Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

Han22

Jak už to v pokračování animáků bývá, dvojka je rodinnější a sentimentálnější. A tak polepšený Gru pracuje pro antipadoušskou ligu, stará se o tři dcerky a hlídá, aby se nejstarší nezamilovala a sám čelí lásce ke kolegyni agentce. Celé to samozřejmě musí končit svatbou, protože děti chtějí maminku. No ale jinak naštěstí nezmizel humor, stále jsou tu Mimoni a je tu nový ďábelský padouch se svým plánem. A samozřejmě to skončí velkolepým soubojem a záchranou před výbuchem na poslední chvíli. Čili stále stejná zábava jak první díl, jen o fous rodinnější a tentokrát nechybí ani pár nových i starých pecek v čele s geniálně využitou Happy od Pharella nebo Mimoni zpívající I Swear :) ()

Loki_Six

"That guy looks exactly like a villain named El Macho. From about 20 years ago. He was ruthless! He was dangerous. And as the name implies, very macho. He had a reputation for pulling off heists using only his bare hands! But sadly, like all the greats, El Macho was gone too soon. He died in the most macho way possible. Riding a shark with 250 pounds of dynamite strapped to his chest into the mouth of an active volcano! It was glorious. They never found the body. All that was ever retrieved was a pile of singed chest hair." ()

WathanajX

„Ta slepice už mě štve…“ Před časem jsem už tenhle díl viděla ale napoprvé mě to nějak nechytlo takže druhý pokus. Upřímně Já padouch je sice jeden z těch lepších animáků ale možná už trochu "dětský". Klady: Opravdu moc nechápu, proč mě to napoprvé tak nechytlo. Moc příjemný, pohodový a oddechový animák, který mě dost mile překvapil. I když se jedná vyloženě o dětskou pohádku s víceméně podobně laděnými vtipy, já se fakt nasmála. Jasně, hodně to táhli opět mimoni jako vždy a já je vnímala jako fajn vsuvku. Až na drobnosti opravdu milý film. Zápory: Uznávám, že některé scény byly opravdu spíš pro menší publikum ale jinak jsem na nic extra hroznýho nenarazila. Hodnocení: 80 % / 8 z 10 – Na film se ráda po nějaké době podívám znovu. Pohodový film pro každého. (38.) ()

beba789

Velice povedené pokračování. Celý film vlastně stojí na úžasných mimoních , kteří jsou snad to nejlepší ze všech animovaných filmů vůbec, takže tomu nemohu ani dát méně než pět hvězdiček. Dabing se také moc povedl a agentka Lucy v podání Veroniky Žilkové vážně nemá chybu ( Žilková byla už dokonalá ve filmu Raubíř Ralf, kde nadabovala Vanilopku). Hezké zpestření letních prázdnin. 95%. ()

Stružák

Já, padouch 2 je film, který stojí a padá na mimoních. Ti jsou hlavním zdrojem zábavy po celou dobu. Jasně, jejich chování je leckdy infantilní a jasně, kdyby nebylo mimoňů, je film o ničem. Animace je hezká, ale ne vyloženě oslnivá (jako třeba v případě Rebelky od Pixaru), soundtrack je příjemný, ale ne vyloženě povznášející (jako v případě prvního dílu Aut), příběh je zajímavý, ale ne vyloženě dechberoucí (jako v případě starých disneyovek, namátkou Kráska a zvíře) a 3D zpracování se opět ukázalo jako naprostá zbytečnost. Jenže co naplat – Já, padouch 2 je primárně komedie, u které jsem se královsky bavil a nejednou v kině brečel smíchy. Svůj úkol tak nakonec Gru, Margo, Edith, Agnes a mimoni splnili na výbornou. ()

bloodline

Vyváženosť na +/- úrovni jednotky. Svieže oživenie, viac-menej úspešné snaženie o vyhýbanie sa stereotypu a to zvyšné zachránili Mimoni, z ktorých sa stal skvelý obchodný artikel. Spokojnosť prevážila, nadštandard zachovaný. ()

Corpsegrinder

Super pokračování který s sebou nese to co první díl neměl a hlavně obsahuje víc Mimoňů který to zase všechno táhnou. Závěr za doprovodu mimoní verze YMCA je super :) ()

Litvicek

Nevím jak to zní v originálu, který jsem chtěl vidět, takže jsem to zhlédnul v docela nůzném dabingu. Nevím, jednička se mi velice líbila a tak jsem čekal, že i pokračování nezklame, bohužel moje očekávání to nesplnilo ale za tragedii to nepovažuji. Bylo tam pár humorných scén a děj je docela zajímavý, avšak jsem čekal něco mnohem lepšího. 3 hvězdy, průměr. ()

Tessie

Barevnost a zpracování převyšuje nad příběhem a taky nad prvním dílem. Ačkoliv se kvalitu Despicable me, dle mne, nepodařilo udržet, pokoukání bylo příjemné.. Mimoňci v sobě mají velký potenciál stejně jako nejmladší dívenka, že bychom se dočkali trojky? ()

Hanys_

Bavil jsem se víc než u jedničky. Celé to zase táhnou mimoni, ale ta zápletka mi prostě sedla víc než u prvního dílu. 7/10 ()

kedl

Oproti jedničce dost slabý. Je to nuda, která je občas říznutá slušnou akcí a vtipnými momenty, ale to je tak vše. Záporák oproti jedniče dost nezajímavý a celkem nudí. 60% ()

Gogo333

Už jednička mě nijak extra nebavila a dvojka je na tom ještě hůř. Příběh byl okleštěn na minimum aby měli víc místa mimoňové. Osobně mě nijak nebaví. Taky mě docela štval dabing Žílkový, nějak mi k tý postavě vůbec neseděl. Děti asi budou za mimoně rády, ja nikoliv. Víc jsem se teda bavil u těch tří bonusových filmečků, které vyšly k dvojce. 60% ()

noby

Minions ukradli celý film a já jim za to děkuji. Příběh není nijak zvlášť objevný ani zajímavý, takže je dobře, že na něm film nestojí. (A budu se asi muset vrátit k jedničce, abych ověřil své hodnocení.) ()

farfalla

Príma film. Trochu jsem se obávala, jak dopadne, protože '1. Padouch' patří mezi mé oblíbené animované filmy. Ale jsem spokojená. Spousta vtipů a gagů. Trochu je mi líto, že děvčata byla zastíněna agentkou Lucy Wilde a prostřední Edith nemá žádný příběh. Ale pořád je Padouch legrační. ()

Pavkan

První díl je pro mě srdeční záležitost, proto jsem se dvojky tuze bál. Ale zbytečně. Dvojka padoucha je stejně dobrá, ÚŽASNĚ nadabovaná a to, jak se můj syn na novinářské projekci chechtal, to lze srovnat snad jen se třetím Madagaskarem. Někdo se možná diví, proč děti po projekci tleskaly. Možná se jich stačilo zeptat. ()

LxLuthor

Už dlho som si pri filme necvrkol..:D To najlepšie z prvej časti umocnené na tretiu. Jednoznačne najlepší animovaný zážitok roka. ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)