Kryton

Série "grilovaček" se tentokrát zaměřila na velkého kapitána Kirka. Vedle něho se z původní posádky objevila Nichelle Nichols a George Takei. Ten to tam pak doslova rozjel a jeho hláška "Jmenuji se George Takei, ne Takai jak si mi celou dobu říkal". Vedle toho však nejvíce pobaví Jeff Ross, Andy Dick jako Andy Kock alias dítě Spocka a Kirka. Zbytek ansámblu už je pro českého diváka neznámá a bezvýznamná. Vedle hvězdných hostů potěší i Kevin Pollack, který funguje jako největší imitátor Williama Shatnera. Každopádně pak přijde i samotný William Tiberius Shatner a všem ukáže, kdo velí na lodi. Pro fanoušky Williama Shatnera a zaryté nerdy povinnost. Byť si myslím, že třeba polovina z grilovačů a hostů bych vyměnil. Co tam dělala Betty White nebo Farrah Fawcett?. Pokud vám tam chybí i Nimoy (jeho jméno v titulkách je, ale objeví se hlavně ve videosestřihu), tak je to vysvětleno od Uhury "Bille, kde je Spock,McCoy nebo Scotty? To bude tím, že tvý přátelé jsou buď mrtvý anebo tě nenávidí!" Jason Alexander (ten malý tlusťoch ze Seinfelda) byl dobrý moderátor večera a podařila se mu dobrá série vtipů a to především na Shatnera (Kapitán Kirk je ŽID!).Hodnocení OST: Hudba a písně jsou složeny z písní Williama Shatnera. Hlavně pobaví píseň "keep it gay", když nastoupí George Takei. 10/10 ()