Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii. Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdnemu úspechu s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvorí a postupne zostaví fascinujúcu show zaplnenú úžasnými žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia. A Barnum dokáže úspech svojej show náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie “princ humbuku” a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu. (CinemArt SK)

hufnagel

Celé to bolo veľmi chytro naaranžované,verím,že si s tým dali veľa roboty,piesne moderne podané,napriek tomu sa dej kĺzal po povrchu a moc nezasiahol.Ako by sa to chcelo podobať na Moulin Rogue. ()

Georgeton

Takuto kadenciu skvelych pesniciek nemal asi ziaden film. La La Land bol sice scenaristicky prepracovanejsi ale The Greatest Showman si to vynahradzuje ovela lepsimi a chytlavejsimi pesnickami. Skoda, ze This is me neziskala oskara, urcite by si to zasluzila. Kazdopadne pre mna vyhrava cast v ktorej zaspieva Rebecca Ferguson. Kiez by sa tocilo viac takychto muzikalovych skvostov ako je tento. ()

VLADEK

Už dlouho se mi něco takového nestalo - odsledováno cca 30 min a pak jsem to prostě vypnul. Totálně mimo moje cokoliv. Nebudu hlasovat. ()

hrdygay

muzikaly nemusim, nikdy som ziadnemu z nich nedal ani len 3 hiezdy, ale najvacsi showman je zrejme najlepsim muzikalom, moulin rouge si uz nepamatam a la la land uvidim za tyzden, pesnicky vyborne, ktore maju zmysel, choreografia taktiez, skvele dobove prostredie, aj kostymy boli vynikajuce, herecke obsadanie perfektne, hugh jackman, michelle williams ako vzdy dobri, aj zac efron mi sedel v tomto filme, zendaya mala skvelu akrobaticku choregrafiu na lanach a bola dobra na rozdiel od tragickeho spidermana homeless, vrcholom filmu bolo operne vystupenie rebeccy ferguson, pri jej vystupeni mi behal mraz po chrbte, postrehol som, ze vo filme hral aj black manta z aquamana, film bol o chudobnom chlapcovi barnumovi (hugh jackman) ktory chcel dokazat bohatym rodicom svojej priatelky, ze nieco velkeho dosiahne vo svojom zivote, aj dosiahol, ked zacal zarabat na podivnych ludoch, najmensi muz, najvacsi muz, najtazsi muz, fuzata zena, chlpaty chlap, co vyzeral ako chewbacca, atd, neskor sa za nich zacal hanbit, ved kto by nie, zas na druhej strane, aj ked bol podvodnikom, ci ich len vyuzival, aby na nich zarabal, im dal skutocnu rodinu a cirkus bol ich domovom 7/10 ()

HellsAngel

Chytľavé songy, zaujímavé persóny, charizmatický hlavný herec a veľmi kvalitné spracovanie vo výsledku nevykompenzujú to, že ide o značne neosobný film, pohybujúci sa iba niekde na povrchu celkového potenciálu. Gýč ako sviňa, ale inak to asi ani nešlo. ()

LencaN

Po druhém zhlédnutí konstatuji, že ač muzikály nejsou zrovna mým nejoblíbenějším žánrem, tak tohle se mi líbilo. Napoprvé jsem byla v rozpacích z té dobovosti a přitom současné hudby, nějak mi to nepasovalo dohromady. Ale při druhém pokusu mě ta hudba chytla mnohem víc a všímala jsem si poctivěji i kostýmů, nasvícení atd. Nejkrásnější písní i scénou je "Rewrite the stars" se Zendayou a Zackem Efronem, který tady byl mým oblíbencem, protože oproti většině jeho rolí hrál postavu charakterní, ne žádného vyloženě komického frajírka. Celkově si musel s obsazením dát někdo hodně práce, protože to všem krásně klape, samozřejmě v čele s úžasným Hugh Jackmanem, jako vždy. Jediné co mi vadilo, byly počítačové triky, ty mi přišly okaté, mohli se tomu možná úplně vyhnout a nerušilo by to tolik diváka, protože jinak to vizuálně plně splňovalo moje nároky. Ale hlavní komoditou, kterou Největší showman přináší je pozitivita. Proč si dělat hlavu s tím, že jste v něčem jiní. Naopak, využijte toho a buďte na to hrdí. ()

john986

Nijak neprozivam muzikaly, ale na tomhle filmu me nadchlo prakticky vsechno, sedl me jak pr*el na hrnec. Krasny pisnicky, prijemnej jednoduchej dej, zabava, herci, kratka stopaz… soundtrack sem uz otocil tak 20x. ()

CaptNemo

Příběh plytký, Hugh se snaží, ale kde není co hrát, tam nepomůže ani slušná kamera a poctivá výprava. Kde mají na diváka ťukat emoce, ťuká nuda. Film je o pozlátku, přitom sám je natočen tak, aby nešokoval, neurazil a nebyl v něm ani náznak ošklivosti. Největšími "exoty" v cirkusovém panoptiku je silná paní s plnovousem, který šlo už před sto lety s přehledem oholit, muž malého vzrůstu bez dalších výrazných postižení, muž velkého vzrůstu, velice pohledný afroameričan a jeho krásná sestra - mulatka. Pro srovnání - American Horror Story - Freak Show působí v tomto směru mnohem věrohodněji. Zachraňují to asi 3 písničky. ()

notozjano

Moc se mi to líbilo. Výprava, písně, herci, Zendaya a naprosto božská Rebecca Ferguson, která zde dostala žalostně málo prostoru. Ale to její vystoupení nemělo chybu a mě pohladil mráz po zádech a společně s Michelle Williams byly v tu chvíli jedny z nejkrásnějších postav, jaké jsem viděl. Samozřejmě je tato scéna podmaněná právě tou písni, ale tak dokonale, že a to nejen pro to dávám plný počet. Celý muzikál jsem si pustil dvakrát a zmiňovanou scénu jsem si pouštěl tolikrát, že už jsem uvažoval nad vystřižením a zařazením do playlistů videoklipů. ()

nicolePavs

5 hvězd ode mne dostávají filmy které na mě udělají dvojí dojem. Buď mi přijde film dobrý příbehově a zpracovaný nebo je to film, který bych mohla donrkonečna sledovat pořád dokola a nepřestane mě to bavit. V tomto případě je to ta truhá varianta. Je málo filmů, které mě na první dojem tak uchvátí, že se do nich doslova “zamiluju”. Nejen, že ten soundtrack poslouchám pořád a pořád, ale ten příběh. Některé části filmu v souvislosti s písničkou mi naháněli doslova husí kůži. Mohu jen a jen doporučit! ()

bedn1

Doufal jsem v působivé zpracování života P. T. Barnuma a místo toho jsem musel nudou prozívat kolotočářskou limonádu s otravně popovými písničkami. ()

bonovox

V rámci žánru muzikálu je tento jednoznačne jeden z nejlepších za posledné roky a to hlavne kvôli chytlavým songom, skvělou výpravou a ešte lepšími hercami. Jackman exceluje na plnej čiare a Zac Efron ukazuje, že vie hrať aj spievať. Od čias Moulin Rouge top muzikál spoločne s La La Land. Tento sa mi páčil dokonca o niečo viacej a nevadia mi tu ani možno pre niekoho zrýchlené dejové linky. ()

Paserak

Opět jsem nic nečekal. Těšil jsem se na Hugh Jackmana a ehjle...moje metalové srdíčko dostalo docela slušnou porci muzikálového popíku. A dobrého popíku do pupíku....skoro to bylo na 5*. ()

Skylwalker42

Nevím, vážně nevím. Podle mě ani film neví čím chce být. Tři hvězdy: jedna za Jakcmana, druhá za krásnou Rebecuu, a ta třetí za pěkná čísla. ()

Největší showman se vrátí

Největší showman se vrátí

27.02.2019

Zatímco hvězdný australský herec Hugh Jackman (Logan, Hlavní kandidát) vyráží na své světové turné The Man, The Music, The Show, inspirované nejen jeho mnohačetnými muzikálovými rolemi, ale také… (viac)

Cats si vyškrábnou na Star Wars

Cats si vyškrábnou na Star Wars

01.09.2018

Studio Universal stanovilo oficiální premiéru nové verze muzikálu Cats s Taylor Swift a Ianem McKellenem na 20. prosince 2019. Znamená to, že snímek režiséra Toma Hoopera (Králova řeč, Bídníci)… (viac)

Disney je zase rekordní

Disney je zase rekordní

29.06.2018

Ať už na letošní blockbustery říkáte cokoliv, jedna věc nelze Hollywoodu upřít – umí si na sebe slušně vydělat. V posledních letech se to daří zejména studiu Disney, díky kterému už pokladny… (viac)