Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii. Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdnemu úspechu s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvorí a postupne zostaví fascinujúcu show zaplnenú úžasnými žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia. A Barnum dokáže úspech svojej show náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie “princ humbuku” a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu. (CinemArt SK)

Reall

Muzikál nemám jako žánr rád. Netrefný a většinou trapný skladby, ale tady je tomu jinak. Pravda je, že jsem začátek filmu přeskakoval části zpěvu, ale po cca 20 minutách mě to začínalo bavit. Dosazení herců je podle mě skvělý. Hugh je skvělej téměř pořád. Je také pravda, že se hudba od poloviny filmu takřka neliší a je to pořád na jedno "brdo". Nevadí mi to, rozhodně poslouchám něco, co mě nadchne a baví půl filmu, než-li poslouchat originalitu, která nebaví. Je to snad první muzikál, co jsem dokoukal do konce, takže palec "hore". Už jen za skvělou myšlenku filmu. ()

Doffy

Písničky lepší jak z La La Landu, poučení jak ze Zootropolis a fantastický Hugh Jackman. Je to oddych vidět ho v jiné roli, než je Wolverine. Hugh by rozhodně měl dělat rodinné filmy častěji. Tak pozitivně nabitý příběh jsem neviděl dlouho. Delší stopáž by tomu filmu klidně neuškodila. Většinu filmů totiž trápí přesný opak. ()

KEJCA

Tak todle byla pro mě opravdová nádhera skvěle jsem si tento film užill a bylo to hlavně díky výborné hudbě a skvělým songům muzikály moc nemusím ale tento se opravdu moc povedl ()

Silnica

"Bez propagace se stane něco strašného...NIC!" P.T. Barnum. Dle dobových fotek ho měl spíš hrát Bill Murray, ale ten by to asi tak neodzpíval a neodtančil. A právě u hudebních čísel musím říct, že jsem zůstával s lehce otevřenými ústy. Skvěle našlapaný muzikál, soundtrack na Spotify už běží podruhé dokola...S reálnou postavou P.T. Barnuma pramálo společného, ale jinak největší muzikálová show posledních let :-) ()

Geckucz_csfd

Wow takhle bych asi nějak popsal tenhle film songy jsou úžasné kreace jsou velice hezké má to teda i svoje háčky třeba občas se mi to přišlo moc přeplácané ale to je názor to ho daného člověka. ()

BaHa

Tak nerada dávám jenom tři. Na film jsem se těšila, herecké obsazení, choreografie byla výborná. Ale. Hudba všechna až moc popová a až na výjimku mi všechny písničky splynuly do jedné. Příběh samotný byl jako na houpačce, jednotlivé show byly jako přes kopírák a chyběla tak jakákoliv gradace, Jackman herecky paráda, ale co si budem povídat, tohle prostě neuzpíval. A pro mě největší minus, příběhově zůstaly všechny vedlejší postavy cirkusu naprosto neyužity. ()

Pavlo

Skvelé kostýmy plné farieb, zaujímavé prostredie a postavy, pekné pesničky a choreografie, avšak ako celok sa mi to zdá dosť mdlé a príbeh v konečnom dôsledku málo zaujímavý. Niečo tu nezapadlo a nenechalo to na konci brilantný dojem ako nezabudnuteľný Moulin Rouge. Jedno-večerná kvalitná zábava to však je. ()

Dave_Novic

Popravdě moc muzikály nemusím, ale tento film mě zaujal už od první sekundy, neskutečně chytlavý příběh a nezapomenutelný výkon Hugh Jackmana.. Film je skvěle zpracovaný až mě překvapilo že tento příběh je tak pečlivě napsaný. Strašně se mi líbí nejen písně, které zde zazněly ale hlavně herecké výkony za které můžou skvělý herci z Broadwaye která se sešla v dobrém složení a udělali tohle skvělé dílo. Taktéž nemohu zapomenout na výborný scénář a hudbu o režii se tady nemusím zmiňovat.. Je to brilantní práce.. V očích mnoha kritiků by se objevili mezery v ději či rozhodování postav. Zkrátka tolik prostoru pro tento celovečerní film je málo.. Z mnoha filmů které jsem si mohl vybrat je shlednutí nelituji a rád si tento film přidám do poličky.. ()

TadashiCZ

Hudebně je to skvělé, má to tempo a šmrnc, šlo to ale ještě dotáhnout dějově, ale stopáž a tempo je neúprosné a možná by to nakonec filmu spíš uškodilo. Všichni hrají a zpívají skvěle. Moc u toho nepřemýšlejte a užijte si hodinku a půl plnou emocí a barev. ()

Nastix

Na muzikály moc nejsem ale tady šlo na Jackmanovi vidět jak si roli užívá a to se přeneslo na mě. Fajn pocit po skončení filmu. ()

laura123

Aj keď muzikály nemám rada, odhodlala som sa pozrieť tento film a neľutujem. Hudba bola dobrá hlavne pieseň never enough. Tak isto herci Hugh Jackman, Zac Efron... ()

Misapustik

Tento film mě velice překvapil, popravdě řečeno mám velice málo oblíbených muzikálů, ale tento bych jistojistě zařadil mezi ně. Film byl povedený nejen z hlediska hereckých výkonů, ale i celá hlavní myšlenka stála za zamyšlení. Opravdu obdivuji herecký výkon Hugh Jackmana v roli P. T. Barnumse, ale i celkové provedení celého filmu. Film byl od začátku zajímavý, plný překvapení a byla v něm dobře znatelná křivka celého příběhu. Naopak neřekl bych, že by byl příběh příliš předvídatelný a to je věc, kterou na filmu oceňuji nejvíce. ()

SpeckMcBig

Kýč já bič,jindy bych hodil tyč a šel pryč..jenže tohle má srdíčko a už první song mě odrovnal.. nemám rád muzikály ale tohle je pecka..sic to vypadá že Luhrmann prodal patent není to bezduchá vykradačka ()

Sathine

Ano, děj je naprosto jasný od začátku do konce a v podstatě se nic zásadního neděje a vše ubíhá rychle dopředu. Ale řekla bych, že to je na tom to, co mi nejvíce imponovalo. Následně jsou pak písničky, které jsou neskutečně chytlavé a neskutečně dobře zazpívané včetně choreografie, která je úžasná. Jak se nerada dívám na nové filmy víckrát a opravdu už to musí být neskutečná pecka, tak tento si podruhé pustím určitě velice brzy :-) ()

AtomCZ

Muzikály nemám rád...nikdy jsme neměl ale tohle bylo skvělé. Sice se tu objevuje typické vyprávění děje jaké dělají jen a pouze Američane a to tedy: Hlavní hrdina časem zapomíná co ho proslavilo ale nakonec se s chopí a je silnější než kdy dříve: ale to nevadí... ve filmu je skvělý Hugh Jackman a ten filmu hodně pomáhá...filmu nemám asi co vytknout jen možná nezájem rozvíjet příběhy i vedlejších postav např. vousaté zpěvačky 10/10 ()

Největší showman se vrátí

Největší showman se vrátí

27.02.2019

Zatímco hvězdný australský herec Hugh Jackman (Logan, Hlavní kandidát) vyráží na své světové turné The Man, The Music, The Show, inspirované nejen jeho mnohačetnými muzikálovými rolemi, ale také… (viac)

Cats si vyškrábnou na Star Wars

Cats si vyškrábnou na Star Wars

01.09.2018

Studio Universal stanovilo oficiální premiéru nové verze muzikálu Cats s Taylor Swift a Ianem McKellenem na 20. prosince 2019. Znamená to, že snímek režiséra Toma Hoopera (Králova řeč, Bídníci)… (viac)

Disney je zase rekordní

Disney je zase rekordní

29.06.2018

Ať už na letošní blockbustery říkáte cokoliv, jedna věc nelze Hollywoodu upřít – umí si na sebe slušně vydělat. V posledních letech se to daří zejména studiu Disney, díky kterému už pokladny… (viac)