků (Steve-O z nich vede nejvíc). To celé moderuje vycházející hvězda komediálního žánru - Seth MacFarlane. Umíte si představit , když se sejde taková sebranka a začně jedovatě a vtipně píchat do všech a do Charlie Sheena?! Dokonce i Mike Tyson dokázal skvěle hláškovat. Nebudu tady rozepisovat vtipy (nejlepší - Shatner, Ross a Lovitz), ale pro fanoušky velkého čaroděje z Marsu toto mohu doporučit. Na samotném závěru nenechal nikoho bez kulky od něho. I na samotného Setha se dostalo a pořádně mu zatopili. Hodnocení OST: přijel Slash a rozjel to tam v samotném začátku a hudba, která uvádí některé grilovače je dobrá. Hlavně Wild Thing u Charlie Sheena! 10/10 ()

Makky

Sprcha brutálnych, rasistických, šovinistických a nanajvýš poburujúcich urážok, aké len človek môže vymyslieť. Sledovať partičku známych osobností, i pre nás absolútne neznámych indivíduí, ako na seba kydajú nemusí byť každému pochuti, ale keď to je tak svinsky vtipné!!! Dva-tri výstupy nestáli za veľa, inak je to maximálna pecka s veľmi ostrým humorom. "Charlie, ak ty vyhrávaš (winning), musí byť kurva niečo zle s výsledkami." ()

..Lucas..

Můj druhý roast. Ten první byl s Justinem Bieberem. A tohle byl jen slabý odvar. Pár povedených vtípků, ale jinak vyloženě nuda a Mike Tyson byl vyloženě průser. Jedinej, kdo byl opravdu vtipnej, byla Amy Schumer. Zbytek se snažil, něco se povedlo, něco míň, ale jako celek docela zklamání. ()

wohna

Bavil jsem se od začátku do konce. Pořádem skvěle provázel Seth MacFarlane. Všichni roasteři mě pobavili, včetně neznámých, což byli ti, co jsem viděl poprvé v životě. Poslední TV Show Patrice ONeala, který dva měsíce poté umřel. Odpočívej v pokoji. Tvoje vystoupení bylo jedno z nejlepších. Jediné, co mi vadilo bylo to, jak všichni šili do Mika Tysona, on odpovídal a odpovídal. Dokonce i jeho vystoupení nebylo nejhorší. Steve-O si nakonci nechal zlomit nos, klasickej Jackass. A tečka na závěr? Vystoupení Charlieho. To stálo za to. Respekt :) ()

Pajky3

Co na to říct? Kvalita vtipů je vážně hodně proměnlivá. Některé "opékače" jsem neznal, budu upřímný, většinu z nich, ale nějaký vtipy byly opravdu dokonalý. Narážka Mikea Tysona na MacFarlanea byla skvělá. Celkově si Mike tuhle show tak trochu ukradl pro sebe, protože jeho "použitej" výraz. Bože to bylo něco hroznýho. Na závěr se mi líbila řeč Charlieho Sheena, kterej ukázal, že to jde i bez toho abysme víc slyšeli pípání než to co říká. Tohle je opravdu masakr, ale těžko říct jestli doporučuju, k tomu se musí každej odhodlat sám. ()

Khumbac

Další uražeč je ... :) Masakrální, genocidní urážky všech zúčastněných. Pravidlo, každý každému + největší nakládačku pozvaná hvězda. Je zvláštní co američané dokáží vymyslet. Samozřejmě za nějaké roky, třeba za 12 let, se tato forma pořadu bude vysílat i u nás, to je jisté. SHEEN je drtič a hlavně je muž z MARSU !!! ()

Chris Masters

Tak tohle byla teda show.Wow.Všechny hvězdy jako Mike Tyson, Steve-O, William Shatner a další předvedly skvělou zábavu, když uráželi jednu z nejproblematičtějších a nejslavnějších ikon filmů Charlieho Sheena.Celou tu dobu to bylo "dobré".Ale poté co si stoupl za mikrofon Charlie Sheen mi spadla huba do klína!Jak on jim to všem dokázal vrátit, vážně jsem byl v šoku.Jedinou věc, kterou bych vytkl byl nevhodný vtip Amy Schumer, ve kterém zmínila zesnulého Ryana Dunna, kterého si všichni pamatujeme z kultovního Jackassu.Ale jinak jsem se hrozně moc bavil, doporučuji všem! ()

Bobik9

Vydatná porce tvrdého humoru! Opravdu jsem se smál od začátku až do konce. Skvělá sestava bavičů a "velekomik" Charlie Sheen. Nikdy jsem ještě tento pořad neviděl, ale nevěřím, že mohl nějaký díl tohle překonat. ()

Curlyman

Strašný nárez od samotného začiatku, miestami sa síce objavili aj slabšie vtipy, ale konečný výsledok je taký, že 90% času som sa výborne bavil. Plus najlepšie zakončenie od samotného Sheena. Nech je ten chlap aký je, tu ukázal, že je to proste frajer. He told his boss to fuck off. ()

Oscary bude moderovat Méďa

Oscary bude moderovat Méďa

03.10.2012

No dobrá, jen skoro. Pětaosmdesátý ročník udělování výročních Cen Akademie dostal totiž na starost Méďův tvůrce Seth MacFarlane. Duchovní otec Griffinových (aka Family Guy) má za sebou opravdu dobrý… (viac)