Najhľadanejší muž

• Česko Nejhledanější muž (viac)

Issa Karpov je utečenec z Čečenska, ktorý je v Nemecku ilegálne. Dostane sa do hľadáčika nemeckej tajnej služby, ktorá monitoruje aktivity militantných moslimských kruhov a predovšetkým činnosť dr. Abdullaha, bohatého filantropa, ktorého podozrievajú z financovania terorizmu. Keď vysvitne, že Karpov má v hamburskej banke uloženú veľkú sumu peňazí, začne sa o prípad zaujímať aj americká ambasáda. (STV)

wick

Nudná adaptace...špionážního románu. Podobné neakční filmy s touto tématikou mám rád, ale nezvládnutá režie a matné herecké výkony mně navozovaly spíše spánek než vzrušení. ()

rigby

Žádná divoká akce, ale naopak pomalý inteligentní špionážní film. Výborné herecké výkony, vynikající kamera. Co víc psát. Prostě to stálo za to a vřele toto povedené dílo doporučuji ke shlédnutí... ()

kacer4

Film plný zvratov a preklápania sympantií, pričom každý bol aspoň raz dobrý a raz zlý. No nebolo to príliš ono. Pár krát som musel film aj vracať naspäť, aby som sa v ňom nestratil. A nakoniec to aj tak bolo naopak všetko. Dosť zvlášny film. ()

silvusaak

Cekala jsem nudnou anglickou detektivku s trochou americkych vychytavek pro spiony, pritazenou za vlasy uprostred Hamburku. Nastesti jsem se nedockala! Mile prekvapeni se dostavilo, 2 hodiny me napinali, konec nerekli - to me nastvali ale. Herci uzasny, scenar na jednicku, kombinace GB/USA/DEse ukazala jako vyborna. ()

Petka92

Jedním slovem - báječné! Moc jsem si film užila a to hlavně díky Hoffmanovi, kterého mám moc ráda. A nezklamal! Napětí by se dalo krájet a upřímně jsem myslela, že to dopadne úplně jinak. Takže dost překvapili! Film určitě nastiňuje jiným způsobem otázky, které se jinak sem moc nedostanou. ()

Saxos

Pohodový jakoby špionážní film z období studené války. Všichni místo zbraní raději používají mozek. Závěrečných pět minut Vás opět vrátí do reality. Větší ryba vždy převálcuje ten potěr a nedovolí žádný kompromis. ()

ProfiDivak

Pre mňa to najlepšie čo ma za 6 ročné flákanie po kinách stretlo. Je to aktuálne ako....Mohammedov zadok, majstrovsky zahrané (Hoffman je pán herec, ale dokonalá spolupráca všetkých, hercov z rozličných prostredí a kultúr), happyend si odniesla americká mrcha a neostal ani smrad (prvý krát v živote som prijal naznačenú konštruktívnu kritiku Ameriky, scéna pri káve je, ako to povedať: vecná aj umelecká ), atď. atď. ()

hony23

Muslimský eintopf: do Hamburku postavíte velký hrnec, vložíte jednoho uprchlého Čečence, několik členů muslimské komunity, okořeníte pěknou advokátkou, vmícháte několik navzájem si konkurujících tajných služeb a vaříte 122 minut. Když je vše rozvařené na sračky, za pokřiku ALAHU AKBAR vylejete do hajzlu! ()

topvideo

Som plytký ako misa na ovocie. Pre vás, ktorí ste ako ja a čakáte aj trochu akcie, nebude upachtený Seymour Hoffman tým pravým hrdinom. 45% ()

Don Martini

Snaha o implementaci připosraného multukulturalismu prostřednictvím filmu je neúspěšná a přitom mizivá. Jak v tom Hamburku uříznou hlavy lidem, změní Německo názor. ()

DJMaroko

Asi půjdu proti proudu, ale tohle byla opravdu NÚÚÚDÁÁÁÁÁ. Film o slizkém slimákovi kouřícím jedno cigáro za druhým a sázejícím do sebe panáky kde to jen jde. To vše mi z filmu zůstalo nic víc. Jo a ještě si vzpomenu na konec bez konce. Závěr - nudný utahaný film bez konce. ()

bonovox

Kvalitný špionážny film, Corbijn dokazuje stále väčšiu istotu režiséra celovečerných filmov. PSH sa rozlúčil s našim svetom excelentne. Veľkým plusom je perfektne gradovaný záver. ()

Rust_Francis

Jakoby komorní, ale o to více drsné. Stará poctivá škola thrilleru, kdy se sází především na dialogy a příběh. Strohé, špinavé a pro některé bohužel "bez tolik potřebných akčních scén plných výbuchů". Skvělý výkon Hofmanna a výjimečně odlišný konec než je zvykem. Docela nasere. No ne docela, nasere. Palec hore. ()

Patryck

Pomaly plynúca špionážna hra na viacerých úrovniach, bez akcie, ktorá sa postupne dostane pod kožu. Jedinečný výkon Seymoura a jeho nezabudnuteľná posledná scéna absolútneho zúfalstva sa pre mňa stáva kultovou.

karnifex

Špionážní drama nepatří mezi mé oblíbené žánry, ale toto se mi docela líbilo. Jako hlavní pozitivum jsem vnímal, že film působil neamericky - i všichni herci (s výjimkou Dafoea) byli tak nějak německým způsobem sympatičtí - hlavní hrdina připomíná spíš Big Bena, než šéfa rozvědky. Taky plno pěkných aut (já si na ně nepotrpím, ale tady si nešlo nevšimnout), některé záběry Hamburku. Za negativum jsem považoval těžkopádnou zdlouhavost (až nudu) celého snímku, ne příliš vydařené pokusy o emoce či hlubokomyslné úvahy a častá klišé. ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

30.12.2014

Další špionážní adaptace na cestě

Další špionážní adaptace na cestě

30.03.2014

John le Carré je britský klasik thrillerové špionážní literatury a v poslední době se s kvalitními adaptacemi jeho knih roztrhl pytel. První vlaštovkou byl Nepohodlný, zfilmovaný před 10 lety, ale… (viac)

Další špionáž od autora Jeden musí z kola ven

Další špionáž od autora Jeden musí z kola ven

19.05.2012

Spisovatel John le Carré je jeden z největších klasiků špionážního žánru a adaptace jeho bestselleru Jeden musí z kola ven patří k nejlahodnějším filmovým pamlskům loňského roku. A chystá se filmová… (viac)