Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

Berseg

S rodinkou se nám to v kině moc líbilo. Je pravda, že humor stál celou dobu na žlutých mimoních, ale nám to vyhovovalo a báječně jsme se bavili. Rozhodně to je důstojné pokračování prvního dílu. ()

Sefko

Už na začiatok sa musím priznať, že som jednotku nevidel a preto to nemám s čím porovnať. Napriek tomu však z tohto filmu mam pocit, že nie je jasne pre koho vlastne je. Pre deti je tu veľa nudných pasáži a pre dospelých asi až priveľa klišé. Odporúčam návštevu kina iba pokiaľ sa vážne nudíte a ste ochotný vyhodiť peniaze na čokoľvek čo stou nudou sekne. ()

Qaylie

Nepřeháním když tu napíšu, že tento díl je o poznání lepší než předchozí. Tvůrci se zaměřili na to, co diváky nejvíce zaujímalo v díle prvním a udělali velmi dobře. Nechybí akce, romantika, spousta zábavy a mimoňů. ()

mentos.

Dnes jsem viděl dva animáky- Univerzitu pro příšerky a Já, padouch 2. Kdybych měl srovnávat, Já, padouch je mnohem humornější, za to může hlavní tahoun filmu- Mimoňové, kteří tu zaplňují více scének, než v prvním díle. Nemůžu si pomoct, ale můj názor je, že zbytek už je jen taková omáčka, která je vymyšlená, protože celovečerní film, ve kterém bude stovka žlutých nemluvících příšerek velký příběh nevytvoří. Ona je ale ta omáčka nakonec docela dobře vymyšlená, vytvořená a přesvědčuje mě, že tento snímek si nakonec ty 4 hvězdy zaslouží. ()

Sathine

Naprosto se ztotožňuji s komentářem Hildy. Jakmile mimoňi nejsou v záběru, tak je to nuda a člověk pouze nutně překonává v podstatě hlavní děj celého filmu. Ale jakmile se objeví mimoni, člověk se směje, aniž by chtěl. Já je prostě miluju! ()

Hobzik

Jen proto že Mimoni táhnou celý film neznamená že se jedná o špatný film.To v žádném případě,zápletka je sice opět stejná jako u mnoha jiných filmů.Padouch+bývalý padouch+tajná organizace=bývalý padouch pomáhá z dopadením toho současného a tím zachrání svět.Ale způsob jakým se tvůrci filmu vydali je naprosto geniální a originální! :D Samozřejmě že 90% filmu dělají Mimoni,přesto se mi film líbí i jako celek.Je to naprosto bezkonkurenční Animák! :) ()

shinlove

Naprosto souhlasím s uživatelkou Hild - příběh o ničem, člověk by dal maximálně 3 hvězdičky, ale Mimoni jsou prostě jedinečné postavičky a celou dobu v každé scéně člověka baví a těsně před závěrečnými titulky přijde to pravé finále, které mě dohnalo až k slzám smíchu!!! :D Jsem strašně spokojený a těším se na "specialní Mimoňský nášup". 4* ()

klaranapoli

Jinak snad ani známkovat nemůžu. Naprosto jsem se bavila od začátku až do konce. Ale poslední scéna kdy mimoni zpívají mně prostě naprosto dostala až jsem smíchy brečela. Dle mého nejlepší animák roku, tomu se jen tak nic nevyrovná. ()

stroke

Vše krom mimoňů bylo otravné (hlavě tři malé holčičky) a spíše navíc, kdyby tam nechali jen je dal bych tomu mnohem víc. Spíše podprůměr. ()

kacudzde

Těšila jsem se moc, ale byla jsem lehce zklamaná. Gru a jeho holky si prostě zasloužili propracovanější děj. Proti jedničce je tu několik nudných míst a bohužel i dost laciných a trapných "vtípků" (megaprd, Velezadek, blondýna). A ze vzhledu odhaleného El Macha se mi zvednul žaludek, neb mi okamžitě připomněl jednoho českého rádoby komika s monogramem P.N.... Potrhlí mimoňové tak drží tenhle animák nad průměrem. Viděno v kině 21.7.2013. ()

teseth

V tomhle parném období byl pro mě tenhle animák velmi příjemnou osvěžující sprchou. Hlavní a jedineční jsou mimoni, kteří dostali více prostoru a jejich úlety jsou ještě šílenější než v jedničce. Co naopak tvrdě zaostává za jedničkou jsou Gru a holky, kteří mi tu přišli tak nějak do počtu a celkově nelogický vývoj zrady a návratu. Celkově jsem si to ale užil takže 5* je na místě. ()

Parsek

Je to zábava, ale ne až taková a ohledně přístupnosti bych měl otázku. Je dost takových rodičů, kteří dětem po filmu jasně vysvětlí, co v běžném životě děláme a co už není normální? Mám jisté pochyby... ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)