Talk show z dílny Comedy Central si utahuje z herce, zpěváka a idolu 90. let Davida Hasselhoffa. S hvězdou POBŘEŽNÍ HLÍDKY jsou pozvány osobnosti, které s ním během jeho kariéry přišly do styku. Postupně se u pultíku prostřídají všichni hosté a bez obalu řeknou, co si o ostatních zúčastněných myslí. Mezi hosty nechybí Pamela Anderson, Hulk Hogan či Jerry Springer. Pořadem provází tvůrce FAMILY GUYE Seth MacFarlane. (Peca7)

neoBlast

Můj první "roast". Českému divákovi asi ten nejotevřenější, protože Hoffa, Pamelu, Hulka či Springera zná i nejprůměrnější divák. Jednoznačně chválím Setha MacFarlanea, který skvěle moderoval a navíc schytal nejeden políček namířený vůči jeho osobě i show (sorry, já stále fandim Parkerovi a Stoneovi). Jednoznačně chci vidět další a užít si více nadávek a vtípků. Btw: Šlo by toto uhrát i v ČR? Dokazaly by si naše celebrity takto nekorektně ze sebe utahovat? 65 % ()

Isherwood

Je to sprosté a neetické, takhle se smát nad mrtvolou dávné hvězdy showbyznysu! Ne, David žije, víc než kdy jindy, umí si dělat srandu sám ze sebe a tohle je povrchní, oplzlé a přízemní pokoukání. Ale nehorázně vtipné! ;-) [PS: Seth je skvělý moderátor.] ()

miciveres

Táto show je dôkazom toho, že Hasselhoffove mizerné hranie + ešte horšie spievanie + neustále chľastanie + totálna strata dôstojnosti, neboli úplne na škodu. Dá sa z toho robiť ohromná sranda, ktorou ma pobavili všetci účinkujúci, až na Gilberta prsklimidoočícitrón Gottfrieda. Nikto si nebral servítky, no a urážky a srandičky sa ušli naozaj všetkým zúčastneným. Akurát mi prišlo trošku ľúto Pamely, pretože väčšinu narážok (prekvapivo sexuálnych) na svoju osobu nepochopila... ()

ledzepfan

Tak pod tímhle kotlem urážlivého humoru hoří hodně divoký ohýnek-skoro jsem až čekal, kdy někdo s brekem uteče.(hlavně teda Pamela-David je už na to tak něják zvyklý ale ona dostává hroznou čočku :D ) ()

• Posledný Roast, v ktorom môžeme vidieť dovtedy pravidelného Grega Giralda. Približne mesiac po odvysielaní zomrel na neúmyselné predávkovanie liekmi na predpis. Paradoxné je, že práve v tomto Roaste poukázal na koniec kariéry Hasselhoffa (a Roberta Kennedyho) na podlahe hotela, keďže on sám bol taktiež nájdený v hoteli. (Deftie)